Богатирьова залишилася міністром охорони здоров'я

Маша Землянська, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:22

Міністром охорони здоров'я залишилися Раїса Богатирьова. Рішення про поновлення її на посаді підписав президент.

у крісло міністра Богатирьова сідає втретє. Спочатку очолювала відомство з 1... Читати повністю

Козак - міністр інфраструктури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:21

Володимир Козак отримав посаду міністра інфраструктури. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

У 2007-му Козак, будучи нардепом від Партії регіонів, очолював комітет Верховної... Читати повністю

Колобов - міністр фінансів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:15

Юрій Колобов залишився міністром фінансів. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

Колобов обіймав цю посаду з лютого 2012-го. До цього він працював директором казначейства Дер... Читати повністю

Табачник лишився на посаді міністра освіти і науки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:10

Дмитро Табачник отримав посаду міністра освіти і науки, молоді та спорту. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

Табачника вважають одним з найепатажніших членів уряду. Мініст... Читати повністю

Екс-губернатор Дніпропетровщини – віце-прем'єр

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:09

Екс-губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул став віце-прем'єром. Відповідний указ підписав Віктор Янукович.

Вілкул зайняв одну з двох посад віце-прем'єра. Друге крісло дістало... Читати повністю

Лукаш - міністр Кабінету Міністрів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:06

Олена Лукаш отримав посаду міністра Кабінету Міністрів. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

У 2007-му Лукаш займала крісло заступника міністра Кабінету Міністрів, далі була... Читати повністю

Клименко - міністр доходів і зборів

Маша Землянська, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:06

Олександр Клименко очолив новостворене Міністерство - доходів і зборів. Відповідний указ підписав Віктор Ян... Читати повністю

Бойко - віце-прем'єр міністр

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:01

Юрій Бойко отримав посаду віце-прем'єр міністра. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

До цього Бойко обіймав посаду міністра палива і енергетики. За час його роботи державна... Читати повністю

Арбузов - перший віце-прем'єр міністр

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 10:53

Сергій Арбузов отримав посаду першого віце-прем'єр міністра. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

Арбузов до цього очолював Національний банк України. Його вважають людиною... Читати повністю

Королевська - міністр соціальної політики

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 10:47

Наталя Королевська стала міністром соціальної політики. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

Королевська не стала народним депутатом після виборів до Верховної Ради 28 жовтн... Читати повністю

На Євробачення від України поїде Злата Огнєвич

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 10:39

Співачка Злата Огнєвич поїде представляти у наступному році Україну на Євробаченні. Голосування за претендента від України пройшло у неділю на Першому національному.

Читати повністю

За місяць рак та серце вбили 2 тисячі киян

Маша Землянська, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 10:30

В жовтні від онкології та проблем з серцем та судинами померло дві тисячі киян. Всього ж спочатку року ці хвороби вбили майже 19 тисяч мешканців столиці.

За даними управління статистики, за... Читати повністю

Фото у Facebook тепер можна просто перетягати

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 10:21

Творці соціальної мережі Facebook вчергове оновили функціонал свого дітища. Тепер фото і картинки не потрібно довго і нудно шукати на своєму жорсткому диску і завантажувати в профіль соцмережі - до... Читати повністю

Державним охоронцям в Києві купили 3 елітні джипи