ДАІ: увімкніть фари чи протитуманні ліхтарі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 27 грудня 2012р. 8:05

Столичне ДАІ звернулося до водіїв з проханням увімкнути фари чи протитуманні ліхтарі, повідомляє прес-служба автоінспекції.

У ДАІ кажуть, що може погіршитись видимість. Все через те, що 27-... Читати повністю

На Контрактовій невідомі знесли ряд кіосків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 23:02

На Контрактовій площі група невідомих людей за кілька хвилин розтрощила цілий ряд кіосків.Про це у своєму Фейсбуці пише активістка Марія Лебедєва,що стала очевидецею подій.

Марія каже - нал... Читати повністю

Книгарню «Знання» забивають дошками

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 26 грудня 2012р. 18:24

Книгарню «Знання», що знаходиться за адресою Хрещатик 44, наразі забивають дошками. Фото виклала на фейсбуці журналістка Ольга Кошеле... Читати повністю

"Експерементаріум" на 2013 рік набирає нові гуртки

Софія Кущ, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 18:00

Музей "Експерементаріум" оголосив про набір у два нових гуртки.

Це хімічний та літературний гурток наукових фантастів. Читати повністю

Повернути тепло в центрі обіцяють вже завтра

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 26 грудня 2012р. 17:47

У Київській міськадміністрації обіцяють ввімкнути опалення у центрі столиці вже завтра о 10:00.

Через ремонт теплокамери на вулиці Великій Васильківській з 9:00 Читати повністю

Я-Галерея запрошує на новорічну вечірку

Софія Кущ, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 17:29

У п'ятницю, 28 грудня Я-Галерея буде святкувати Новий рік з друзями. Запрошує всіх, початок о 19:00.

На вечірці можна буде згадати всі проекти в галереї у 2012-му. І почути про плани, які ч... Читати повністю

Киянам обіцяють театр анархії

Галина Танай, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 17:09

У Центрі Курбаса роблять театр, де актори отримають повну свободу: кожен буде сам собі режисер, актор і драматург. Називається він "Студія А.К.Т."... Читати повністю

КМДА нагадує де можна обігрітися

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 26 грудня 2012р. 16:53

Наразі працюють десять пунктів обігріву у всіх районах столиці. Про це повідомляє прес-служба Київської міськадміністрації.

У період сильних морозів у наметах з обігірвачами можна зігрітися... Читати повністю

Активісти знову взялися воювати з шоколадками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 15:58

Активісти з громадянського руху "Відсіч" знову взялися воювати з російськомовними обгортками шоколадної продукції "Рошен". Про це йдеться у відкритому листі активістів до власника компанії Петра По... Читати повністю

Hyundai ніхто не відміняв

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 26 грудня 2012р. 15:43

У зимовий час електропоїзди Hyundai і надалі будуть курсувати. Про це «Свідомо»  повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

Корейські потяги HyundaiЧитати повністю

Екс-замміністра освіти покаже "толерантну історію"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 15:07

У четвер о 14:00 екс-замміністра освіти Івана Вакарчука Павло Полянський з колегами презентує книгу «Підручник з історії: проблеми толерантності. Методичний посібник для авторів та редакторів... Читати повністю

+ 1 режисер у "Мультиках на зиму"

Галина Танай, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 15:05

Приємний сюрприз: до нашого чаювання з мультиками приєднається ще одна режисерка. Ввечері у "Культ Ра" завітає Наталія Скрябіна зі своїм філ... Читати повністю

У Білій Церкві немовля запакували у кульок

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 26 грудня 2012р. 15:00

У Білій Церкві під двері цілодобової аптеки підкинули немовля при температурі повітря –15. Про це повідомляє МВС Київської о... Читати повністю

PinchukArtCentre проведе Літературну ніч

Софія Кущ, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 14:57

О 19:00 PinchukArtCentre чекає всіх на Літературній ночі на виставці Future Generation Art PrizеВхід вільний.Читати повністю

Журналістка відсудила 42 тисячі у ТРК «Україна»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 грудня 2012р. 14:04

Журналістка Ольга Вдовенко довела в суді, що звільнили її з ТРК «Україна» незаконно. Суд присудив канал виплатити їй 42 505 гривень за вимушений прогул та моральну компенсацію.

... Читати повністю