Соціальне житло Януковича продають на Виноградарі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 12:18

Комунальне підприємство "Житлоінвестбуд-УКБ" продає квартири в будинку, який зводиться як "соціальне житло" по 9700 гривень за квадрат, що є се... Читати повністю

На Подолі ледь не згорів ліфт через цигарку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 11:56

В будинку на Захарівській, 1 ледь не згорів ліфт через не загашену цигарку, яку кинули біля дверей ліфту, повідомляє МНС.

Займання пом... Читати повністю

Встановлено ПІБ міліціонера, що працює на бандитів

Андрій Богданович, (вiд читачiв), 21 грудня 2012р. 11:54

Не так давно партія «Демократичний Альянс» проводила мирну акцію на відкрит... Читати повністю

Watcher:Замість параду планет буде парад браузерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 11:36

Інтернет-експерти з популярного порталу Watcher не втрималися від спокуси і собі пожартувати про кінець світу, котрий нібито очікується ввечері.

Серйозні аналітики випустили новину про те,... Читати повністю

Спецпідрозділ Києва пропонує VIPам жінок-охоронців

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 11:35

Представники київського управління держслужби охорони представили підрозділ жінок-тілоохоронців спецпідрозділу «Титан».

Жінки-тілоохоронці досконало володіють прийомами рукопашн... Читати повністю

Шахрай продав квартиру батьків закоханої киянки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 11:13

У Дніпровському районі молодий чоловік продав квартиру батьків своєї закоханої дівчини та зник. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Дівчина повністю довірила своєму обранцю, з яким зустр... Читати повністю

На вихідних -"Канські Леви" у Кінопанорамі

Галина Танай, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 11:09

"Мезим - шлунку добре з ним", "Відчуй себе богинею", "Проводь час з друзями, а не тампонами"... Забудьте цей жах - реклама може бути мистецтвом! У вихідні, 22 та 23 грудня, в Кінопанорамі програма... Читати повністю

Податкова закрила «портал» з митниці в автосалон

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 10:43

Київські податківці виявили імпортерів автомобілів преміум-класу, які для зменшення митної вартості автівок подавали на митницю неправдиві дані. За документами коштовні машини опинялись одразу з ми... Читати повністю

Шевченківський район знову з теплими батареями

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 9:48

У Шевченківському районі знову відновлено теплопостачання. Про це повідомляє прес-служба Київенерго.

Відтак о 03:05 централізоване опалення всіх киян було відновлено. Як... Читати повністю

В Київраді 10 нових депутатів – 8 з "УДАРу"

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 9:38

В Київраді набули повноважень десять нових депутатів, які замінять тих депутатів, що були обрані та перейшли до Верховної Ради.

Депутатами тепер стали ті, хто... Читати повністю

На Либідскій тепер готують американську курку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 9:13

У Києві відкрився перший ресторан світової мережі KFC (Kentucky Fried Chicken).

Відомий фаст-фуд відкрився 20-го грудня в новому торгово-розважальному центрі Ocean Plaza, розташованому на Л... Читати повністю

NASA: Кінця світу поки не буде

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 7:59

Вчені з агентства заявили, що ніякого кінця світу 21-го грудня не буде, повідомляє офіційний сайт NASA.<... Читати повністю

Концерт Менсона: Карпа в салі, хрести і "сіські"

Галина Танай, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 0:19

"Мееенні! Бусінка!" - істерично кричить розмальована блондиночка біля Палацу Спорту. "Сіські! Сі-ські!!!" - верещать біля входу ("сіські" взагалі звучали частіше, ніж "Менсон"). Накал перед концерт... Читати повністю

УДАРівці зірвали дерібан землі Київрадою

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 20 грудня 2012р. 19:07

Півтора десятка УДАРівців, які були обрані депутатами Верховної Ради, прийшли на засідання Київради та сіли на вільні місця. Віктор Чумак написав у своєму Читати повністю

У п’ятницю Гостинний підтримають письменники

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 20 грудня 2012р. 18:01

У п’ятницю 21 грудня у Гостинному дворі пройде літературний вечір за участю українських письменників. 

Захисників історичної пам’ятки письменники підтримають читанням... Читати повністю