Новий додаток Facebook для Android став швидшим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 15:27

Соцмережа Facebook запустила оновлений додаток для пристроїв на Android.

Основне покращення - швидкість роботи. Розробники кажуть, що соцмережа стала використовувати вихідний код по-новому,... Читати повністю

Опікуни повернули відібрані у сиріт 28 000 гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 14:57

Батькам-вихователям столичного дитячого будинку сімейного типу довелося повернути присвоєні 28 000 сирітських гривень. Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Батьки двох хлопців 10 і 12... Читати повністю

МНС розповіло, як ходити на льоду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 14:45

Міністерство надзвичайних ситуацій просить киян не ходити по замерзлим водоймам, але для тих, кому це справді необхідно, рятувальники дали цілу інструкцію.

Тож, спочатку знайдіть вже наявні... Читати повністю

На Банковій молодь "вступила" в Митний союз

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 14:29

Група активістів з "Відсічі" та "Ми-Європейці" під Адміністрацієї президента показували всім бажаючим, що чекає на українців в разі вступу до Митного союзу.

За думкою молодих людей, що розі... Читати повністю

Янукович привітав Азарова з Днем народження

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 13:44

Президент Віктор Янукович привітав прем’єр-міністра Миколу Азарова з Днем народження. Про це повідомляє сайт президента.

Янукович... Читати повністю

Як уникнути штрафів за «тютюновий» закон?

Андрій Богданович, (вiд читачiв), 17 грудня 2012р. 13:34

16 грудня 2012 року набули чинності зміни до Закону України &la... Читати повністю

П’яний водій вишивав на тролейбусі з пасажирами

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 13:20

П’яного водія на тролейбусі було затримано даішниками на проспекті Маяковського, повідомляє прес-служба ДАІ.

Увагу патрульних пр... Читати повністю

Потрійне ДТП сталося на проспекті Миру

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 13:05

На проспекті Миру в неділю, 16-го грудня, сталося потрійне ДТП за участю «Фольксвагену», «Деу» та «ВАЗу», повідомляє Читати повністю

Києво-Святошинський район залишили без голови

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 12:43

Янукович звільнив голову Києво-Святошинської райдержадміністрації Київської області Олександра Зайця.

Пан Олександр обіймав цю... Читати повністю

На концерті Менсона будуть махати курячими лапками

Галина Танай, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 12:17

Українські фанати Мериліна Менсона вирішили конче потрапити в Youtube. Шок-рокера в Києві чекає сюрприз: його шанувальники зібрал... Читати повністю

Нова книга Кокотюхи: Голівудська сага про УПА

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 12:06

«З тобою, сучко, теж поговоримо. Ти в нас лікар? У нас тут он скільки хворих чоловіків. Усіх полікуєш. Є в тебе хороші ліки лялю... Не бійся, жити будеш, від цього баби ще не помирали».... Читати повністю

Чумака не взяли до «київського клану»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 11:34

Депутата від «УДАРу» Віктора Чумака, який переміг у Дніпровському районі Києва, не взяли до міжфракційного об’єднання «Столиця України». Про це народний обранець повід... Читати повністю

Міносвіти визначило,чим йому пишатися в цьому році

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 11:25

Міністерство освіти визначило 10 подій в освіті, котрими, на їхню думку... Читати повністю

Куди піти на тижні: ялинки, Менсон і ведмедики

Галина Танай, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 11:06

 

17 грудня, понеділок

В Музеї історії Києва - відкриття виставки "Спогади київської ялинки"Читати повністю

Охоронцям Києва все сходить з рук

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 10:51

Прокуратура виявила численні порушення з боку приватних охоронних фірм та міліції, яка б мала контролювати їхню діяльність. Про це повідомляє столична прокуратура.

Прокуратура провела перев... Читати повністю