Податкова обіцяє жаліти забудькуватих підприємців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 11:34

Київська податкова служба обіцяє не штрафувати підприємців. що не встигнуть до кінця року змінити свої КВЕДи. Про це повідомляє прес-служба податкової.

Змінити КВЕДи можна буде і після 1 сі... Читати повністю

Герега вказала Кличку на його місце

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 11:28

Лідер УДАРу Віталій Кличко приїхав до Київради. Там за голосуванням депутатів вже слідкує група його колег по Верховній Раді.

Секретар К... Читати повністю

Художниця Наталія Ельфіна вішає ялинки на стіни

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 11:23

Зараз ялинки товар ходовий, недешевий, а іноді й - незаконний.

О от київська художниця Читати повністю

В метро пасажирів засипало снігом прямо у вагоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 11:23

Із завірюхи в завірюху в понеділок ввечері потрапили пасажири метро на червоній гілці, котрі їхали від "Арсенальної" до "Лісової". Про це пише Тетяна Ніколаєнко на своєму Фейсбуці.

Прямо у... Читати повністю

МНС нагадало, що не класти в кишені

Маша Землянська, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 11:21

Рятувальники напередодні новорічних свят нагадують: хлопавки, петарди, бенгальські вогні, салюти, ракети, феєрверки - ризик для Вашого здоров'я. А відтак з ними треба бути обережними.Читати повністю

Комітет з освіти очолила ворог Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 11:16

Парламентський комітет з питань освіти і науки очолила нардеп від "Об'єднаної опозиції" Лілія Гриневич. Про це йдеться в прийнят... Читати повністю

Герега погрожує пересадити нардепів-УДАРівців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 10:58

Секретар Київради Галина Герега зустріла групу народних депутатів від УДАРу, котрі прийшли на засідання блокувати голосування за дерибан землі, наказом від Попова. У наказі - прохання до народних д... Читати повністю

Міліція виписує штрафи за "непрочіповані" ялинки

Маша Землянська, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 10:50

Правоохоронці почали перевіряти ялинкові ринки на нелегальну продукцію. За минулий тиждень забрали три тисячі ялинок, що продавалися без чіпів, та оштрафували сотню чоловік.

В прес-службі м... Читати повністю

Мерія відмінила новорічну ніч для машиністів метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 10:49

В ніч з 31 грудня на 1 січня метро і громадський транспорт працюватимуть майже до ранку. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Так, роботу метро подовжать на три з половиною години - приблиз... Читати повністю

З неділі на 10 днів закриють Хрещатик для авто

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 10:40

З 30 грудня до 8 січня Хрещатик перекриють для автівок. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Причина - святкування і робота Різдвяного селища на центральній вулиці.

Вул... Читати повністю

МОЗ запитує, які ліки хочете купувати без рецепту

Маша Землянська, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 9:45

Міністерство охорони здоров'я до кінця року чекає на пропозиції, які ліки Ви б хотіли купувати в аптеках без... Читати повністю

Активісти в обід вийдуть на захист ельфів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 9:32

В обід група молодіжно-профспілкових активістів вийде на Майдан Незалежності - під новорічну ялинку - для організації акції на захист ельфів, котрі виробляють новорічні подарунки. 

"Не... Читати повністю

70% "білих комірців" гульнуть на корпоративах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 9:27

70% офісних працівників підуть на новорічний корпоратив і гулятимуть до пізньої ночі. Такі результати опитування рекрутингового порталу hh.ua.

... Читати повністю

Через пожежу на Троєщині загинула жінка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 8:58

Через пожежу у 5-поверхівці на Ніколаєва (Деснянський район) одна жінка загинула, ще одна жінка, чоловік і 12-річна дитина потрапили до лікарні в тяжкому стані. Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

... Читати повністю

ДАІ пророкує "складнощі" і просить вмикати фари

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 8:27

Київське ДАІ просить водіїв залишити свої автівки і пересідати на громадський транспорт. Їхня прес-служба пояснює - у вівторок і середу чекають на різке потепління, туман і низьку видимість.

<... Читати повністю