Брати-кияни полюють на обличчя будинків Києва

Софія Кущ, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 17:18

Якось Артем Афанас'єв з братом стояли у корку. І звернули увагу на унікальний старий будинок. Унікальний, через облиичя на ньому. Тоді хлопці ще не знали, що ці кам'яні обличчя  називаються ма... Читати повністю

В Домі кіно - прем'єра Холмса і чорних чоловічків

Галина Танай, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 17:14

Одного дня у квартирі знаменитого Шерлока Холмса з комину вийшов чорний чоловічок. І почалися карколомні пригоди, що потягнули на міні-серіал. У вівторок, 25 грудня, о 18:30 в Домі кіно прем'єра му... Читати повністю

Снігопад не вплинув на роботу аеропортів

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 17:12

Незважаючи на снігопад та мороз, столичні аеропорти працюють в звичному режимі.

На сайтах аеропортів «Київ» та «Бориспіль» жодного рейсу не скасовано і не пере... Читати повністю

Центр Києва стоїть

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 16:43

На дорогах столиці, згідно з сервісом Яндекс Пробки, ситуація о... Читати повністю

На Оболоні вже можна записувати дітей в ДНЗ онлайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 16:13

Мами, що живуть в Оболонському районі, вже можуть записувати своїх дітей в дитсадок в режимі он-лайн. Ось посилання на сервіс - www.dnz.kiev.u... Читати повністю

У Борисполі затримали фальшивопаспортницю

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 16:01

У Борисполі затримали українку з естонським підробленим паспортом. Про це повідомляє прес-служба Прикордонної служби України.

Жінк... Читати повністю

На Поштовій площі підняли кран та відновили рух

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 15:17

На Поштовій площі вже підняли 30-метрову стрілу бурової установки та відновили рух, про це повідомляють у прес-службі МНС.

Стрілу, яка завалилася у неділю, підіймали вночі. Наразі аварію по... Читати повністю

Книга мандрів 2-річної киянки зібрала шалену суму

Галина Танай, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 15:17

Вже скоро побачать світ "Казки маленької Маґдалени". Книга про подорож 2-річної дівчинки, яка з батьками за рік об'їхала 12 країн світу, отр... Читати повністю

Дитячі новорічні вистави Києва

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 14:53

Цього тижня починається справжній передноворічний переполох: місто стоїть у пробках, всі справи року доробляються в останній тиждень, так само як і подарунки шукають свої схованки під ялинками в ос... Читати повністю

Різдвяне селище на Хрещатику горіло полум’ям

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 13:48

У неділю горіли два дерев’яні кіоски розташовані на період новорічних свят на Хрещатику, повідомляє МНС.

Полум’я пожежникам вдалося ліквідувати за 20 хвилин.

<... Читати повністю

Заради квартири в центрі власників кинули в гараж

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 13:33

Заради квартири в центрі Києва Сергія Нагорного та його матір у березні вивезли до Дніпропетровської області, де тримали у гаражі. Міліція не відреагувала на цей факт, а у грудні їхню квартиру прод... Читати повністю

Прокуратура перевірить "економ"-забудову на Юності

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 13:06

Прокуратура попросила Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю Києва перевір... Читати повністю

Присяжнюк лишився міністром аграрної політики

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 13:02

Микола Присяжнюк лишився на посаді міністра аграрної політики та продовольства. Відповідний указ підписав Віктор Янукович.

Микола Присяжнюк працює на цій посаді з березня 2010 року.

Читати повністю

Ярославський продав "Металіст" "Газу Україна"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 12:55

Бізнесмен і власник футбольного клубу "Металіст" Олександр Ярославський продав своє футбольне дітище. Таку заяву він зробив на офіційному сайті команд... Читати повністю

Грищенко - віце-прем'єр

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 12:46

Костянтин Грищенко отримав посаду віце-прем'єр міністра. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

До цього Грищенко обіймав пост міністра закордонних справ. У 2005-му Грищенко б... Читати повністю