У суботу пластуни привезуть вогонь з Віфлеєму

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 9:36

У суботу об 11:00 члени організації "Пласт" привезуть на територію Меморіалу пам’яті жертв голодоморів Віфлеємський вогонь.

Вже за годину - о 12:00 - на Хрещатику "п... Читати повністю

Київрада "відгородилася" стіною з міліціонерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 9:17

Будівля Київрада, де о 10:00 має початися чергове засідання київських депутатів, оточена залізними парканами і міліціонерами.

Так місцева влада підготувалася до чергового штурму приміщення... Читати повністю

У п'ятницю не працюватимуть 8 шкіл і 6 садочків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 9:09

Через прорив труби на Дмитрівській і відключення опалення у великій частині Шевченківського району, у п'ятницю не працюватимуть вісім шкіл і... Читати повністю

На вихідних мороз трохи ослабне

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 8:49

У найближчі три дні - п'ятницю, суботу та неділю - мороз у Києві трішки ослабне. Такі дані подає один з найбільших погодних порталів Gismeteo.

Так, у п'ятницю синоптики чекають на мінус 10-... Читати повністю

Під свята Укразалізниця нагадала про VIP-вагони

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 8:42

Перед новорічними святами "Укразалізниця" вирішила нагадити про свою послугу - мандрівку у вагоні-салоні або ж VIP-вагоні. 

В такому вагоні 11 місць, кухня, велика зала і спальне купе.... Читати повністю

Дарт Вейдер вийде рятувати киян на Майдан

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 8:34

О 10:30 герой легендарної саги "Зоряні війни" Дарт Вейдер, котрий вже став одним з лідерів Інтернет партії України, вийде на Майдан Незалежності, аби в... Читати повністю

Режисерка мультиків: я процвітала б на пропаганді

Галина Танай, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 23:55

В дитинстві вона не вміла малювати й боялась підходити до комп’ютера – а тепер знімає мультики і перемагає на фестивалях. В її фільмах люди-ящики живуть таємним життям, а янголи стають... Читати повністю

Борець за мову - суду: Знову б вийшов на протест

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 21:37

Дмитро Резніченко, якого звинувачують у нападі на "Беркут" під час протестів проти ухвалення "мовного" закону, заявив, що знову би вийшов на мітинг. Він сказав в суді Шевченківського району, де слу... Читати повністю

Українка переклала щойно знайдену казку Андерсена

Галина Танай, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 21:03

Минулого тижня було свято для фанатів Ганса Хрістіана Андерсена: у Данії знайшли його досі невідому казку "Лойова свічка". Наша перекладачка Софія Скачко моторно переклала її Читати повністю

Мельниченко жалуется на интернет-сайт в суд

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 20:55

20 декабря  в 10.30 утра   Печерский суд начнёт расмотрение жалобы Николая Мельниченко на интернет-ресурс Голос.ua

Бывший охранник, а ныне правдоруб просит защиты своей чести... Читати повністю

На Майдані запалили ялинку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 17:56

На Майдані Незалежності пройшло відкриття новорічної ялинки.


Традиційно спочатку виступи...
Читати повністю

Потенційних віагрівок заморозили

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 16:39

У неділю з шостої ранку, не зважаючи на температуру повітря - 12, біля входу у павільйон кіностудії імені Довженка зібрались більше тисячі дівчат з усієї країни, які прийшли на кастинг шоу &l... Читати повністю

На Русанівці зробили безкоштовний каток

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 16:21

На стадіоні школи № 141, що знаходиться за адресою бульвар Давидова,5, активісти зробили безкоштовний каток, каже адманастрація школи. 

Ковзанка працює з ранку до вечора. Покатати... Читати повністю

У центрі без опалення залишаться 267 будинків

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 15:57

У Шевченківському районі через прорив труби прикручують опалення, а з завтрашнього дня його взагалі вимкнуть.

Прорив стався на вулиці Дмитрівська. Ремонтувати трубу почнуть о 9:00, а... Читати повністю

Киянка обійшла 12 країн з 2-річною дитиною

Галина Танай, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 15:44

Чому кактуси колючі? Навіщо придумали кордони? Відповісти на всі дитячі "чому" неможливо - краще показати. Саме так зробила мандрівниця Читати повністю