Евакуйовані з Сирії українці нарешті в Києві

Галина Танай, Свiдомо, 29 грудня 2012р. 13:43

Ще 26 евакуйованих громадян України повернулися з охопленої повстанням Сирії. Їх зустріли в аеропорту "Бориспіль" напередодні, 28 грудня, о 19:30. Це переважно жінки з дітьми - найменшій дівчинці в... Читати повністю

Катя Осадча виклала фотки голодної юності в Парижі

Галина Танай, Свiдомо, 29 грудня 2012р. 13:22

Ведуча програми "Світське життя" Катя Осадча виклала фото свого першого помешкання в Парижі, де 13 років тому починала кар'єру моделі. Ностальгічними світлинами вона поділилась на своїй сторінці у... Читати повністю

Янукович зняв те, чим буде вітати з Новим роком

Галина Танай, Свiдомо, 29 грудня 2012р. 13:10

Вже відзняли новорічне звернення президента  до народу. Глаголити свої святкові побажання українцям Янукович буде з Лаври. Про це повідомила прес-служба президента.

А ось і фото з цієї... Читати повністю

На свята "швидка" буде пахати цілодобово

Галина Танай, Свiдомо, 29 грудня 2012р. 12:41

У новорічні дні всі травмпункти і пункти швидкої та невідкладної допомоги будуть працювати цілодобово. Про це заявили в Головному управлінні охорони здоров'я КМДА.

Крім того, киян мають ціл... Читати повністю

Герман гнобить радіослухача за питання про КДБ

Галина Танай, Свiдомо, 29 грудня 2012р. 12:24

Під час спілкування в прямому ефірі радіо "Ера FM" у депутатки Ганни Герман запитали про її співпрацю КДБ. Герман обізлилась і замість відповіді пригрозила знайти слухача і подати на нього в суд. П... Читати повністю

Аптечні кіоски вже незаконні

Галина Танай, Свiдомо, 29 грудня 2012р. 12:10

Набрав чинності закон про заборону торгівлі ліками через кіоски. Відтепер усі аптечні кіоски - нелегальні. Про це повідомляє Державна лікарська інспекція з якості ліків.

Причиною заборони а... Читати повністю

31-го нас захистить 1000 хоробрих міліціонерів

Галина Танай, Свiдомо, 29 грудня 2012р. 11:41

На новорічні свята міліція посилить охорону громадського порядку. В новорічну ніч у центрі міста чергуватиме близко тисячі правоохоронців - щоб за потреби остудити гарячі голови після шампанського.... Читати повністю

Де не вийде припаркуватися на свята

Галина Танай, Свiдомо, 29 грудня 2012р. 11:06

На десять днів свят, з 30 грудня по 8 січня, водіям обмежать рух у центрі Києва. Хрещатик стане пішохідним від Інститутської до Богдана Хмельницького, а на прилеглих вулицях заборонять паркувати ав... Читати повністю

Костянтинівська і надалі стоїть

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 грудня 2012р. 17:13

Рух на вулиці Костянтинівська і надалі ускладнений. Про це повідомляється на Читати повністю

Розкрито і "закрито" фінансову схему Міносвіти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 грудня 2012р. 16:54

У жовтні 2011-го Міністерство освіти під керівництвом Дмитра Табачника вигадало чергову схема заробітку для приватного бізнесу на освіті.

За міністерськими вимогами, кожен аспірант, котрий... Читати повністю

Преса просить Уряд не замотуватись стрічками

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 грудня 2012р. 16:53

Журналістські організації скаржаться, що отримувати оперативну інформацію від Кабінету Міністрів заважать чорні стрічки.

У залі Кабміну на прес-конференціях депутати відгороджені від ж... Читати повністю

Врятовано шкільну програму зі Світової літератури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 грудня 2012р. 16:39

У березні 2012 року Міністерство освіти і науки під керівництвом Дмитра Табачника викинуло з програми "Світової літератури" для школярів 5-9 класів ряд класичних творів - "Божественну комедію", "Фа... Читати повністю

The Killers зняли кліп про Санту на байку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 грудня 2012р. 16:05

Американська рок-група The Killers до свят зняли різдвяний кліп про Санта Класуса на пісню «I feel it in my bones».

У кліпі Санта вийшов не традиційним. Замість оленів не д... Читати повністю

У вихідні на киян знову чекають морози

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 грудня 2012р. 15:18

У суботу та неділю кияни одягнуться тепліше та весь мокрий сніг перетвориться на кригу, адже температура повітря впаде до -17.

За дан... Читати повністю

Кияни знову стоять у заторах

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 грудня 2012р. 14:56

На столичних дорогах важко проїхати. За даними серверу Яндекс П... Читати повністю