Мельниченко жалуется на интернет-сайт в суд

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 20:55

20 декабря  в 10.30 утра   Печерский суд начнёт расмотрение жалобы Николая Мельниченко на интернет-ресурс Голос.ua

Бывший охранник, а ныне правдоруб просит защиты своей чести... Читати повністю

На Майдані запалили ялинку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 17:56

На Майдані Незалежності пройшло відкриття новорічної ялинки.


Традиційно спочатку виступи...
Читати повністю

Потенційних віагрівок заморозили

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 16:39

У неділю з шостої ранку, не зважаючи на температуру повітря - 12, біля входу у павільйон кіностудії імені Довженка зібрались більше тисячі дівчат з усієї країни, які прийшли на кастинг шоу &l... Читати повністю

На Русанівці зробили безкоштовний каток

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 16:21

На стадіоні школи № 141, що знаходиться за адресою бульвар Давидова,5, активісти зробили безкоштовний каток, каже адманастрація школи. 

Ковзанка працює з ранку до вечора. Покатати... Читати повністю

У центрі без опалення залишаться 267 будинків

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 15:57

У Шевченківському районі через прорив труби прикручують опалення, а з завтрашнього дня його взагалі вимкнуть.

Прорив стався на вулиці Дмитрівська. Ремонтувати трубу почнуть о 9:00, а... Читати повністю

Киянка обійшла 12 країн з 2-річною дитиною

Галина Танай, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 15:44

Чому кактуси колючі? Навіщо придумали кордони? Відповісти на всі дитячі "чому" неможливо - краще показати. Саме так зробила мандрівниця Читати повністю

Ще 27 людей можуть помахати лапками на Менсоні

Галина Танай, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 14:26

"Потусити з Менсоном - це так само круто, як коли б ваш прадід застрелив Чапаєва!"- пишуть на форумі київські фани рокера. Можна скористатися ступором людства у переддень кінця світу і встигнути пр... Читати повністю

Кияни взяли штурмом Гостинний двір

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 13:50

Кілька десятків киян прорвали супротив охоронців з міліцією та увійшли до Гостинного двору, який вночі захопили забудовники.

Під час прориву охоронці їх відштовхували, бил... Читати повністю

Вбивства журналістів збільшились на третину

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 13:09

Протягом 2012-го року в світі вбито 88 журналістів – на третину більше, ніж торік. Про це повідомляє міжнародна організація «Репортери без кордонів».

Це найгірші показники... Читати повністю

Захищати Гостинний прийшли тридцять киян

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:55

На заклик повернути Гостинний двір, який вночі штурмом узяли найняті забудовником приватні охоронці, зібралися три десятки киян.

Вони обговорюють деталі штурму біля забарикадованого входу д... Читати повністю

На Солом'янці стратили Діда Мороза і Снігуроньку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:54

Активісти Солом‘янського осередку організації "Братсво" нетипово поздоровили киян з днем Святого Миколая - за шиї повісили біля метро "Берестейська" ... Читати повністю

Зранку на Солом'янці горів гуртожиток – є жертви

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:45

Вранці горів гуртожиток на Сурікова, 5 (Солом'янський район). Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

Троє людей постраждали, що обпеклися і надихалися димом. Сере... Читати повністю

ТіК і Білик зняли новий спільний кліп під Миколая

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:37

Ірина Білик і гурт ТіК презентували в день Святого Миколая новий спільний кліп.

Зняли його на пісню "Зима". Власне, ось кліп:

Читати повністю

Перша зам Богатирьової приторговувала в Amway

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:18

Перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко разом з чоловіком у 2008-му були відзначені компанією Amway, котра займається мереживим продажем косметики, як «незалежні підп... Читати повністю

У неділю в центрі бігтимуть гобліни,феї і гноми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 11:43

У неділю о 12:00 на Майдані стартує новорічно-благодійний пробіг в карнавальних костюмах.

Обов'язкова умова – кожен учасник повинен бути у новорічному костюмі. Байдуже, в кого Ви буде... Читати повністю