На день народження Бандери вийшло близько 5 тисяч

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 січня 2013р. 11:03

Близько п’яти тисяч людей 1-го січня взяли участь у факельний ході у Києві з приводу 104-ї річниці Степана Бандери. Учасників було втричі більше, ніж минулого року, повідомляє Олександр Ароне... Читати повністю

Україна головує в ОБСЄ

Софія Кущ, Свiдомо, 1 січня 2013р. 18:00

1 січня Україна почала головування в Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Про це повідомила прес-служба МЗС.

Міністр закордонних справ Леонід Кожара відмітив, що під час голову... Читати повністю

Ірландія тепер голова ЄС

Софія Кущ, Свiдомо, 1 січня 2013р. 17:46

Ірландія буде головувати в Європейському Союзі до 1 липня 2013, потім її змінить Литва.

Правом приймати загальні рішення в Раді ЄС наділений уряд країни-голови, обраної на шість місяців.... Читати повністю

Квитки на поїзд продають без паспортів

Софія Кущ, Свiдомо, 1 січня 2013р. 17:38

Залізничні квитки продовжують продавати без документів що засвідчують особу. Повідомляє джерело "Свідомо".

Тож, новведення, яке обіцяв Борис Колесніков не набуло чинності 1 січня. У касах н... Читати повністю

На Співочому полі показують льодові скульптури

Софія Кущ, Свiдомо, 1 січня 2013р. 13:52

З 2 до 27 січня на Співочому показують "Виставку квітів Снігової Королеви" - скульптури з льоду і квітів.

Відкриття у... Читати повністю

У Києві 300 людей відсвяткували з травмами

Софія Кущ, Свiдомо, 1 січня 2013р. 12:24

За добу більше трьох сотень людей звернулися у травмапункти за допомогою. А саме - 302, повідомляє МНС. Майже чверть з них - після святкування Нового року на Майдані Незалежності.

Найпошире... Читати повністю

В перший день року "Свобода" пройде маршем

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 16:20

У вівторок, 1 січня, "Свобода" пройде центром міста факельним маршем на честь Степана Бандери. Про це повідомляє прес-служба партії.

Старт маршу - о 18:00 біля пам'ятника Тараса Шевченку бі... Читати повністю

В новому році - нових перемог і терпіння

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 16:09

За кілька годин всі ми піднімемо келихи - з шампанським, безалкогольним вином чи газованим напоєм - за новий рік. 

"Свідомо" дякує всім вам, за те що в 2012-му ми всі були разом - на м... Читати повністю

З 1 січня мінімальна з/п зросте на 1 кг бананів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 14:16

З першого дня нового року мінімальна зарплатня в країні зросте на 13 гривень. Приблизно така ж вартість одного кілограма бананів в супермаркетах Києва.

Мінімалка виросте до 1 147 гривень. Д... Читати повністю

Активісти зустрічатимуть 2013-й на Гостинному

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 14:11

Группа активістів-захисників Гостинного двору зустрічатимуть Новий рік на території історичної будівлі. Про це вони пишуть на своїх сторінках у Фейсбуці.

Культурна програма буде повноцінною... Читати повністю

Регіонал втридорога купив копіри для свого вишу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 12:42

Національний університет Державної податкової служби України купив у ТОВ "ВС Інвест" два багатофункціональні пристрої за 2 мільйони гривень. Про це повідомляють "Наші гроші".

Купили одну си... Читати повністю

Фанати привітали Павліченків з Новим роком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 12:33

Дві сотні фанатів Динамо Київ зібралися біля входу до Лук'янівського СІЗО, щоб привітати батька та сина Павліченків, на яких повісили вбивство судді. 

"Хай вони знають, що вони не самі... Читати повністю

У четвер активісти вийдуть на захист Тельбіна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:48

У четвер та п'ятницю активісти і місцеві мешканці вийдуть на захист озера Тельбін на Березняках, котре зараз намагаються забудувати. Про це повідомляють самі активісти у Фейсбуці.

"В резуль... Читати повністю

Киянка сфотографувалася з потенційним "вбивцею"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:35

Киянка сфотографувалася з бурулею, котра за кілька секунд до того могла забрати її життя.

Випадок стався на Дарниці. Дівчина сподівається, що фото змусить комунальників старанніше збивати л... Читати повністю

Фаріон відправила Азарову свою монографію про мову

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:11

Депутат від "Свободи" Ірина Фаріон в якості новорічного подарунку відправила прем'єр-міністру Миколі Азарову свою монографію "Мовна норма: знищення, пошук, віднова". Про це політик пише Читати повністю