Фанати привітали Павліченків з Новим роком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 12:33

Дві сотні фанатів Динамо Київ зібралися біля входу до Лук'янівського СІЗО, щоб привітати батька та сина Павліченків, на яких повісили вбивство судді. 

"Хай вони знають, що вони не самі... Читати повністю

У четвер активісти вийдуть на захист Тельбіна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:48

У четвер та п'ятницю активісти і місцеві мешканці вийдуть на захист озера Тельбін на Березняках, котре зараз намагаються забудувати. Про це повідомляють самі активісти у Фейсбуці.

"В резуль... Читати повністю

Киянка сфотографувалася з потенційним "вбивцею"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:35

Киянка сфотографувалася з бурулею, котра за кілька секунд до того могла забрати її життя.

Випадок стався на Дарниці. Дівчина сподівається, що фото змусить комунальників старанніше збивати л... Читати повністю

Фаріон відправила Азарову свою монографію про мову

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:11

Депутат від "Свободи" Ірина Фаріон в якості новорічного подарунку відправила прем'єр-міністру Миколі Азарову свою монографію "Мовна норма: знищення, пошук, віднова". Про це політик пише Читати повністю

У США Тимошенко вважають "исконно русской"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:03

Американська професор історії університету Акрона (Огайо) Барбара Еван Клеменс назвала Юлію Тимошенко і княгиню Ольгу росіянками.

В усякому випадку, фото двох відомих українських жінок прик... Читати повністю

Куди піти на тижні: ялинки, Холмс і Анна Кареніна

Галина Танай, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 11:01

Понеділок, 31 грудня

Триває виставка «Спогади київської ялинки» - те, що треба для створен... Читати повністю

ОПОРА: Симоненко - найпродуктивніший законотворець

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 10:41

"Батьківщина" і лідер комуністів Петро Симоненко - найпродуктивніші законотворці нового парламенту. Такого висновку у своєму дослідження дійшла громадянська мережа "ОПОРА", що традиційно слідкує за... Читати повністю

В перший день 2013-го - тепло і сухо

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 10:24

В перший день нового року - 1 січня - синоптики обіцяють відносно теплу і суху погоду. 

Так, вдень повітря прогріється до плюс 4... Читати повністю

ЗІЛ-безхатченко на Олійника "мандрує" по двору

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 грудня 2012р. 10:11

ЗІЛ-безхатченко, котрий декілька років простояв у дворі будинку на Олійника, 15-19 і через котрий два тижні тому ЖЕК обіцяв мешканцям вимкнути г... Читати повністю

Київраді розказали як відкритися людям