Ставицький – міністр енергетики та вуглепрому

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 12:08

Едуард Ставицький відтепер міністр енергетики та вугільної промисловості. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

До нього цю посаду займав Юрій Бойко.

За... Читати повністю

Анонс судебного заседания

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 24 грудня 2012р. 12:07


26 декабря 2012 г. в 10:00 в Жовтневом районном суде г. Запорожья состоится очередное судебное заседание по
сфальсифицированному «Делу пономарей».
(69600 г.Запорожье, ул... Читати повністю

Темник – міністр будівництва та ЖКГ

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:53

Геннадій Темник відтепер міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Відповідний указ підписав Віктор Янукович.

До Темника в міністер... Читати повністю

Лавринович лишився на посаді міністра юстиції

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:51

Олександр Лавринович залишився на посаді міністра юстиції. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

Це вже четверте призначення Лавриновича на цю посаду. До цього він обіймав її... Читати повністю

Кожара - міністр закордонних справ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:48

Леонід Кожара отримав посаду міністра закордонних справ. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

З 2006-го Кожара - член фракції Партії регіонів. До цього був надзвичайним і по... Читати повністю

Захарченко залишився на посаді міністра МВС

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:41

Віталій Захарченко залишився на посаді міністра внутрішніх справ. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

Захарченко очолював МВС з осені 2011-го, коли Янукович звільнив Анатол... Читати повністю

Болотських – міністр надзвичайних ситуацій

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:36

Михайло Болотських очолить Міністерство надзвичайних ситуацій. Відповідний указ підписав Віктор Янукович.

До нього це крісло займав Віктор Балога.

Михайло Болотських у 2010-201... Читати повністю

Лебедєв - міністр оборони

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:29

Павло Лебедєв отримав посаду міністра оборони. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

У 2011-му журнал "Кореспондент" включив Лебедєва в список найбагатших людей України. Тоді... Читати повністю

Прасолов – міністр економіки

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:24

Ігор Прасолов займе крісло міністра економічного розвитку і торгівлі. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

До Прасолова цю посаду займав Петро П... Читати повністю

Богатирьова залишилася міністром охорони здоров'я

Маша Землянська, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:22

Міністром охорони здоров'я залишилися Раїса Богатирьова. Рішення про поновлення її на посаді підписав президент.

у крісло міністра Богатирьова сідає втретє. Спочатку очолювала відомство з 1... Читати повністю

Козак - міністр інфраструктури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:21

Володимир Козак отримав посаду міністра інфраструктури. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

У 2007-му Козак, будучи нардепом від Партії регіонів, очолював комітет Верховної... Читати повністю

Колобов - міністр фінансів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:15

Юрій Колобов залишився міністром фінансів. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

Колобов обіймав цю посаду з лютого 2012-го. До цього він працював директором казначейства Дер... Читати повністю

Табачник лишився на посаді міністра освіти і науки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:10

Дмитро Табачник отримав посаду міністра освіти і науки, молоді та спорту. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

Табачника вважають одним з найепатажніших членів уряду. Мініст... Читати повністю

Екс-губернатор Дніпропетровщини – віце-прем'єр

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:09

Екс-губернатор Дніпропетровської області Олександр Вілкул став віце-прем'єром. Відповідний указ підписав Віктор Янукович.

Вілкул зайняв одну з двох посад віце-прем'єра. Друге крісло дістало... Читати повністю

Лукаш - міністр Кабінету Міністрів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 грудня 2012р. 11:06

Олена Лукаш отримав посаду міністра Кабінету Міністрів. Відповідний указ підписав президент Віктор Янукович.

У 2007-му Лукаш займала крісло заступника міністра Кабінету Міністрів, далі була... Читати повністю