Творець ЄДАПСу монополізував і новий паспорт

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 13:12

Фірма «Юс-дизайн» зареєструвала авторське право на нову обкладинку закордонного біометричного паспорту України. Одним із співзасновників цієї фірми є Юрій Сидоренко – голова консу... Читати повністю

Останню книгу Забужко перекладуть хорвати

Галина Танай, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 13:10

Роман Оксани Забужко "Музей покинутих секретів" перекладуть у Хорватії. Про це письменниця розповіла на своїй Facebook-сторінці<... Читати повністю

Журналісти простібали призначення Азарова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 12:39

Журналісти популярного фейк-новинного порталу UaReview простібали четвергове призначення Миколи Азарова на пост прем'єр-міністра.

Вони уявили, яким міг би... Читати повністю

Біля Києва потяг врізався в «копійку» - є загиблий

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 12:32

За кількадесят кілометрів під Києвом сталася аварія – потяг протаранив «ВАЗ-2101». Про це повідомляє Читати повністю

"Кальварія" скаржиться на вкрадену Роздобудько

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 12:13

Видавництво "Кальварія", що володіє правами на випуск окремих книжок письменниці Ірени Роздобудько, заявляє, що в неї ці права нахабно вкрали. Про це "Свідомо" повідомили представники видавництва.<... Читати повністю

Тимошенко привітала Луценка з днем народження

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 11:30

Засуджена екс-прем’єр Юлія Тимошенко привітала ув’язненого екс-міністра Юрія Луценка з днем народження. Про це повідомляє прес-служба Батьківщини.

«Я знаю, що свобода не з... Читати повністю

Новий директор зоопарку потрапив в "детектив"

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 11:28

Перед приходом нового директора «Київського зоопарку» Євгена Кирилюка, екс-працівники звіринцю винесли внутрішню документацію та... Читати повністю

Суд заборонив зносити дитсадок на Пушкінській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 11:04

Господарський суд відмовив компанії «Д.І.Б» визнати право на оренду землі на Пушкінській, 33а-37б і знести приміщення дитсадка. Про це повідомляє Читати повністю

ДАІ просить озброюватися термосом і светрами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 10:54

Державна автоінспекція просить водіїв брати в дорогу термоси з чаєм чи кавою, теплий одяг, зарядку для мобільного телефону і частіше заглядати в паливний бак.

Кажуть - патрулюють всю Київсь... Читати повністю

Київський школяр отримав iPad за російський стяг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 10:47

Київський школяр Андрій Савельєв отримав від посла Росії в Україні Михайла Зурабова годинник "президент Росії"  і iPad. Про це повідом... Читати повністю

У неділю Костя Меладзе буде вибирати нову"Віа Гру"

Софія Кущ, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 10:41

У неділю, 16 грудня, на кіностудії Довженка стартує проект "Хочу в Віа Гру". Початок о 10:00. Продюсер Костянтин Меладзе вперше проведе проектний відкритий кастинг у групу.

Паралельно це ро... Читати повністю

На свята по Хрещатику тільки на своїх двох

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 10:08

Із 30 грудня до 8 січня на Хрещатику буде перекрито рух транспорту, повідомляє Київська держадмістрація.

На центральних вулицях міста також... Читати повністю

Величезні бурулі загрожують головам киян

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 9:56

Мороз вночі утворив величезні бурульки на дахах столичних будинків.

Комунальники зараз збивають їх, щоб обійшлося без жертв, але попри це, більшість покрівель залишаються небезпечними. На н... Читати повністю

Кому віддали басейн «Водник»

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 9:55

"Ми звідти переїхали!", - ділиться зі "Свідомо" Андрій. Він з асоціації Айкідо. Раніше їхні секції проходили в спортивному комплексі "Водник".

Хлопець додає: "Як таког... Читати повністю

Суд викинув вчительку з елітної землі на Печерську

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 9:29

Печерський районний суд виніс рішення, за яким вчительці Ніні Москаленко потрібно виїхати з дому. Про це повідомляє адвокат Москаленко.

... Читати повністю