Костянтинівська і надалі стоїть

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 грудня 2012р. 17:13

Рух на вулиці Костянтинівська і надалі ускладнений. Про це повідомляється на Читати повністю

Розкрито і "закрито" фінансову схему Міносвіти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 грудня 2012р. 16:54

У жовтні 2011-го Міністерство освіти під керівництвом Дмитра Табачника вигадало чергову схема заробітку для приватного бізнесу на освіті.

За міністерськими вимогами, кожен аспірант, котрий... Читати повністю

Преса просить Уряд не замотуватись стрічками

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 грудня 2012р. 16:53

Журналістські організації скаржаться, що отримувати оперативну інформацію від Кабінету Міністрів заважать чорні стрічки.

У залі Кабміну на прес-конференціях депутати відгороджені від ж... Читати повністю

Врятовано шкільну програму зі Світової літератури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 грудня 2012р. 16:39

У березні 2012 року Міністерство освіти і науки під керівництвом Дмитра Табачника викинуло з програми "Світової літератури" для школярів 5-9 класів ряд класичних творів - "Божественну комедію", "Фа... Читати повністю

The Killers зняли кліп про Санту на байку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 грудня 2012р. 16:05

Американська рок-група The Killers до свят зняли різдвяний кліп про Санта Класуса на пісню «I feel it in my bones».

У кліпі Санта вийшов не традиційним. Замість оленів не д... Читати повністю

У вихідні на киян знову чекають морози

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 грудня 2012р. 15:18

У суботу та неділю кияни одягнуться тепліше та весь мокрий сніг перетвориться на кригу, адже температура повітря впаде до -17.

За дан... Читати повністю

Кияни знову стоять у заторах

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 28 грудня 2012р. 14:56

На столичних дорогах важко проїхати. За даними серверу Яндекс П... Читати повністю

Топ-10 фільмів року проти ящика

Галина Танай, Свiдомо, 28 грудня 2012р. 13:47

2012-й подарував нам масу чудових фільмів - навіть ще більша маса відверто відстійного кіно не здатна зіпсувати це враження. "Свідомо" обрало для вас десять найкращих фільмів року, які можна цілком... Читати повністю

Киян за рік побільшало

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 грудня 2012р. 13:36

За останній рік киян на 30 тисяч побільшало. За останніми підрахунками управління статистики, в столиці живе 2 мільйони 832 тисячі людей, тоді як торік було 2 мільйони 807.

Найбільше киян ж... Читати повністю

Водій та кондуктор обвішали гірляндами 69 автобус

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 грудня 2012р. 13:04

Буденний автобус №69 обвішали гірляндами, поділилася враженнями одна з пасажирок Юлія Банкова на своїй сторінці у фесбуці.

Прикрасили автобус його ж працівники – кондуктор з водієм.Читати повністю

Письменниця Іра Цілик показала свої дитячі каляки

Галина Танай, Свiдомо, 28 грудня 2012р. 12:27

Письменниця й режисерка Ірина Цілик вирішила потішити юзерів перед Новим роком - і виклала в мережу свою найпершу книжку. Цей хендмейдовий шедевр під назвою "Маша и Ваня в лесу" Ірина написала в 6... Читати повністю

Рух на Подолі паралізували фури

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 грудня 2012р. 12:17

Автівки на Подолі станом на 12:00, майже, не рухаються. На вулиці Костянтинівський автомобілі стоять у заторі через величезну кількість припаркованих фур на узбіччі, повідомив «Свідомо»... Читати повністю

ДАІ: Зареєструвати авто можна навіть 31 грудня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 грудня 2012р. 12:01

ДАІ Києва виклало розклад роботи ВРЕРів (вони ж російською звучать як МРЕО) на період новорічних свят. 

Так ось, у суботу вони всі працюватимуть - з 09:00 до 16:00. У неділю зняти авто... Читати повністю

На Ахматової скаржаться на "дурний" ремонт дороги

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 грудня 2012р. 11:34

Мешканці будинків на вулиці Ахматової скаржаться на "дурний" ремонт дороги, котрий почався перед початком снігопадів.

Кажуть - місяць тому привезли техніку, перекрили частину дороги між Дні... Читати повністю

Меладзе визнає, що збив жінку під Києвом

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 грудня 2012р. 11:33

Костянтин Меладзе не заперечує, що був за кермом «Лексусу», коли сталося смертельне ДТП під Києвом, повідомив «Свідомо» керівник Головного управління МВС в Київській області... Читати повністю