Лувр вперше найвідвідуваніший музей світу

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 16:03

Відвідуваність Лувру в 2012 стала рекордом - сюди прийшло близько 10 мільйонів. Про це повідомляє ICOM.

У порівнянні з минулим роком кількість гостей Лувру... Читати повністю

У погорільців з Мазепи вже є дах

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:37

Мешканцям будинку по вулиці Мазепи,3, де в ніч на 21 листопада  сталася велика пожежа, вже поремонтували д... Читати повністю

Киянам не повернули скандальну землю в центрі

Маша Землянська, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:29

Київрада не повернула скандальну землю в центрі міста киянам. Землю на Гоголівській та Гончара залишили забудовникам.

Депутати вчетверте не підтримали відміну рішення про забудову дитячого... Читати повністю

Кого запустили в Будинок вчителя

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:24

Ви не повірите, але щойно Київрада вирішила віддати приватній фірмі шматок Будинку вчителя на Володимирський. В його історії були навіть засідання Центральної Ради. Тепер він... Читати повністю

Playboy на свято надрукує намальованих дівчат

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:21

Журнал Playboy на Новий рік вперше випустить номер, в якому розвороти з оголеними жінками будуть замінені роботами сучасних художників.

Номер під назвою "плеймейт як мис... Читати повністю

Дарт Вейдер взявся за бурульки на Поштампі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:16

Активісти з "Інтернет-партії України", що періодично влаштовують в місті різні перформанси в костюмах героїв кіноепопеї "Зоряні війни", Читати повністю

На Подолі горіли торгівельні склади

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:13

У Подільському районі пожежа на складах по вулиці Фрунзе, 86. Про це повідомляє МНС.

Пожежу назвали за категорією складності "вище середньої". У да... Читати повністю

Донці Лойфенфельда не дали землю на Оболоні

Маша Землянська, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:10

Київрада відмовилася віддавати землю на Оболоні донці депутату від Громадського активу Києва Олександра Лойфенфельда – Інні.

Рішення про передачу землі на вулиці Курортна, 9 для будів... Читати повністю

Бригинця і Томенка підловили в метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:02

Двох народних депутатів від "Батьківщини" - Миколу Томенка і Олександра Бригинця - кияни помітили під час поїздки в підземці. Фото виклав на своїй сторінці у Фейсбуці Юрій Палійчук.

Він же... Читати повністю

Частину Рейтарської перекрили через бурульки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 14:59

Частину вулиці Рейтарська - від перехрестя зі Стрілецькою в бік Львівської площі - перекрили для автівок. 

Причина - аварійна служба збиває бурульки з дахів будинків вздовж вулиці. В'ї... Читати повністю

Київрада віддала в оренду шмат Будинку вчителя

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 14:40

Київрада віддала шматок історичного Будинку вчителя на Володимирській в приватні руки. "За" проголосувало 64 депутати, проти - 9.

Землю Будинку учителя - на Володимирській, 57б - віддали ТО... Читати повністю

Попов розважатиме киян цілу новорічну ніч

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 14:26

Мерія запропошує у новорічну ніч на масові гуляння у шести районах міста.

На Оболоні Новий рік святкуватимуть біля «Drеаm town» (зі сто... Читати повністю

Трактори пройшлися по озеру Вирлиця "Квадратом"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 14:03

Частину озера Вирлиця з боку сміттєспалювального заводу "Енергія" вже майже засипали піском. На це скаржаться місцеві мешканці.

Тут будують житловий комплекс, ТРЦ "Квадрат", офісний центр,... Читати повністю

Поет Павло Вольвач потребує допомоги

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 13:58

Поет Павло Вольвач бореться з важкою хворобою. І він потребує допомоги небайдужих.

Павлу нещодавно видалили пухлину на шиї і виявили рідкісну саркому. Попри страшну назву хвороби, у нього є... Читати повністю

Працівники "Київстару" записали 22 аудіоказки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 13:29

Співробітники компанії «Київстар» записали 22 українські і зарубіжні казки в аудіоформаті.

Вони – безкоштовні. Завантажити казки можна тут -  http://music.djuice.ua/... Читати повністю