У Борисполі скасовано 3 рейси АероСвіту

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 21 грудня 2012р. 15:18

За сьогоднішній день  скасовано три далекомагістральні рейси авіакомпанії "АероСвіт". Про це повідомляє прес служба аеропорту "Бориспіль".

Відмінено рейси до Банкоку та Нью-Йорку,... Читати повністю

Суд відпустив чесного міліціонера за 25 тисяч

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 14:52

19 грудня суддя Шевченківського районного суду Чернівців Степан Богдан ухвалил рішення випустити під заставу в 25 тисяч гривень Дмитра Гнапа - київського УБОЗівця, який з березня 2010 року сидів у... Читати повністю

Дочку телеведучої спровадили із садка-кінець світу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 14:37

Доньку телеведучої Тетяни Даниленко вихователі дитячого садка попросили забрати в обід через кінець світу. Про це Даниленко написала у своєму Фейсбуці.

"У мене шок, бо в групі 18 малюків, у... Читати повністю

В день кінця світу FEMEN лякали Путіна цицьками

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 14:33

Дівчата з FEMEN в Брюсселі намагалися зірвати саміт Росія-ЄС у звичний спосіб – голим бюстом та написами на тілах. Про це повідомляє прес-служба FEMEN.

«FEMEN попереджає евробос... Читати повністю

МОН замовило книжки для іншомовних по 120 гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 14:16

Міносвіти замовило у приватного чернівецього видавництва "Букрек" книжки для дітей, що вчаться мовами національних меншин. Про це йдеться у "Віснику державних закупівель". 

Купити Міно... Читати повністю

На Столичному шосе «Ланос» в’їхав у ліхтар

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 14:10

На Столичному шосе в Києві автомобіль «Деу Ланос» в’їхав задом у ліхтар, в результаті чого пасажирку машини забрала швидка. Про це повідомляє Читати повністю

Гогольfest повернеться у вересні 2013-го

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 13:37

Наступний фестиваль сучасного мистецтва Гогольfest пройде з 13 по 22 вересні 2013 року. Про це "Свідомо" повідомив засновник фестивалю Влад Троіцький.

Гогольfest відбудеться у відкрит... Читати повністю

Театр на Лівому березі святкує "новосілля"

Галина Танай, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 13:34

Кому кінець світу, а кому - чай з тортом і шампанське. Рівно 22 роки тому, коли про нью-апокаліпсис ще не думали, Театр на Лівому березі офіційно відкрився - у колишньому кінотеатрі "Космос" на Бро... Читати повністю

У ДАІшників нова спецоперація - "Ялинка"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 13:28

П'ятеро київських водіїв були затримані у четвер ДАІшниками за перевезення ялинок без документів. Про це повідомляє прес-служба київської міліції. 

Виявляється, правоохоронці вже почал... Читати повністю

Софія Київська замовила креслення за 300 тисяч

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 13:26

Національний заповідник «Софія Київська» за результатами тендеру уклала угоду на розробку Концепції плану організації території заповідника вартістю 299 тисяч гривень. Повідомляють Читати повністю

Київські мами: Маємо 32 ліжка на 42 дитини

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 12:59

Мами київських дошкільнят знову почали скаржитися на "роздутість" груп у дитсадках. Проблему вони обговорюють на своїй гілці на батьківському форумі.

Користувачка Читати повністю

УДАР: більшості у Київраді де-факто не існує

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 12:59

Провладної більшості у Київраді вже не існує. Про це заявив депутат від "УДАРу" у Андрій Странніков.

Странніков заявив, що особисте голосування позбавило влад... Читати повністю

Рада купила по 3 км туалетного папіру на день

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 12:42

Управління справами Верховної Ради 14-го грудня придбали туалетного папіру на 13 566 гривень. Про це повідомляють Наші Гроші.... Читати повністю

Соціальне житло Януковича продають на Виноградарі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 12:18

Комунальне підприємство "Житлоінвестбуд-УКБ" продає квартири в будинку, який зводиться як "соціальне житло" по 9700 гривень за квадрат, що є се... Читати повністю

На Подолі ледь не згорів ліфт через цигарку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 11:56

В будинку на Захарівській, 1 ледь не згорів ліфт через не загашену цигарку, яку кинули біля дверей ліфту, повідомляє МНС.

Займання пом... Читати повністю