В Лаврі обікрали церковну лавку на 70 тисяч

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 9:29

Вночі невідомі розбили вікно церковної лавки на території Києво-Печерської Лаври та винесли коштовностей на 70 тисяч гривень, повідомляє<... Читати повністю

Препарати для м'язів псують мозок

Маша Землянська, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 9:25

Анаболічні стероїди, що імітують дію чоловічих гормонів та допомагають збільшити м'язи – порушують нервову систему та погіршують просторову пам’ять.

Госпіталь Маклін і Гарвардсь... Читати повністю

Станцію «Теремки» обіцяють відкрити до дня Києва

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 9:15

Нову станцію «Теремки» в мерії обіцяють відкрити до дня Києва. Про це повідомляє прес-служба Київської міськдержадміністрації.

Кажуть, що бюджетні труднощі не впливатимуть на бу... Читати повністю

На території Києво-Печерської Лаври сталася пожежа

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 8:32

На території Києво-Печерської Лаври 25-го грудня виникла пожежа. Горіла допоміжна споруда, повідомляє прес-служба столичної МНС. 

Про загоряння повідомили о 17:10. Пожежники ліквідувал... Читати повністю

Під Києвом легковик збив дівчину та зник

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 8:00

В місті Бровари по вулиці Черняхівського легковий автомобіль збив дівчину, яка переходила дорогу. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Дівчина близько 9:00 ранку, 24-го грудня, переходила... Читати повністю

Активісти знову вигнали охоронців з Гостинного

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 18:03

Активісти, які протестують проти перебудови Гостинного двору, знову прорвалися усередину та вигнали охоронців, який найняв забудовник. Як повідомив "Свідомо" очевидець, серед активістів були молоді... Читати повністю

У Києві відігріли 856 людей

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 17:33

До пунктів обігріву у Києві прийшли 856 людей (це станом на 24 грудня). Повідомляє МНС.

Людей відігрівали у на... Читати повністю

Росіянин Лебедєв простібався з киян на Пейзажці

Галина Танай, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 17:32

Дизайнер Артемій Лебедєв встановив на Пейзажній алеї знак із написом "Это знак в Киеве, рядом с которым все фотографируются". Місія цього арт-об'єкту - простібатися зі звички людей фотографуватись... Читати повністю

За побиття жінок племінник Герман відбувся штрафом

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 16:47

Племінника народного депутата від Партії регіонів Ганни Герман Олега Бокала оштрафували на 8,5 тисяч гривень за побиття жінок у львівському клубі. Про це розповіла прес-секретар... Читати повністю

Горить Печерський відділок міліціі (оновлено)

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 16:09

Горить відділення міліціі Печерського району. Про це повідомляє Сергій Томіленко на своїй сторінці у фб.Читати повністю

Лувр вперше найвідвідуваніший музей світу

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 16:03

Відвідуваність Лувру в 2012 стала рекордом - сюди прийшло близько 10 мільйонів. Про це повідомляє ICOM.

У порівнянні з минулим роком кількість гостей Лувру... Читати повністю

У погорільців з Мазепи вже є дах

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:37

Мешканцям будинку по вулиці Мазепи,3, де в ніч на 21 листопада  сталася велика пожежа, вже поремонтували д... Читати повністю

Киянам не повернули скандальну землю в центрі

Маша Землянська, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:29

Київрада не повернула скандальну землю в центрі міста киянам. Землю на Гоголівській та Гончара залишили забудовникам.

Депутати вчетверте не підтримали відміну рішення про забудову дитячого... Читати повністю

Кого запустили в Будинок вчителя

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:24

Ви не повірите, але щойно Київрада вирішила віддати приватній фірмі шматок Будинку вчителя на Володимирський. В його історії були навіть засідання Центральної Ради. Тепер він... Читати повністю

Playboy на свято надрукує намальованих дівчат

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:21

Журнал Playboy на Новий рік вперше випустить номер, в якому розвороти з оголеними жінками будуть замінені роботами сучасних художників.

Номер під назвою "плеймейт як мис... Читати повністю