Нова книга Кокотюхи: Голівудська сага про УПА

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 12:06

«З тобою, сучко, теж поговоримо. Ти в нас лікар? У нас тут он скільки хворих чоловіків. Усіх полікуєш. Є в тебе хороші ліки лялю... Не бійся, жити будеш, від цього баби ще не помирали».... Читати повністю

Чумака не взяли до «київського клану»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 11:34

Депутата від «УДАРу» Віктора Чумака, який переміг у Дніпровському районі Києва, не взяли до міжфракційного об’єднання «Столиця України». Про це народний обранець повід... Читати повністю

Міносвіти визначило,чим йому пишатися в цьому році

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 11:25

Міністерство освіти визначило 10 подій в освіті, котрими, на їхню думку... Читати повністю

Куди піти на тижні: ялинки, Менсон і ведмедики

Галина Танай, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 11:06

 

17 грудня, понеділок

В Музеї історії Києва - відкриття виставки "Спогади київської ялинки"Читати повністю

Охоронцям Києва все сходить з рук

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 10:51

Прокуратура виявила численні порушення з боку приватних охоронних фірм та міліції, яка б мала контролювати їхню діяльність. Про це повідомляє столична прокуратура.

Прокуратура провела перев... Читати повністю

Провайдерів змусять контролювати трафік

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 10:27

Провайдерів змусять контролювати інтернет трафік. Таке рішення прийняв Міжнародний союз електрозв’язку при ООН, до якого входить і Україна.

Тепер інтернет-провайдери в усьому світі бу... Читати повністю

Замерзший Hyundai штовхав радянський поїзд

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 9:49

Замерзший потяг Hyundai з побитим вікнами штовхав радянський ЧМЕЗ, бо сам він не їде.

На yotube.com з`явилося відео, на якому працівники залізниці тішаться з того, що... Читати повністю

Попов нацькував на Януковича профспілки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 9:36

Київські профспілки і чиновники мерії звернулися до президента Віктора Януковича з вимогою заветувати закон про Державний бюджет на 2013 рік. 

Кажуть - виданих Києву грошей не вистачит... Читати повністю

На дорогах тягнучки, але прорватися можна

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 8:54

На дорогах станом на 8:45 можна проїхати, хоча і зі складнощами, повідомляють Відеопробкі.

На проспекті Перемоги затор від станції метро Жи... Читати повністю

З траси "Київ-Чоп" людей евакуйовано

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 8:33

У заторі на трасі "Київ-Чоп" стоїть пустий транспорт — людей евакуйовано. Про це повідомив на сторінці у фейсбук&n... Читати повністю

У Києві в понеділок буде ще холодніше

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 грудня 2012р. 13:53

У Києві на понеділок прогнозують зниження температури, але без істотних опадів, повідомляє гідрометцентр.

Вночі очіку... Читати повністю

У Харкові по-варварські вбили суддю разом з сім'єю

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 грудня 2012р. 12:09

У Харкові в день працівників суду, 15-го грудня, жорстоко вбили суддю Фрунзенського райсуду Володимира Трофимова разом із родиною. Про це Читати повністю

Відсьогодні всі кафе в Україні бездимні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 грудня 2012р. 10:47

З 16-го грудня починає діяти закон, який забороняє палити в усіх кафе, барах та ресторанах по всій Україні.

Заклади, які дозво... Читати повністю

Почали працювати пункти обігріву громадян

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 грудня 2012р. 15:21

У трьох районах Києва вже почали працювати  пункти обігріву (намети з теплогенераторами, гарячими напоями та продуктами харчування). Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних спр... Читати повністю

Вночі на Десятинці горіла капличка