Голоси за дерибан «Водника» - сфальсифікували

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 18:10

Голова «Блоку Юлії Тимошенко» у Київраді Тетяна Меліхова заперечує, що 29 листопада вона разом з однопартійцем Миколою Мельником голосувала за передачу спортивного комплексу «Водн... Читати повністю

Скрипка презентував новий кліп на "Щедрик"

Софія Кущ, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 17:29

Напередодні свят, Олег Скрипка всерйоз взявся налаштовувати українців на новорічну хвилю. Презентував новий кліп на колядку "Щедрик".

Всі пам'ятають кліп 2010 року на "Щедрик" - зворушливий... Читати повністю

У Борисполі скасували 8 рейсів

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 14 грудня 2012р. 17:23

Аеропорт "Бориспіль" скасував рейси у 8-ми напрямах, повідомляється на онлайн-табло аеропорту.

Скасовано 4 рейси в Дніпропетровськ та ще 4 у напрямку Мос... Читати повністю

Київський центр серця проситься під МОЗ

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 16:57

Київський міський центр проситиме Київраду передати його у відомство Міністерства охорони здоров’я. Очільник Центру Борис Тодуров нарікає: Київ не ма... Читати повністю

Хорошковський подав у відставку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 14 грудня 2012р. 16:55

Виконувач обов’язків першого віце-прем’єра Валерій Хорошковський подав у відставку, повідо... Читати повністю

МОЗ обіцяє ще порадитися чи забирати органи мерців

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 16:38

Міністерство охорони здоров’я обіцяє ще обдумати і винести на громадське обговорення свою ідею забирати органи у мерців<... Читати повністю

У Раді з'явився "київський клан"

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 16:09

Представники опозиції зареєстрували міжфракційне об’єднання «Столиця України». Очолив об'єднання - депутат від «Батьківщини» Володимир Бондаренко. Разом з ним з його ф... Читати повністю

На Глибочицькій та Кудрявцевому узвозі тягнучка

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 14 грудня 2012р. 16:03

У Шевченківському районі на вулиці Глибочинській та на Кудрявцевому узвозі машин стоять у великій тягучці.

За данимиЧитати повністю

США просять Україну розібратися з Ex.ua

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 15:42

Торгове представництво США просить Україну розібратися з файлообмінником Ex.ua. Про це йдеться Читати повністю

На Троєщині чоловік отримав ножа в груди

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 14:15

Продавець з крамниці мобільних телефонів на Троєщині отримав ножа в груди від клієнта. Про це повідомляє Читати повністю

У Молодого театру - День народження

Галина Танай, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 13:49

Водити глядачів по коридорах та вбиральнях, гратися з найгострішими темами і найжорсткішими п'єсами - все це про Молодий театр. 14 грудня Молодий святкує Де... Читати повністю

Поруч з комітетами Ради пожежа

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 13:48

Будинок навпроти комітетів Верховної Ради та в кількох будинках від Нацбанку палає на останніх поверхах - повідомляє очевидець пожежі журналістка «Свідомо».

Шість пожежних машин... Читати повністю

Між Києвом та Одесою - велетенський корок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 13:40

Рух частиною Одеської траси паралізовано. Про це повідомляє прес-служба ДАІ.

Ще вранці на 241-му кілометрі траси сталося ДТП - постраж... Читати повністю

Кличко пропонує Раді вибори мера в червні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 13:35

Лідер УДАРу Віталій Кличко пропонує Верховній Раді призначити вибори Київради та столичного мера на 3 червня 2013 року.

... Читати повністю

МОН:Висміяний батьками Буквар-найкраще що є

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 13:13

Після того, як батьки висміяли спотворені авторські дитячі віршики у «Букварі» для першокласників Захарійчук і Науменко, Міносвіти взялося пояснювати – він найкращий з нині існуюч... Читати повністю