Софія Київська замовила креслення за 300 тисяч

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 13:26

Національний заповідник «Софія Київська» за результатами тендеру уклала угоду на розробку Концепції плану організації території заповідника вартістю 299 тисяч гривень. Повідомляють Читати повністю

Київські мами: Маємо 32 ліжка на 42 дитини

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 12:59

Мами київських дошкільнят знову почали скаржитися на "роздутість" груп у дитсадках. Проблему вони обговорюють на своїй гілці на батьківському форумі.

Користувачка Читати повністю

УДАР: більшості у Київраді де-факто не існує

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 12:59

Провладної більшості у Київраді вже не існує. Про це заявив депутат від "УДАРу" у Андрій Странніков.

Странніков заявив, що особисте голосування позбавило влад... Читати повністю

Рада купила по 3 км туалетного папіру на день

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 12:42

Управління справами Верховної Ради 14-го грудня придбали туалетного папіру на 13 566 гривень. Про це повідомляють Наші Гроші.... Читати повністю

Соціальне житло Януковича продають на Виноградарі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 12:18

Комунальне підприємство "Житлоінвестбуд-УКБ" продає квартири в будинку, який зводиться як "соціальне житло" по 9700 гривень за квадрат, що є се... Читати повністю

На Подолі ледь не згорів ліфт через цигарку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 11:56

В будинку на Захарівській, 1 ледь не згорів ліфт через не загашену цигарку, яку кинули біля дверей ліфту, повідомляє МНС.

Займання пом... Читати повністю

Встановлено ПІБ міліціонера, що працює на бандитів

Андрій Богданович, (вiд читачiв), 21 грудня 2012р. 11:54

Не так давно партія «Демократичний Альянс» проводила мирну акцію на відкрит... Читати повністю

Watcher:Замість параду планет буде парад браузерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 11:36

Інтернет-експерти з популярного порталу Watcher не втрималися від спокуси і собі пожартувати про кінець світу, котрий нібито очікується ввечері.

Серйозні аналітики випустили новину про те,... Читати повністю

Спецпідрозділ Києва пропонує VIPам жінок-охоронців

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 11:35

Представники київського управління держслужби охорони представили підрозділ жінок-тілоохоронців спецпідрозділу «Титан».

Жінки-тілоохоронці досконало володіють прийомами рукопашн... Читати повністю

Шахрай продав квартиру батьків закоханої киянки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 11:13

У Дніпровському районі молодий чоловік продав квартиру батьків своєї закоханої дівчини та зник. Про це повідомляє прес-служба міліції.

Дівчина повністю довірила своєму обранцю, з яким зустр... Читати повністю

На вихідних -"Канські Леви" у Кінопанорамі

Галина Танай, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 11:09

"Мезим - шлунку добре з ним", "Відчуй себе богинею", "Проводь час з друзями, а не тампонами"... Забудьте цей жах - реклама може бути мистецтвом! У вихідні, 22 та 23 грудня, в Кінопанорамі програма... Читати повністю

Податкова закрила «портал» з митниці в автосалон

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 10:43

Київські податківці виявили імпортерів автомобілів преміум-класу, які для зменшення митної вартості автівок подавали на митницю неправдиві дані. За документами коштовні машини опинялись одразу з ми... Читати повністю

Шевченківський район знову з теплими батареями

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 9:48

У Шевченківському районі знову відновлено теплопостачання. Про це повідомляє прес-служба Київенерго.

Відтак о 03:05 централізоване опалення всіх киян було відновлено. Як... Читати повністю

В Київраді 10 нових депутатів – 8 з "УДАРу"

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 9:38

В Київраді набули повноважень десять нових депутатів, які замінять тих депутатів, що були обрані та перейшли до Верховної Ради.

Депутатами тепер стали ті, хто... Читати повністю

На Либідскій тепер готують американську курку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 9:13

У Києві відкрився перший ресторан світової мережі KFC (Kentucky Fried Chicken).

Відомий фаст-фуд відкрився 20-го грудня в новому торгово-розважальному центрі Ocean Plaza, розташованому на Л... Читати повністю