Станцію метро "Дорогожичі" заливає - прорив труби

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 10:40

Стіни і стелю біля кас на станції метро "Дорогожичі" заливає водою.

Як повідомили "Свідомо" у прес-службі Київського метрополітену, ймовірна причина - прорив комунікацій. "Наші співробітник... Читати повністю

Після обіду можна відчути себе Святим Миколаєм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 10:21

О 14:00 в скаутському центрі на НСК "Олімпійський" відкриється Фабрика Святого Миколая. Про це повідомляє прес-служба Головного управління освіти і науки Києва.

Волонтери, котрі збирали под... Читати повністю

"Батьківщина" хоче податки киян в бюджет міста

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 10:13

Депутати від "Батьківщини" Андрій Павловський, Дмитро Андрієвський та Олександр Бригінець пропонують Верховній Раді закон, я... Читати повністю

На Святошино затор - зіткнулися два автобуси

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 9:53

Через зіткнення двох автобусів на Проспекті Перемоги, 89А, недалеко від метро "Святошин", утворився затор.

Про це повідомляє сервіс "Видеопробки".

Водіям доводиться виїжджати на зус... Читати повністю

Київські кладовища позбудуться будяків за 2 млн

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 9:45

Ритуальна служба комунального підприємства «Спеціалізований комбінат підприємств комунально-побутового обслуговування» з «Київкомунсервісу» уклала угоду вартістю 1,9 мільйон... Читати повністю

МНС: на трасі "Київ-Чоп" рух остаточно відновлено

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 9:13

На трасі "Київ-Чоп", де з 15-го грудня утворився затор через негоду, рух остаточно відновлено. Про це заявляють у прес-службі МНС.

Слова еменесників підтверджуються і уЧитати повністю

На Дарниці згоріло кафе

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 8:48

На перехресті вулиць Ілліча та Крупської, у Дарницькому районі Києва, зранку 17-го грудня палало кафе, повідомляє Читати повністю

Активісти захистили Гостиний двір від штурму

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 8:08

Активісти захистили Гостинний двір від штурму забудовників, які ввечері 17-го грудня намагалися штурмом взяти пам’ятку архітектури.

Зловмисників було близько 20... Читати повністю

Прокуратура викурює магазини з училища на Оболоні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 17:24

Київська прокуратура намагається "викурити" майстерню з пошиву взуття і магазин будівельних матеріалів з приміщення Київського вищого професійного училища технологій та дизайну виробів зі шкіри на... Читати повністю

У мерії спростовують відставку Попова

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 17 грудня 2012р. 16:56

У мерії спростовують інформацію, що до відставки голови Київської міськадміністрації Олександра Попова

« Якби це було правдою – ми б про це знали», - сказали у прес-с...
Читати повністю

Гостинний двір штурмують невідомі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 16:39

Історичний Гостинний двір на Контрактовій, віданний Київрадою під забудову і окупований активістами-захисниками Києва від забудов, беруть штурмом кілька десятків невідомих чоловіків. Про це "Свідом... Читати повністю

Юзери простібали викривача депутатських годинників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 16:16

Facebook-юзери пожартували над відомим фотокором Владом Соделем, котрий займається фотографуванням годинників народних депутатів з подальшим пошуком їхньої вартості в Інтернеті.

Ось приклад... Читати повністю

На бульварі Шевченка горіла багатоповерхівка

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 17 грудня 2012р. 15:58

У Шевченківському районі загорівся шестиповерховий будинок.

Пожежа виникла у витяжці одного з офісних приміщень, яке знаходилось... Читати повністю

О 17:00 чиновники тестуватимуть ялинку на Майдані

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 15:44

О 17:00 чиновники мерії запалять новорічну ялинку - в тестовому режимі.

За повідомленням прес-служби мерії, офіційно ялинка засяє в середу, також о 19:00. Обіцяють супроводжувати процес кон... Читати повністю

МНС: Снігу поменшає, але буде так само холодно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 15:36

Протягом тижня синоптики не чекають сильних снігопадів, але попереджають про холодні дні і дуже холодні ночі.

За повідомленням Гідрометцентру, сніг якщо і йтиме, то зовсім слабкий. Температ... Читати повністю