МОЗ запитує, які ліки хочете купувати без рецепту

Маша Землянська, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 9:45

Міністерство охорони здоров'я до кінця року чекає на пропозиції, які ліки Ви б хотіли купувати в аптеках без... Читати повністю

Активісти в обід вийдуть на захист ельфів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 9:32

В обід група молодіжно-профспілкових активістів вийде на Майдан Незалежності - під новорічну ялинку - для організації акції на захист ельфів, котрі виробляють новорічні подарунки. 

"Не... Читати повністю

70% "білих комірців" гульнуть на корпоративах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 9:27

70% офісних працівників підуть на новорічний корпоратив і гулятимуть до пізньої ночі. Такі результати опитування рекрутингового порталу hh.ua.

... Читати повністю

Через пожежу на Троєщині загинула жінка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 8:58

Через пожежу у 5-поверхівці на Ніколаєва (Деснянський район) одна жінка загинула, ще одна жінка, чоловік і 12-річна дитина потрапили до лікарні в тяжкому стані. Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

... Читати повністю

ДАІ пророкує "складнощі" і просить вмикати фари

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 8:27

Київське ДАІ просить водіїв залишити свої автівки і пересідати на громадський транспорт. Їхня прес-служба пояснює - у вівторок і середу чекають на різке потепління, туман і низьку видимість.

<... Читати повністю

Заторів поменшало - на зміну прийшли тягнучки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 8:21

Після транспортного колапсу в Києві у понеділок, коли ледь не все місто ввечері стояло в заторах, ситуація трохи змінилася - на зміну коркам прийшли тягнучки. Це помітно завдяки сервісу "Яндекс.Про... Читати повністю

Прокуратура обіцяє охороняти вчительку з Печерська

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 8:08

Прокуратура Києва зобов’язала міліцію цілодобово охороняти будинок вчительки Ніни Москаленко, що розташований по провулку Землянському, 14. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.Читати повністю

Чотири кроки до «тютюнового» закону

Андрій Богданович, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 19:48

Нещодавно я писав як уникнути штрафів за «тютюновий» закон. Зараз же хочу розказати, як змусити інших його виконувати.

... Читати повністю

«Бездимний» закон виконують майже на 99%

Olena Dub, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 19:39

 

Моніторинг закладів ресторанного господарства у перший тиждень дії закону підтвердив, що Україна виконує бездимний закон. Із понад 500 перевірених закладів ресторанного господарства... Читати повністю

Брати-кияни полюють на обличчя будинків Києва

Софія Кущ, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 17:18

Якось Артем Афанас'єв з братом стояли у корку. І звернули увагу на унікальний старий будинок. Унікальний, через облиичя на ньому. Тоді хлопці ще не знали, що ці кам'яні обличчя  називаються ма... Читати повністю

В Домі кіно - прем'єра Холмса і чорних чоловічків

Галина Танай, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 17:14

Одного дня у квартирі знаменитого Шерлока Холмса з комину вийшов чорний чоловічок. І почалися карколомні пригоди, що потягнули на міні-серіал. У вівторок, 25 грудня, о 18:30 в Домі кіно прем'єра му... Читати повністю

Снігопад не вплинув на роботу аеропортів

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 17:12

Незважаючи на снігопад та мороз, столичні аеропорти працюють в звичному режимі.

На сайтах аеропортів «Київ» та «Бориспіль» жодного рейсу не скасовано і не пере... Читати повністю

Центр Києва стоїть

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 16:43

На дорогах столиці, згідно з сервісом Яндекс Пробки, ситуація о... Читати повністю

На Оболоні вже можна записувати дітей в ДНЗ онлайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 16:13

Мами, що живуть в Оболонському районі, вже можуть записувати своїх дітей в дитсадок в режимі он-лайн. Ось посилання на сервіс - www.dnz.kiev.u... Читати повністю

У Борисполі затримали фальшивопаспортницю

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 16:01

У Борисполі затримали українку з естонським підробленим паспортом. Про це повідомляє прес-служба Прикордонної служби України.

Жінк... Читати повністю