Ярославський продав "Металіст" "Газу Україна"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 12:55

Бізнесмен і власник футбольного клубу "Металіст" Олександр Ярославський продав своє футбольне дітище. Таку заяву він зробив на офіційному сайті команд... Читати повністю

Грищенко - віце-прем'єр

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 12:46

Костянтин Грищенко отримав посаду віце-прем'єр міністра. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

До цього Грищенко обіймав пост міністра закордонних справ. У 2005-му Грищенко б... Читати повністю

У вівторок захищатимуть і прикрашатимуть Гостинний

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 12:45

У вівторок о 13:00 біля Міністерства кільтури відбудеться акція на захист Гостинного двору, після якої активісти підуть прикрашати новорічну ялинку у дворі Гостинного.

Активісти вимагатимут... Читати повністю

Журналістка вистібала "хрєнь" від Податкової

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 12:38

Напередодні новорічних свят екс-журналістка телеканалу СТБ і активістка Наталя Соколенко записала відео-інструкцію про подарунки від і для посадових осіб. Відео виклали журналісти "Телекритики".Читати повністю

Куди піти на тижні:Король Лір і "Мультики на зиму"

Софія Кущ, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 12:11

24 грудня, понеділок

Сходіть на виставку диво-тварин Марії Приймаченко у музей Шевченка. З 50-ти робіт,... Читати повністю

Ставицький – міністр енергетики та вуглепрому

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 12:08

Едуард Ставицький відтепер міністр енергетики та вугільної промисловості. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

До нього цю посаду займав Юрій Бойко.

За... Читати повністю

Анонс судебного заседания

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 12:07


26 декабря 2012 г. в 10:00 в Жовтневом районном суде г. Запорожья состоится очередное судебное заседание по
сфальсифицированному «Делу пономарей».
(69600 г.Запорожье, ул... Читати повністю

Темник – міністр будівництва та ЖКГ

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:53

Геннадій Темник відтепер міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Відповідний указ підписав Віктор Янукович.

До Темника в міністер... Читати повністю

Лавринович лишився на посаді міністра юстиції

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:51

Олександр Лавринович залишився на посаді міністра юстиції. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

Це вже четверте призначення Лавриновича на цю посаду. До цього він обіймав її... Читати повністю

Кожара - міністр закордонних справ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:48

Леонід Кожара отримав посаду міністра закордонних справ. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

З 2006-го Кожара - член фракції Партії регіонів. До цього був надзвичайним і по... Читати повністю

Захарченко залишився на посаді міністра МВС

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:41

Віталій Захарченко залишився на посаді міністра внутрішніх справ. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

Захарченко очолював МВС з осені 2011-го, коли Янукович звільнив Анатол... Читати повністю

Болотських – міністр надзвичайних ситуацій

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:36

Михайло Болотських очолить Міністерство надзвичайних ситуацій. Відповідний указ підписав Віктор Янукович.

До нього це крісло займав Віктор Балога.

Михайло Болотських у 2010-201... Читати повністю

Лебедєв - міністр оборони

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:29

Павло Лебедєв отримав посаду міністра оборони. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

У 2011-му журнал "Кореспондент" включив Лебедєва в список найбагатших людей України. Тоді... Читати повністю

Прасолов – міністр економіки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:24

Ігор Прасолов займе крісло міністра економічного розвитку і торгівлі. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

До Прасолова цю посаду займав Петро П... Читати повністю

Богатирьова залишилася міністром охорони здоров'я

Маша Землянська, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:22

Міністром охорони здоров'я залишилися Раїса Богатирьова. Рішення про поновлення її на посаді підписав президент.

у крісло міністра Богатирьова сідає втретє. Спочатку очолювала відомство з 1... Читати повністю