Суд викинув вчительку з елітної землі на Печерську

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 9:29

Печерський районний суд виніс рішення, за яким вчительці Ніні Москаленко потрібно виїхати з дому. Про це повідомляє адвокат Москаленко.

... Читати повністю

Під Києвом зник студент – вийшов за хлібом

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 8:29

В Ірпені близькі та рідні шукають 20-річного Олександра Мосійчука – студента податкової академії, повідомляється в Читати повністю

В столиці обіцяють мороз, хмарність та ожеледицю

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 8:03

У Києві 14-го грудня буде хмарно з проясненнями, а вночі вдарить мороз. Водіїв попереджають про ожеледицю. Про це повідомляє український гідроме... Читати повністю

Hyundai Київ-Донецьк поламався в дорозі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 7:25

Швидкісний потяг Київ-Донецьк зламався в дорозі і зараз запізнюється до пункту призначення вже на чотири години.Про це на своєму Фейсбуці пише журналіст Вахтанг Кіпіані, котрий став пасажиром цього... Читати повністю

На Золотих воротах величезна черга до Театральної

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 19:35

На платформі станції метро Золоті ворота велика кількість людей намагаються перейти на Театральну.

Люди стоять у десятихвилинній черзі до ескалатора. Черга  починається з середини п... Читати повністю

Азаров знову став прем’єром

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 19:25

Віктор Янукович підписав указ про призначення  на посаду прем’єр міністра Миколу Азарова, повідомляє прес-служба Президента.

Підписання указу відбулось у присутності Голови...
Читати повністю

У негоду працюватимуть безкоштовні парковки

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 18:54

«Київтранспарксервіс» створив паркувальні майданчики, де кияни безкоштовно можуть лишити автівки вдень, аби в умовах снігопаду не їхати в центр. Про це повідомляє прес-служба мері... Читати повністю

Фанати: Відеозізнання Павліченка - монтаж

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 18:23

Футбольні фанати, що захищають ув'язнених за вбивство судді Зубкова батька та сина Павліченків, заявляють, що опубліковане у середу відео із зіз... Читати повністю

Волонтери принесли Януковичу пілюлю "за біль"

Маша Землянська, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 18:17

Пацієнти, їхні рідні, лікарі та активісти руху "Stopбіль" принесли під адміністрацію президента величезну пілюлю. Так вони нагадують Віктору Януковичу, що люди,... Читати повністю

У Києві знову стріляли в охоронця супермаркету

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 18:01

У Солом’янському районі затримали чоловіка, який учинив бійку у супермаркеті та стріляв у охоронця, повідомляє МВС.

За даними міністерства, чоловік прийшов напідпитку і голосно п... Читати повністю

Вчительці з Печерську відрізали світло

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 17:14

Київській вчительці Ніні Москаленко відрізали електропостачання, а у вівторок повибивали вікна і двері.

Жінка у розпачі каже, що декілька разів зверталася до міліції, але вони відповід... Читати повністю

Галерею АртХол закрили невідомо на скільки

Софія Кущ, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 16:59

Галерею АртХол Фонду сприяння розвитку мистецтв на Подолі (Фролівська 1/6) закрили.

Офіційна версія - через "через технічні обставини", пр... Читати повністю

Дід Мороз змінив прописку - тепер він в Бучі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 16:37

Вдень відкрили резиденцію Діда Мороза в місті Буча в навчальному центрі "Укрпошти" - "Зелена Буча". 

До 10 січня можна поїхати до нього в гості. Дід Мороз прийматиме з 09:00 до 17:00 з... Читати повністю

Режисер Нової хвилі:мої герої мовчать українською

Галина Танай, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 16:28

Напівголий молодик із недобрим поглядом повільно надягає коров’ячий череп і йде до розпластаної на підлозі жертви. Хочеться відвернутись і не дивитись – але ти не можеш, не маєш права ц... Читати повністю

Рада погодилася залишити Азарова прем’єром

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 16:20

Верховна рада дала згоду на призначення Миколи Азарова прем’єр міністром.

Кандидата від Партії регіонів підтримала Комуністична партія та висуванці Володимир Литвин, Ігор Є... Читати повністю