Комітет з освіти очолила ворог Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 11:16

Парламентський комітет з питань освіти і науки очолила нардеп від "Об'єднаної опозиції" Лілія Гриневич. Про це йдеться в прийнят... Читати повністю

Герега погрожує пересадити нардепів-УДАРівців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 10:58

Секретар Київради Галина Герега зустріла групу народних депутатів від УДАРу, котрі прийшли на засідання блокувати голосування за дерибан землі, наказом від Попова. У наказі - прохання до народних д... Читати повністю

Міліція виписує штрафи за "непрочіповані" ялинки

Маша Землянська, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 10:50

Правоохоронці почали перевіряти ялинкові ринки на нелегальну продукцію. За минулий тиждень забрали три тисячі ялинок, що продавалися без чіпів, та оштрафували сотню чоловік.

В прес-службі м... Читати повністю

Мерія відмінила новорічну ніч для машиністів метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 10:49

В ніч з 31 грудня на 1 січня метро і громадський транспорт працюватимуть майже до ранку. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Так, роботу метро подовжать на три з половиною години - приблиз... Читати повністю

З неділі на 10 днів закриють Хрещатик для авто

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 10:40

З 30 грудня до 8 січня Хрещатик перекриють для автівок. Про це повідомляє прес-служба мерії.

Причина - святкування і робота Різдвяного селища на центральній вулиці.

Вул... Читати повністю

МОЗ запитує, які ліки хочете купувати без рецепту

Маша Землянська, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 9:45

Міністерство охорони здоров'я до кінця року чекає на пропозиції, які ліки Ви б хотіли купувати в аптеках без... Читати повністю

Активісти в обід вийдуть на захист ельфів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 9:32

В обід група молодіжно-профспілкових активістів вийде на Майдан Незалежності - під новорічну ялинку - для організації акції на захист ельфів, котрі виробляють новорічні подарунки. 

"Не... Читати повністю

70% "білих комірців" гульнуть на корпоративах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 9:27

70% офісних працівників підуть на новорічний корпоратив і гулятимуть до пізньої ночі. Такі результати опитування рекрутингового порталу hh.ua.

... Читати повністю

Через пожежу на Троєщині загинула жінка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 8:58

Через пожежу у 5-поверхівці на Ніколаєва (Деснянський район) одна жінка загинула, ще одна жінка, чоловік і 12-річна дитина потрапили до лікарні в тяжкому стані. Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

... Читати повністю

ДАІ пророкує "складнощі" і просить вмикати фари

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 8:27

Київське ДАІ просить водіїв залишити свої автівки і пересідати на громадський транспорт. Їхня прес-служба пояснює - у вівторок і середу чекають на різке потепління, туман і низьку видимість.

<... Читати повністю

Заторів поменшало - на зміну прийшли тягнучки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 8:21

Після транспортного колапсу в Києві у понеділок, коли ледь не все місто ввечері стояло в заторах, ситуація трохи змінилася - на зміну коркам прийшли тягнучки. Це помітно завдяки сервісу "Яндекс.Про... Читати повністю

Прокуратура обіцяє охороняти вчительку з Печерська

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 грудня 2012р. 8:08

Прокуратура Києва зобов’язала міліцію цілодобово охороняти будинок вчительки Ніни Москаленко, що розташований по провулку Землянському, 14. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.Читати повністю

Чотири кроки до «тютюнового» закону

Андрій Богданович, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 19:48

Нещодавно я писав як уникнути штрафів за «тютюновий» закон. Зараз же хочу розказати, як змусити інших його виконувати.

... Читати повністю

«Бездимний» закон виконують майже на 99%

Olena Dub, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 19:39

 

Моніторинг закладів ресторанного господарства у перший тиждень дії закону підтвердив, що Україна виконує бездимний закон. Із понад 500 перевірених закладів ресторанного господарства... Читати повністю

Брати-кияни полюють на обличчя будинків Києва