На Подолі горіли торгівельні склади

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:13

У Подільському районі пожежа на складах по вулиці Фрунзе, 86. Про це повідомляє МНС.

Пожежу назвали за категорією складності "вище середньої". У да... Читати повністю

Донці Лойфенфельда не дали землю на Оболоні

Маша Землянська, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:10

Київрада відмовилася віддавати землю на Оболоні донці депутату від Громадського активу Києва Олександра Лойфенфельда – Інні.

Рішення про передачу землі на вулиці Курортна, 9 для будів... Читати повністю

Бригинця і Томенка підловили в метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 15:02

Двох народних депутатів від "Батьківщини" - Миколу Томенка і Олександра Бригинця - кияни помітили під час поїздки в підземці. Фото виклав на своїй сторінці у Фейсбуці Юрій Палійчук.

Він же... Читати повністю

Частину Рейтарської перекрили через бурульки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 14:59

Частину вулиці Рейтарська - від перехрестя зі Стрілецькою в бік Львівської площі - перекрили для автівок. 

Причина - аварійна служба збиває бурульки з дахів будинків вздовж вулиці. В'ї... Читати повністю

Київрада віддала в оренду шмат Будинку вчителя

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 14:40

Київрада віддала шматок історичного Будинку вчителя на Володимирській в приватні руки. "За" проголосувало 64 депутати, проти - 9.

Землю Будинку учителя - на Володимирській, 57б - віддали ТО... Читати повністю

Попов розважатиме киян цілу новорічну ніч

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 14:26

Мерія запропошує у новорічну ніч на масові гуляння у шести районах міста.

На Оболоні Новий рік святкуватимуть біля «Drеаm town» (зі сто... Читати повністю

Трактори пройшлися по озеру Вирлиця "Квадратом"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 14:03

Частину озера Вирлиця з боку сміттєспалювального заводу "Енергія" вже майже засипали піском. На це скаржаться місцеві мешканці.

Тут будують житловий комплекс, ТРЦ "Квадрат", офісний центр,... Читати повністю

Поет Павло Вольвач потребує допомоги

Софія Кущ, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 13:58

Поет Павло Вольвач бореться з важкою хворобою. І він потребує допомоги небайдужих.

Павлу нещодавно видалили пухлину на шиї і виявили рідкісну саркому. Попри страшну назву хвороби, у нього є... Читати повністю

Працівники "Київстару" записали 22 аудіоказки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 13:29

Співробітники компанії «Київстар» записали 22 українські і зарубіжні казки в аудіоформаті.

Вони – безкоштовні. Завантажити казки можна тут -  http://music.djuice.ua/... Читати повністю

На Петрівці Карпу продають з-під поли

Галина Танай, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 13:26

Винахідливі продавці на Петрівці влаштували дефіцит Ірени Карпи і продають її книжки з-під прилавку. Про це пишуть прихильники Карпи уЧитати повністю

Поради Януковичу даватиме зять віце-прем'єра РФ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 13:02

Віктор Янукович призначив Дмитра Саламатіна своїм радником.

До цього Саламатін очолював Міністерство оборони. У понеділок на ц... Читати повністю

Центр серця забрали у Києва за безплатні операції

Маша Землянська, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 12:49

Київрада віддала Київський міський центр у відомство Міністерства охорони здоров’я. Проте назаміну від нього вимагають 1 500 тисячі безкоштовних опер... Читати повністю

Міліціонери за 10 хвилин врятували 18 тис.грн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 12:39

34-річний мешканець Київської області кулаками і електрошоком здобув у киянина сумку з документами і 18 тисячами гривень. Сталося це в одному з дворів в центрі міста.

Потерпілий - працівник... Читати повністю

П'яний водій тролейбуса гасав нічним Києвом

Маша Землянська, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 12:37

Київські ДАІшники спіймали п’яного водія тролейбуса, який з пустим салоном гасав нічним Києвом.

Їхав правопорушник Кільцевою дорогою в напрямку Жилянського шляхопроводу. Саме стиль ке... Читати повністю

Роман Забужко - в топі бестселерів Amazon

Галина Танай, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 12:24

Оксану Забужко можна привітати з рекордом: її "Музей покинутих секретів" уже третій місяць на чолі східноєвропейських бестселлерів інтернет-книгарніЧитати повністю