Куклачов забацав майстер-клас у галереї "АтрибутЪ"

Софія Кущ, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 11:40

До новорічних свят культурний центр – галереї "АтрибутЪ" організував урок доброти і майстер-клас Юрія Куклачова для детей-сиріт з Обуховского району.

<... Читати повністю

Facebook витягає з кредиток гроші на їжу

Маша Землянська, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 11:38

Соціальні мережі, як Facebook загрожують активним користувачам ожирінням та банкротством.

Вчені з Колумбійського університету і Університету Піттсбурга експериментували з добровольцями, які... Читати повністю

На Стрілецькій снігова лавина змела скло в автівці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 11:23

Біля магазину на розі Стрілецької і Рейтарської шар снігу, що впав з даху будинку, вибив скло у припаркованої автівки Hyundai.

На щастя, ніхто не постраждав - господар машини кількома секун... Читати повністю

В центрі Києва холодні батареї через ремонт

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 10:47

З 9:00 ранку в центрі Києва відключили тепло через ремонт теплокамери на Великій Васильківський, між вулицями Тверська та Ковпака, Читати повністю

З суботи школярі байдикуватимуть більше 2-х тижнів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 10:27

Школярі гулятимуть на зимових канікулах більше двох тижнів – з 29 грудня по 14 січня. Про це повідомляє Головне управління освіти і науки Києва.

В управлінні кажуть – для дітей... Читати повністю

Київ рухається вперше за 5 днів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 10:06

Дорогами Києва можна проїхати – величезні заторів зранку немає. За повідомленням «Яндекс.Пробки», станом на 10:00 дороги завантажені на 4 бали з 10.

Тягнучки лише на Черво... Читати повністю

Наклікайте собі хорошого лікаря

Маша Землянська, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 9:59

Проект Health 2 People відкрив новий сервіс з он-лайн пошуку лікарів. Нар... Читати повністю

В Лаврі обікрали церковну лавку на 70 тисяч

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 9:29

Вночі невідомі розбили вікно церковної лавки на території Києво-Печерської Лаври та винесли коштовностей на 70 тисяч гривень, повідомляє<... Читати повністю

Препарати для м'язів псують мозок

Маша Землянська, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 9:25

Анаболічні стероїди, що імітують дію чоловічих гормонів та допомагають збільшити м'язи – порушують нервову систему та погіршують просторову пам’ять.

Госпіталь Маклін і Гарвардсь... Читати повністю

Станцію «Теремки» обіцяють відкрити до дня Києва

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 9:15

Нову станцію «Теремки» в мерії обіцяють відкрити до дня Києва. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

Кажуть, що бюджетні труднощі не впливатимуть на бу... Читати повністю

На території Києво-Печерської Лаври сталася пожежа

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 8:32

На території Києво-Печерської Лаври 25-го грудня виникла пожежа. Горіла допоміжна споруда, повідомляє прес-служба столичної МНС. 

Про загоряння повідомили о 17:10. Пожежники ліквідувал... Читати повністю

Під Києвом легковик збив дівчину та зник

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 8:00

В місті Бровари по вулиці Черняхівського легковий автомобіль збив дівчину, яка переходила дорогу. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Дівчина близько 9:00 ранку, 24-го грудня, переходила... Читати повністю

Активісти знову вигнали охоронців з Гостинного

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 18:03

Активісти, які протестують проти перебудови Гостинного двору, знову прорвалися усередину та вигнали охоронців, який найняв забудовник. Як повідомив "Свідомо" очевидець, серед активістів були молоді... Читати повністю

У Києві відігріли 856 людей

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 17:33

До пунктів обігріву у Києві прийшли 856 людей (це станом на 24 грудня). Повідомляє МНС.

Людей відігрівали у на... Читати повністю

Росіянин Лебедєв простібався з киян на Пейзажці

Галина Танай, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 17:32

Дизайнер Артемій Лебедєв встановив на Пейзажній алеї знак із написом "Это знак в Киеве, рядом с которым все фотографируются". Місія цього арт-об'єкту - простібатися зі звички людей фотографуватись... Читати повністю