Facebook врятує забудьків на Новий рік

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 грудня 2012р. 12:55

Facebook пропонує користувачам заздалегідь написати друзям поздоровлення, які будуть автоматично доставлені їм рівно о 00:00 в Новий рік.

Нову функцію можна Читати повністю

В кінотеатрах - Цирк Дю Солей у 3D

Галина Танай, Свiдомо, 27 грудня 2012р. 12:00

Для цього фільма автору "Титаніка" й "Аватара" Джеймсу Кемерону довелось годинами висіти під куполом цирку та днювати й ночувати з балеринами. І недаремно - йому вдалось поєднати цирк, кіно і театр... Читати повністю

Киян готують до метро по 3 гривні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 грудня 2012р. 11:54

У Київській держадміністрації заявляють, що метро по 3 - 3,05 гривні у наступному році – економічно обґрунтований тариф.

"Це той тариф, що дасть можливість метрополітену працюва... Читати повністю

Найбільше дітей роблять на Дарниці

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 грудня 2012р. 11:30

З січня по жовтень 2012-го року у Києві народилося більше 28-ми тисяч немовлят. За даними управління статистики, лідер по народжувальності – Дарниця.

Другим по народжуваності опинився... Читати повністю

На Ярославовому валу бурулька вбила жінку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 грудня 2012р. 11:02

На Ярославовому валу бурулька впала на голову жінці та дуже важко її травмувала. Від отриманих травм жінка померла в лікарні, повідомляє УНН.

З 26 по 27... Читати повністю

В центрі Києва повернули тепло в батареї

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 грудня 2012р. 10:38

Мешканцям центру повернули тепло в оселі, яке вимикали через ремонт аварії на Великій Васильківській, повідомили "Свідомо" у прес-службі Київенерго.

Тепло відключали на&n... Читати повністю

Hyundai "Київ-Донецьк" збив на смерть людину

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 грудня 2012р. 10:02

Швидкісний поїзд Hyundai сполученням "Київ-Донецьк" збив 22-річного електромеханіка, який очищав залізничну стрілку від снігу, Читати повністю

На Новий рік у Києві буде морозно, але без снігу

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 грудня 2012р. 8:57

На Новий рік буде морозно, але опадів не передбачається. Такий прогноз зробили синоптики Gismeteo.

Зранку 31-го грудня буде хмарно, а т... Читати повністю

Водії спіймали п’яного таксиста та здали в ДАІ

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 грудня 2012р. 8:31

Столичні водії помітили таксиста, який петляв п’яний по дорозі, та зупинили його. Після зупинки у водія забрали ключі та викликали ДАІ.

Горе-таксист їхав на автомобілі «Daewoo N... Читати повністю

ДАІ: увімкніть фари чи протитуманні ліхтарі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 грудня 2012р. 8:05

Столичне ДАІ звернулося до водіїв з проханням увімкнути фари чи протитуманні ліхтарі, повідомляє прес-служба автоінспекції.

У ДАІ кажуть, що може погіршитись видимість. Все через те, що 27-... Читати повністю

На Контрактовій невідомі знесли ряд кіосків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 23:02

На Контрактовій площі група невідомих людей за кілька хвилин розтрощила цілий ряд кіосків.Про це у своєму Фейсбуці пише активістка Марія Лебедєва,що стала очевидецею подій.

Марія каже - нал... Читати повністю

Книгарню «Знання» забивають дошками

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 26 грудня 2012р. 18:24

Книгарню «Знання», що знаходиться за адресою Хрещатик 44, наразі забивають дошками. Фото виклала на фейсбуці журналістка Ольга Кошеле... Читати повністю

"Експерементаріум" на 2013 рік набирає нові гуртки

Софія Кущ, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 18:00

Музей "Експерементаріум" оголосив про набір у два нових гуртки.

Це хімічний та літературний гурток наукових фантастів. Читати повністю

Повернути тепло в центрі обіцяють вже завтра

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 26 грудня 2012р. 17:47

У Київській міськадміністрації обіцяють ввімкнути опалення у центрі столиці вже завтра о 10:00.

Через ремонт теплокамери на вулиці Великій Васильківській з 9:00 Читати повністю

Я-Галерея запрошує на новорічну вечірку

Софія Кущ, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 17:29

У п'ятницю, 28 грудня Я-Галерея буде святкувати Новий рік з друзями. Запрошує всіх, початок о 19:00.

На вечірці можна буде згадати всі проекти в галереї у 2012-му. І почути про плани, які ч... Читати повністю