МОЗ просять не вбивати дітей поганими ліками

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2013р. 16:10

Батьки дітей, хворих на рідкісну генетичну хворобу, що спричиняє серйозні розлади в роботі внутрішніх органів – муковісцидоз, написали листа міністру... Читати повністю

На залізничній станції струмом вбило хлопця

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 січня 2013р. 15:55

На залізничній станції Київ-Дніпровський  загинув хлопець від високої напруги. Про це повідомляє  Міністерство надзвичайних ситуацій... Читати повністю

З парканів киян просять про речі для сиріт

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2013р. 15:51

На парканах в центрі Києва з'явилися оголошення від волонтерів, які збирають речі для дітей сиріт. Допомоги чекають від кожного.

Акцію по збору речей для дітей віком від двох до шести років... Читати повністю

У Лондоні показали перший офіційний портрет Кейт

Софія Кущ, Свiдомо, 11 січня 2013р. 15:47

У Національній портретній галереї показали перший офіційний портрет герцогині Кембриджської Кейт Міддлтон, який увійде в офіційне зібрання музею.

Пол Емслі малював принцесу три місяці. ... Читати повністю

Сусідство з курцями загрожує маразмом

Маша Землянська, Свiдомо, 11 січня 2013р. 15:41

Куріння, хоч навіть і пасивне, збільшує ризик розвитку важкої форми деменції – слабоумства чи маразму.

Медики Медичного університету Аньхой і Королівського коледжу Лондона Читати повністю

Wikipedia створила окремий проект для мандрів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 15:34

Найбільша мережева енциклопедія Wikipedia тепер є розпорядником проекту для мандрівників - Читати повністю

З Борисполя не вилетять пасажири 14-ти рейсів

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 січня 2013р. 15:30

У Борисполі, станом на 15:20, скасували 14 рейсів і не лише компанії АероСвіт. Про це повідомляється на рейсовому табло аеропорту.

Не вилетять за заплано... Читати повністю

Київські дороги пломбують.. ненадовго

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 січня 2013р. 14:49

Київавтодор звітує, що ремонтуватимуть дороги  навесні, а наразі вони їх пломбують. Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації... Читати повністю

Регіонал порадив Оробець зайнятися чоловіком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 14:48

Нардеп-регіонал Станіслав Березкін порадив депутату від "Об'єднаної Опозиції" Лесі Оробець "зайнятися Феніксом" у відповідь на зауваження про кнопкодавство. Відео-"пораду" Оробець виклала в мережу.... Читати повністю

Українці підтримують ЗНО попри критику Уряду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 14:35

Підтримка українцями тестування в школах за рік зросла. Про це свідчать дані опитування фонду "Демократичні ініціативи". 

Так, якщо у березні 2011-го зовнішнє незалежне оцінювання підт... Читати повністю

Хочете зрозуміти іноземця - дайте йому свій iPhone

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 14:25

Гігант комп'ютерної лінгвістики - компанія ABBYY - випустила мобільний розмовник для iPhone і iPad - PhraseBooks.

Всі слова і фрази поділені на 11 категорій - "Здоров'я", "Дозвілл... Читати повністю

Через труби 10 вулиць без води і машина в асфальті

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 11 січня 2013р. 14:19

За останні дві години без холодної води залишилися 10 вулиць, а на Смоленській авто провалилось крізь асфальт і зависло задньою частиною над котлованом. Про це повідомляє аварійна служба Київводока... Читати повністю

Прокуратура проти мажорних осель в Сирецькому гаю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 13:59

Прокуратура Шевченківського району заявила до суду одразу 8 позовів - про скасування рішення Київради про передачу земельних ділянок в Сирецькому гаю. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

... Читати повністю

Дайте ім'я руці - отримайте 2 квитки в Утрехт

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 13:40

З 14 по 19 липня в голандському Утрехті пройде літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль. 

Організатори вже придумали логотип. Це - рука, або ж -... Читати повністю

Рада відмовилась скасувати статтю Тимошенко

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 січня 2013р. 13:14

Верховна Рада не підтримала декриміналізацію статті, за якою засуджена Юлія Тимошенко.

За законпроект, що скасовує статтю з Кримінального кодексу, проголосувало 161 картка депутатів. Партія... Читати повністю