На Солом'янці стратили Діда Мороза і Снігуроньку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:54

Активісти Солом‘янського осередку організації "Братсво" нетипово поздоровили киян з днем Святого Миколая - за шиї повісили біля метро "Берестейська" ... Читати повністю

Зранку на Солом'янці горів гуртожиток – є жертви

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:45

Вранці горів гуртожиток на Сурікова, 5 (Солом'янський район). Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

Троє людей постраждали, що обпеклися і надихалися димом. Сере... Читати повністю

ТіК і Білик зняли новий спільний кліп під Миколая

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:37

Ірина Білик і гурт ТіК презентували в день Святого Миколая новий спільний кліп.

Зняли його на пісню "Зима". Власне, ось кліп:

Читати повністю

Перша зам Богатирьової приторговувала в Amway

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:18

Перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко разом з чоловіком у 2008-му були відзначені компанією Amway, котра займається мереживим продажем косметики, як «незалежні підп... Читати повністю

У неділю в центрі бігтимуть гобліни,феї і гноми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 11:43

У неділю о 12:00 на Майдані стартує новорічно-благодійний пробіг в карнавальних костюмах.

Обов'язкова умова – кожен учасник повинен бути у новорічному костюмі. Байдуже, в кого Ви буде... Читати повністю

Вигнали таксиста, який обідрав іспанця

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 11:42

Із служби таксі аеропорту Бориспіль "SkyTaxi" вигнали водія, який нажився на іспанському лекторі, виставивши іноземцю космічний рахунок.

У Борисполі вибачилися за несумлінного... Читати повністю

Під Києвом чоловік підірвав з собою вбиральню

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 11:14

Під Києвом, у селі Горенка, чоловік підірвався у вбиральні на вибуховому пристрої, який виготовив власноруч, повідомляє прес-служба міліції.

«Стіни склалися, як картковий будинок&raqu... Читати повністю

Після штурму Гостинного міліція просить не палити

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 11:02

Після штурму Гостинного двору охоронцями забудовника та побиття активістів, міліція робить зауваження активістам, які палять. Про це повідомляє Марія Лебедєва з місця подій.

За словами Лебе... Читати повністю

Юзери збирають підписи проти каденції Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 10:55

Активісти почали збирати в Інтернеті підписи проти повторного призначення Дмитра Табачника на посаду міністра освіти.

"Ми, громадяни України, вкрай обурені інформацією, що з’яви... Читати повністю

Бажана і Південний міст стоять через ДТП

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 10:46

На Південному мосту сталося ДТП.

Про це повідомляє сервіс "Видеопробки".

Через аварію міст став в заторі. Корок вже розтягнувся до проспекту Бажана. Якщо немає великої потреби - кра... Читати повністю

Міліція принесла в дитячу травматологію ПДД

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 10:39

В день Святого Миколая ДАІ вирішила зробити подарунок для дітей, що лікуються в травматології лікарні "Охматдит". Про це повідомляє прес-служба правоохоронців.

З самого ранку ДАІвці принесл... Читати повністю

Об 11-й ставте запитання "майстер-шефині" Бадоєвій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 10:30

Об 11:00 телеведуча проекті "Орел и решка" та "Майстер-шеф" Жанна Бадоєва відповідатиме на питання мам з порталу "Світ мам".

Сама Жанна має двох дітей - сина Бориса від першого шлюбу і спіл... Читати повністю

О 17:00 на Майдані запалає головна ялинка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 10:09

О 17:00 на Майдані Незалежності запалає головна ялинка Києва, повідомляє прес-служба Кивської держадміністрації.

Відкриття ялинки пройде з феєрверком та святковою програмою. Перед киянами&n... Читати повністю

Оживіть Кая і Герду на своєму iPad

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 9:51

В магазині додатків для iPad та iPhone з'явилася інтерактивна книга "Снігова королева". Офіційно презентуватимуть її автори - видавництво "А-ба-ба-га-ла-ма-га" і компанія "Таймкод" - лише сьогодні... Читати повністю

Ялинки вже чекають власників на базарах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 9:31

Ялинки вже почали продаватися у столичних магазинах та на базарах, повідомляє газета «Хрещатик».

Усьго працюватиме 120 майданчиків, тому... Читати повністю