Працівника дитсадка судитимуть за педофілію

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 січня 2013р. 15:49

Працівника дитсадка Київщини судитимуть за розпусні дії щодо неповнолітніх, повідомляє прес-служба столичної прокуратури.

Досудове слідство вже повністю завершилось і обвинувальний висновок... Читати повністю

Даішники спіймали більше ста п’яних водіїв

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 січня 2013р. 15:20

З 30 грудня по 1 січня даішниками було виявлено 117 водіїв, які були за кермом у нетверезому стані, повідомляє прес-служба ДАІ.

Всього нарахували 1178 порушень, з них  883 випадки пере... Читати повністю

Міліція тоннами вилучає піротехніку та ялинки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 січня 2013р. 14:14

Міліція вилучила піротехніки на 20,5 тонн, а ялинок понад 109 тисяч. Про це повідо... Читати повністю

Вночі на Дарниці горіла квартира через петарди

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 січня 2013р. 12:58

В ніч з 1 на 2 січня на вулиці Драгоманова загорівся балкон квартири у 18-поверховому будинку, повідомляє прес-служба МНС.

Причина пожежі – необережне використання піротехніки на балк... Читати повністю

На день народження Бандери вийшло близько 5 тисяч

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 2 січня 2013р. 11:03

Близько п’яти тисяч людей 1-го січня взяли участь у факельний ході у Києві з приводу 104-ї річниці Степана Бандери. Учасників було втричі більше, ніж минулого року, повідомляє Олександр Ароне... Читати повністю

Україна головує в ОБСЄ

Софія Кущ, Свiдомо, 1 січня 2013р. 18:00

1 січня Україна почала головування в Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Про це повідомила прес-служба МЗС.

Міністр закордонних справ Леонід Кожара відмітив, що під час голову... Читати повністю

Ірландія тепер голова ЄС

Софія Кущ, Свiдомо, 1 січня 2013р. 17:46

Ірландія буде головувати в Європейському Союзі до 1 липня 2013, потім її змінить Литва.

Правом приймати загальні рішення в Раді ЄС наділений уряд країни-голови, обраної на шість місяців.... Читати повністю

Квитки на поїзд продають без паспортів

Софія Кущ, Свiдомо, 1 січня 2013р. 17:38

Залізничні квитки продовжують продавати без документів що засвідчують особу. Повідомляє джерело "Свідомо".

Тож, новведення, яке обіцяв Борис Колесніков не набуло чинності 1 січня. У касах н... Читати повністю

На Співочому полі показують льодові скульптури

Софія Кущ, Свiдомо, 1 січня 2013р. 13:52

З 2 до 27 січня на Співочому показують "Виставку квітів Снігової Королеви" - скульптури з льоду і квітів.

Відкриття у... Читати повністю

У Києві 300 людей відсвяткували з травмами

Софія Кущ, Свiдомо, 1 січня 2013р. 12:24

За добу більше трьох сотень людей звернулися у травмапункти за допомогою. А саме - 302, повідомляє МНС. Майже чверть з них - після святкування Нового року на Майдані Незалежності.

Найпошире... Читати повністю

В перший день року "Свобода" пройде маршем

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 16:20

У вівторок, 1 січня, "Свобода" пройде центром міста факельним маршем на честь Степана Бандери. Про це повідомляє прес-служба партії.

Старт маршу - о 18:00 біля пам'ятника Тараса Шевченку бі... Читати повністю

В новому році - нових перемог і терпіння

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 16:09

За кілька годин всі ми піднімемо келихи - з шампанським, безалкогольним вином чи газованим напоєм - за новий рік. 

"Свідомо" дякує всім вам, за те що в 2012-му ми всі були разом - на м... Читати повністю

З 1 січня мінімальна з/п зросте на 1 кг бананів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 14:16

З першого дня нового року мінімальна зарплатня в країні зросте на 13 гривень. Приблизно така ж вартість одного кілограма бананів в супермаркетах Києва.

Мінімалка виросте до 1 147 гривень. Д... Читати повністю

Активісти зустрічатимуть 2013-й на Гостинному

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 14:11

Группа активістів-захисників Гостинного двору зустрічатимуть Новий рік на території історичної будівлі. Про це вони пишуть на своїх сторінках у Фейсбуці.

Культурна програма буде повноцінною... Читати повністю

Регіонал втридорога купив копіри для свого вишу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 12:42

Національний університет Державної податкової служби України купив у ТОВ "ВС Інвест" два багатофункціональні пристрої за 2 мільйони гривень. Про це повідомляють "Наші гроші".

Купили одну си... Читати повністю