На Андроїді можна робити фото,як в "Гаррі Поттері"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 11:44

В магазині додатків для пристроїв на Android з'явилася програма для "оживлення" фотографій - Motiongraph.

Алгоритм простий - знімаєте фото і в той же момент коротке відео. Останнє і "оживит... Читати повністю

Біологічному ліцею на Голосієво сьогодні 75 років

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 11:34

Еколого-біологічний ліцей №116 у Сільськогосподарському провулку, 2 (Голосіївський район) сьогодні святкує 75-річчя.

Після відкриття навчальний заклад зміг нормально попрацювали 4 роки - до... Читати повністю

Біля метро Хрещатик можна побачити думки на екрані

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 11:24

Біля входу до метро "Хрещатик" встановили екран, на котрому можна прочитати власні думки.

Про це пише користувач YouTube Читати повністю

Янукович поїде домовлятися про Митний союз пізніше

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 11:12

Візит президента Віктора Януковича до Росії перенесено, повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Володимир Путін та Віктор Янукович мали домовитися про механізми взаємодії України з... Читати повністю

Суд повернув місту землю на Шовковичній

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 10:59

Господарський суд Києва повернув місту 14 соток на Шовковичній, 13-15/1. Про це повідомляє прес... Читати повністю

Гостинний двір знову намагаються захопити

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 10:48

Гостинний двір знову намагаються захопити забудовники. Про це повідомив активіст-захисник Гостинного Андрій Пастушенко, який зараз із іншими активістами намагаються відстояти пам’ятку архітек... Читати повністю

Станцію метро "Дорогожичі" заливає - прорив труби

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 10:40

Стіни і стелю біля кас на станції метро "Дорогожичі" заливає водою.

Як повідомили "Свідомо" у прес-службі Київського метрополітену, ймовірна причина - прорив комунікацій. "Наші співробітник... Читати повністю

Після обіду можна відчути себе Святим Миколаєм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 10:21

О 14:00 в скаутському центрі на НСК "Олімпійський" відкриється Фабрика Святого Миколая. Про це повідомляє прес-служба Головного управління освіти і науки Києва.

Волонтери, котрі збирали под... Читати повністю

"Батьківщина" хоче податки киян в бюджет міста

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 10:13

Депутати від "Батьківщини" Андрій Павловський, Дмитро Андрієвський та Олександр Бригінець пропонують Верховній Раді закон, я... Читати повністю

На Святошино затор - зіткнулися два автобуси

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 9:53

Через зіткнення двох автобусів на Проспекті Перемоги, 89А, недалеко від метро "Святошин", утворився затор.

Про це повідомляє сервіс "Видеопробки".

Водіям доводиться виїжджати на зус... Читати повністю

Київські кладовища позбудуться будяків за 2 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 9:45

Ритуальна служба комунального підприємства «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» з «Київкомунсервісу» уклала угоду вартістю 1,9 мільйон... Читати повністю

МНС: на трасі "Київ-Чоп" рух остаточно відновлено

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 9:13

На трасі "Київ-Чоп", де з 15-го грудня утворився затор через негоду, рух остаточно відновлено. Про це заявляють у прес-службі МНС.

Слова еменесників підтверджуються і уЧитати повністю

На Дарниці згоріло кафе

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 8:48

На перехресті вулиць Ілліча та Крупської, у Дарницькому районі Києва, зранку 17-го грудня палало кафе, повідомляє Читати повністю

Активісти захистили Гостиний двір від штурму

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 8:08

Активісти захистили Гостинний двір від штурму забудовників, які ввечері 17-го грудня намагалися штурмом взяти пам’ятку архітектури.

Зловмисників було близько 20... Читати повністю

Прокуратура викурює магазини з училища на Оболоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 17:24

Київська прокуратура намагається "викурити" майстерню з пошиву взуття і магазин будівельних матеріалів з приміщення Київського вищого професійного училища технологій та дизайну виробів зі шкіри на... Читати повністю