Забудовник штурмом взяв Гостинний

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 7:29

Близько 40 представників забудовника вночі побили активістів, що намагалися завадити в'їзду будівельноі техніки в Гостинний двір. Про це повідомляють самі активісти.

Дісталося Андрію Пастуш... Читати повністю

Книгою року BBC стала історія повстанських родин

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 грудня 2012р. 19:55

Цього року гран-прі конкурсу «Книга року BBC-2012» отримав Юрій Винничук за книгу "Танго смерті".

Історя твору-переможця розгоратється у Львові 30-х років та розповідає про... Читати повністю

На 3й місяць МЗС відреагувало на полон українки

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 грудня 2012р. 19:29

У Міністерстві закордонних справ запевняють, що вони роблять все можливе за для визволення полоненої українки Ангар Кочневою, повідомляє прес-служба МЗС.

«Протягом всього часу її... Читати повністю

МОН по-тихому прикрив бізнес на молодих науковцях

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 18:09

Офіційне видання Міносвіти - "Атестаційний вісник" - котре відповідає за розміщення оголошень молодих науковців про захист кандидатських робіт, припинило приймати оголошення і вимкнуло телефони.&nb... Читати повністю

Пожежу на радіоринку загасили

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 грудня 2012р. 17:12

Пожежу на ринку «Караваєві дачі» ліквідували. Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

Пожежа, якій був присвоєний ранг підвищеної складності, знищ... Читати повністю

Після тріумфу в Парижі "Дах" образили комунальники

Галина Танай, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 16:31

"Це просто треш", - так описав режисер Владислав Троїцький те, чим Київ зустрів його після гастролей у Парижі. Це у Франції наших акторів ві... Читати повністю

Горить радіоринок на Караваєвих дачах

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 грудня 2012р. 16:11

Загорівся ринок «Караваєві дачі». Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

Пожежі присвоєний ранг підвищеної складності. Зараз пожежу ліквідують 10... Читати повністю

Безхатченки намагаючись зігрітися ледь не згоріли

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 грудня 2012р. 15:58

Двоє безпритульних намагалися зігрітися, в результаті чого загорілася покинута будівля по провулку Косогірний, 10. Про це повідомляє прес-служ... Читати повністю

Гостинний двір демонтують зсередини

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 15:46

Кілька десятків чоловіків збирають сміття з галерей Гостинного двору і мішками блокують входи до них. Паралельно робітники на першому поверсі Гостинного, зі сторони Могилянки, розбирають стіни.&nbs... Читати повністю

У метро знову заграє музика

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 грудня 2012р. 15:30

Київський метрополітен отримав права безкоштовно транслювати композицію « Як тебе не любити, Києве мій». Про це повідомляє прес-служба.<... Читати повністю

Журналіст "Телекритики" пише Facebook-роман

Галина Танай, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 15:14

"Звіть мене Кагарлик, хоч я й не впевнений, що це моє ім'я, але спроба пригадати, звідки воно взялося дається нелегко...". Журналіст "Телекритики" і письменник Читати повністю

Потоп на Дорогожичах ліквідували

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 грудня 2012р. 14:53

На станції метро Дорогожичі вже ліквідували прорив труби. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Київського метрополітену.

Зараз там прибирають наслідки потопу - витирають воду, котр... Читати повністю

Через старе авто на Олійника можуть відрізати воду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 13:35

204-й ЖЕК, що обслуговує будинки по вулиці Олійника 15-19 (Дарницький район) погрожує виключити гарячу воду в цих будинках, якщо мешканці не приберуть автівки з ділянки, де розташовані тепломережі.... Читати повністю

Відомий футурист тепер працюватиме в Google

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 13:22

Відомий футурист, котрий передбачив появу багатьох сучасних гаджетів і технологій, Рей Курцвейл тепер працюватиме в Google. Про це він пише на своєму сайті.

Курцвейл обійматиме посаду... Читати повністю

На Миколая ДахаБраха влаштує дітям етно-хаус

Галина Танай, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 13:04

В середу, 19 грудня о 17:00, етно-гурт ДахаБраха чекає на дітей у "Майстер-класі". Музиканти влаштують концерт і відкриє малечі секрети с... Читати повністю