Ще 27 людей можуть помахати лапками на Менсоні

Галина Танай, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 14:26

"Потусити з Менсоном - це так само круто, як коли б ваш прадід застрелив Чапаєва!"- пишуть на форумі київські фани рокера. Можна скористатися ступором людства у переддень кінця світу і встигнути пр... Читати повністю

Кияни взяли штурмом Гостинний двір

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 13:50

Кілька десятків киян прорвали супротив охоронців з міліцією та увійшли до Гостинного двору, який вночі захопили забудовники.

Під час прориву охоронці їх відштовхували, бил... Читати повністю

Вбивства журналістів збільшились на третину

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 13:09

Протягом 2012-го року в світі вбито 88 журналістів – на третину більше, ніж торік. Про це повідомляє міжнародна організація «Репортери без кордонів».

Це найгірші показники... Читати повністю

Захищати Гостинний прийшли тридцять киян

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:55

На заклик повернути Гостинний двір, який вночі штурмом узяли найняті забудовником приватні охоронці, зібралися три десятки киян.

Вони обговорюють деталі штурму біля забарикадованого входу д... Читати повністю

На Солом'янці стратили Діда Мороза і Снігуроньку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:54

Активісти Солом‘янського осередку організації "Братсво" нетипово поздоровили киян з днем Святого Миколая - за шиї повісили біля метро "Берестейська" ... Читати повністю

Зранку на Солом'янці горів гуртожиток – є жертви

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:45

Вранці горів гуртожиток на Сурікова, 5 (Солом'янський район). Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

Троє людей постраждали, що обпеклися і надихалися димом. Сере... Читати повністю

ТіК і Білик зняли новий спільний кліп під Миколая

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:37

Ірина Білик і гурт ТіК презентували в день Святого Миколая новий спільний кліп.

Зняли його на пісню "Зима". Власне, ось кліп:

Читати повністю

Перша зам Богатирьової приторговувала в Amway

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:18

Перший заступник міністра охорони здоров’я Раїса Моісеєнко разом з чоловіком у 2008-му були відзначені компанією Amway, котра займається мереживим продажем косметики, як «незалежні підп... Читати повністю

У неділю в центрі бігтимуть гобліни,феї і гноми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 11:43

У неділю о 12:00 на Майдані стартує новорічно-благодійний пробіг в карнавальних костюмах.

Обов'язкова умова – кожен учасник повинен бути у новорічному костюмі. Байдуже, в кого Ви буде... Читати повністю

Вигнали таксиста, який обідрав іспанця

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 11:42

Із служби таксі аеропорту Бориспіль "SkyTaxi" вигнали водія, який нажився на іспанському лекторі, виставивши іноземцю космічний рахунок.

У Борисполі вибачилися за несумлінного... Читати повністю

Під Києвом чоловік підірвав з собою вбиральню

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 11:14

Під Києвом, у селі Горенка, чоловік підірвався у вбиральні на вибуховому пристрої, який виготовив власноруч, повідомляє прес-служба міліції.

«Стіни склалися, як картковий будинок&raqu... Читати повністю

Після штурму Гостинного міліція просить не палити

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 11:02

Після штурму Гостинного двору охоронцями забудовника та побиття активістів, міліція робить зауваження активістам, які палять. Про це повідомляє Марія Лебедєва з місця подій.

За словами Лебе... Читати повністю

Юзери збирають підписи проти каденції Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 10:55

Активісти почали збирати в Інтернеті підписи проти повторного призначення Дмитра Табачника на посаду міністра освіти.

"Ми, громадяни України, вкрай обурені інформацією, що з’яви... Читати повністю

Бажана і Південний міст стоять через ДТП

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 10:46

На Південному мосту сталося ДТП.

Про це повідомляє сервіс "Видеопробки".

Через аварію міст став в заторі. Корок вже розтягнувся до проспекту Бажана. Якщо немає великої потреби - кра... Читати повністю

Міліція принесла в дитячу травматологію ПДД

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 10:39

В день Святого Миколая ДАІ вирішила зробити подарунок для дітей, що лікуються в травматології лікарні "Охматдит". Про це повідомляє прес-служба правоохоронців.

З самого ранку ДАІвці принесл... Читати повністю