В перший день року "Свобода" пройде маршем

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 16:20

У вівторок, 1 січня, "Свобода" пройде центром міста факельним маршем на честь Степана Бандери. Про це повідомляє прес-служба партії.

Старт маршу - о 18:00 біля пам'ятника Тараса Шевченку бі... Читати повністю

В новому році - нових перемог і терпіння

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 16:09

За кілька годин всі ми піднімемо келихи - з шампанським, безалкогольним вином чи газованим напоєм - за новий рік. 

"Свідомо" дякує всім вам, за те що в 2012-му ми всі були разом - на м... Читати повністю

З 1 січня мінімальна з/п зросте на 1 кг бананів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 14:16

З першого дня нового року мінімальна зарплатня в країні зросте на 13 гривень. Приблизно така ж вартість одного кілограма бананів в супермаркетах Києва.

Мінімалка виросте до 1 147 гривень. Д... Читати повністю

Активісти зустрічатимуть 2013-й на Гостинному

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 14:11

Группа активістів-захисників Гостинного двору зустрічатимуть Новий рік на території історичної будівлі. Про це вони пишуть на своїх сторінках у Фейсбуці.

Культурна програма буде повноцінною... Читати повністю

Регіонал втридорога купив копіри для свого вишу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 12:42

Національний університет Державної податкової служби України купив у ТОВ "ВС Інвест" два багатофункціональні пристрої за 2 мільйони гривень. Про це повідомляють "Наші гроші".

Купили одну си... Читати повністю

Фанати привітали Павліченків з Новим роком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 12:33

Дві сотні фанатів Динамо Київ зібралися біля входу до Лук'янівського СІЗО, щоб привітати батька та сина Павліченків, на яких повісили вбивство судді. 

"Хай вони знають, що вони не самі... Читати повністю

У четвер активісти вийдуть на захист Тельбіна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:48

У четвер та п'ятницю активісти і місцеві мешканці вийдуть на захист озера Тельбін на Березняках, котре зараз намагаються забудувати. Про це повідомляють самі активісти у Фейсбуці.

"В резуль... Читати повністю

Киянка сфотографувалася з потенційним "вбивцею"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:35

Киянка сфотографувалася з бурулею, котра за кілька секунд до того могла забрати її життя.

Випадок стався на Дарниці. Дівчина сподівається, що фото змусить комунальників старанніше збивати л... Читати повністю

Фаріон відправила Азарову свою монографію про мову

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:11

Депутат від "Свободи" Ірина Фаріон в якості новорічного подарунку відправила прем'єр-міністру Миколі Азарову свою монографію "Мовна норма: знищення, пошук, віднова". Про це політик пише Читати повністю

У США Тимошенко вважають "исконно русской"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:03

Американська професор історії університету Акрона (Огайо) Барбара Еван Клеменс назвала Юлію Тимошенко і княгиню Ольгу росіянками.

В усякому випадку, фото двох відомих українських жінок прик... Читати повністю

Куди піти на тижні: ялинки, Холмс і Анна Кареніна

Галина Танай, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:01

Понеділок, 31 грудня

Триває виставка «Спогади київської ялинки» - те, що треба для створен... Читати повністю

ОПОРА: Симоненко - найпродуктивніший законотворець

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 10:41

"Батьківщина" і лідер комуністів Петро Симоненко - найпродуктивніші законотворці нового парламенту. Такого висновку у своєму дослідження дійшла громадянська мережа "ОПОРА", що традиційно слідкує за... Читати повністю

В перший день 2013-го - тепло і сухо

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 10:24

В перший день нового року - 1 січня - синоптики обіцяють відносно теплу і суху погоду. 

Так, вдень повітря прогріється до плюс 4... Читати повністю

ЗІЛ-безхатченко на Олійника "мандрує" по двору

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 10:11

ЗІЛ-безхатченко, котрий декілька років простояв у дворі будинку на Олійника, 15-19 і через котрий два тижні тому ЖЕК обіцяв мешканцям вимкнути г... Читати повністю

Київраді розказали як відкритися людям