Азаров знову став прем’єром

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 19:25

Віктор Янукович підписав указ про призначення  на посаду прем’єр міністра Миколу Азарова, повідомляє прес-служба Президента.

Підписання указу відбулось у присутності Голови...
Читати повністю

У негоду працюватимуть безкоштовні парковки

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 18:54

«Київтранспарксервіс» створив паркувальні майданчики, де кияни безкоштовно можуть лишити автівки вдень, аби в умовах снігопаду не їхати в центр. Про це повідомляє прес-служба мері... Читати повністю

Фанати: Відеозізнання Павліченка - монтаж

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 18:23

Футбольні фанати, що захищають ув'язнених за вбивство судді Зубкова батька та сина Павліченків, заявляють, що опубліковане у середу відео із зіз... Читати повністю

Волонтери принесли Януковичу пілюлю "за біль"

Маша Землянська, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 18:17

Пацієнти, їхні рідні, лікарі та активісти руху "Stopбіль" принесли під адміністрацію президента величезну пілюлю. Так вони нагадують Віктору Януковичу, що люди,... Читати повністю

У Києві знову стріляли в охоронця супермаркету

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 18:01

У Солом’янському районі затримали чоловіка, який учинив бійку у супермаркеті та стріляв у охоронця, повідомляє МВС.

За даними міністерства, чоловік прийшов напідпитку і голосно п... Читати повністю

Вчительці з Печерську відрізали світло

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 17:14

Київській вчительці Ніні Москаленко відрізали електропостачання, а у вівторок повибивали вікна і двері.

Жінка у розпачі каже, що декілька разів зверталася до міліції, але вони відповід... Читати повністю

Галерею АртХол закрили невідомо на скільки

Софія Кущ, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 16:59

Галерею АртХол Фонду сприяння розвитку мистецтв на Подолі (Фролівська 1/6) закрили.

Офіційна версія - через "через технічні обставини", пр... Читати повністю

Дід Мороз змінив прописку - тепер він в Бучі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 16:37

Вдень відкрили резиденцію Діда Мороза в місті Буча в навчальному центрі "Укрпошти" - "Зелена Буча". 

До 10 січня можна поїхати до нього в гості. Дід Мороз прийматиме з 09:00 до 17:00 з... Читати повністю

Режисер Нової хвилі:мої герої мовчать українською

Галина Танай, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 16:28

Напівголий молодик із недобрим поглядом повільно надягає коров’ячий череп і йде до розпластаної на підлозі жертви. Хочеться відвернутись і не дивитись – але ти не можеш, не маєш права ц... Читати повністю

Рада погодилася залишити Азарова прем’єром

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 16:20

Верховна рада дала згоду на призначення Миколи Азарова прем’єр міністром.

Кандидата від Партії регіонів підтримала Комуністична партія та висуванці Володимир Литвин, Ігор Є... Читати повністю

Депардьє змінив країну щоб не платити за розкіш

Софія Кущ, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 15:35

Франція проводжає актора Жерара Депардьє у Бельгію, він тікає в сусідню країну від сплати податку на розкіш.

Любити країну для багатіїв тепер означає віддавати 75 відсотків доходу на... Читати повністю

Збережіть ялинку - беріть "в оренду" у мережі

Галина Танай, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 15:13

У Ганса Хрістіана Андерсена є дуже красива й сумна казка - про різдвяну ялинку, яка дарує всім свято, а потім її байдужо спалюють у печі. Рубати й викидати дерева жаль, але далеко не всі готові від... Читати повністю

Тетяна Чорна зробила нові прикраси про місто

Софія Кущ, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 14:49

Тетяна Чорна вже не перший рік робить прикраси про місто. Її колекція поповнилась новими передноворічними красотами.

Натхнен... Читати повністю

Дитяча афіша на 15-16 грудня та Миколая

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 14:24

Гори снігу за вікном передбачають два варіанти дозвілля – або шукати місця, де підкреслено тепло і затишно, або ж користуватися зимовою погодою на повну. Для тих, хто обирає друге – при... Читати повністю