Режисерка мультиків: я процвітала б на пропаганді

Галина Танай, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 23:55

В дитинстві вона не вміла малювати й боялась підходити до комп’ютера – а тепер знімає мультики і перемагає на фестивалях. В її фільмах люди-ящики живуть таємним життям, а янголи стають... Читати повністю

Борець за мову - суду: Знову б вийшов на протест

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 21:37

Дмитро Резніченко, якого звинувачують у нападі на "Беркут" під час протестів проти ухвалення "мовного" закону, заявив, що знову би вийшов на мітинг. Він сказав в суді Шевченківського району, де слу... Читати повністю

Українка переклала щойно знайдену казку Андерсена

Галина Танай, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 21:03

Минулого тижня було свято для фанатів Ганса Хрістіана Андерсена: у Данії знайшли його досі невідому казку "Лойова свічка". Наша перекладачка Софія Скачко моторно переклала її Читати повністю

Мельниченко жалуется на интернет-сайт в суд

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 20:55

20 декабря  в 10.30 утра   Печерский суд начнёт расмотрение жалобы Николая Мельниченко на интернет-ресурс Голос.ua

Бывший охранник, а ныне правдоруб просит защиты своей чести... Читати повністю

На Майдані запалили ялинку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 17:56

На Майдані Незалежності пройшло відкриття новорічної ялинки.


Традиційно спочатку виступи...
Читати повністю

Потенційних віагрівок заморозили

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 16:39

У неділю з шостої ранку, не зважаючи на температуру повітря - 12, біля входу у павільйон кіностудії імені Довженка зібрались більше тисячі дівчат з усієї країни, які прийшли на кастинг шоу &l... Читати повністю

На Русанівці зробили безкоштовний каток

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 16:21

На стадіоні школи № 141, що знаходиться за адресою бульвар Давидова,5, активісти зробили безкоштовний каток, каже адманастрація школи. 

Ковзанка працює з ранку до вечора. Покатати... Читати повністю

У центрі без опалення залишаться 267 будинків

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 19 грудня 2012р. 15:57

У Шевченківському районі через прорив труби прикручують опалення, а з завтрашнього дня його взагалі вимкнуть.

Прорив стався на вулиці Дмитрівська. Ремонтувати трубу почнуть о 9:00, а... Читати повністю

Киянка обійшла 12 країн з 2-річною дитиною

Галина Танай, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 15:44

Чому кактуси колючі? Навіщо придумали кордони? Відповісти на всі дитячі "чому" неможливо - краще показати. Саме так зробила мандрівниця Читати повністю

Ще 27 людей можуть помахати лапками на Менсоні

Галина Танай, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 14:26

"Потусити з Менсоном - це так само круто, як коли б ваш прадід застрелив Чапаєва!"- пишуть на форумі київські фани рокера. Можна скористатися ступором людства у переддень кінця світу і встигнути пр... Читати повністю

Кияни взяли штурмом Гостинний двір

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 13:50

Кілька десятків киян прорвали супротив охоронців з міліцією та увійшли до Гостинного двору, який вночі захопили забудовники.

Під час прориву охоронці їх відштовхували, бил... Читати повністю

Вбивства журналістів збільшились на третину

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 13:09

Протягом 2012-го року в світі вбито 88 журналістів – на третину більше, ніж торік. Про це повідомляє міжнародна організація «Репортери без кордонів».

Це найгірші показники... Читати повністю

Захищати Гостинний прийшли тридцять киян

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:55

На заклик повернути Гостинний двір, який вночі штурмом узяли найняті забудовником приватні охоронці, зібралися три десятки киян.

Вони обговорюють деталі штурму біля забарикадованого входу д... Читати повністю

На Солом'янці стратили Діда Мороза і Снігуроньку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:54

Активісти Солом‘янського осередку організації "Братсво" нетипово поздоровили киян з днем Святого Миколая - за шиї повісили біля метро "Берестейська" ... Читати повністю

Зранку на Солом'янці горів гуртожиток – є жертви

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 12:45

Вранці горів гуртожиток на Сурікова, 5 (Солом'янський район). Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

Троє людей постраждали, що обпеклися і надихалися димом. Сере... Читати повністю