"Кальварія" скаржиться на вкрадену Роздобудько

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 12:13

Видавництво "Кальварія", що володіє правами на випуск окремих книжок письменниці Ірени Роздобудько, заявляє, що в неї ці права нахабно вкрали. Про це "Свідомо" повідомили представники видавництва.<... Читати повністю

Тимошенко привітала Луценка з днем народження

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 11:30

Засуджена екс-прем’єр Юлія Тимошенко привітала ув’язненого екс-міністра Юрія Луценка з днем народження. Про це повідомляє прес-служба Батьківщини.

«Я знаю, що свобода не з... Читати повністю

Новий директор зоопарку потрапив в "детектив"

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 11:28

Перед приходом нового директора «Київського зоопарку» Євгена Кирилюка, екс-працівники звіринцю винесли внутрішню документацію та... Читати повністю

Суд заборонив зносити дитсадок на Пушкінській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 11:04

Господарський суд відмовив компанії «Д.І.Б» визнати право на оренду землі на Пушкінській, 33а-37б і знести приміщення дитсадка. Про це повідомляє Читати повністю

ДАІ просить озброюватися термосом і светрами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 10:54

Державна автоінспекція просить водіїв брати в дорогу термоси з чаєм чи кавою, теплий одяг, зарядку для мобільного телефону і частіше заглядати в паливний бак.

Кажуть - патрулюють всю Київсь... Читати повністю

Київський школяр отримав iPad за російський стяг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 10:47

Київський школяр Андрій Савельєв отримав від посла Росії в Україні Михайла Зурабова годинник "президент Росії"  і iPad. Про це повідом... Читати повністю

У неділю Костя Меладзе буде вибирати нову"Віа Гру"

Софія Кущ, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 10:41

У неділю, 16 грудня, на кіностудії Довженка стартує проект "Хочу в Віа Гру". Початок о 10:00. Продюсер Костянтин Меладзе вперше проведе проектний відкритий кастинг у групу.

Паралельно це ро... Читати повністю

На свята по Хрещатику тільки на своїх двох

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 10:08

Із 30 грудня до 8 січня на Хрещатику буде перекрито рух транспорту, повідомляє Київська держадмістрація.

На центральних вулицях міста також... Читати повністю

Величезні бурулі загрожують головам киян

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 9:56

Мороз вночі утворив величезні бурульки на дахах столичних будинків.

Комунальники зараз збивають їх, щоб обійшлося без жертв, але попри це, більшість покрівель залишаються небезпечними. На н... Читати повністю

Кому віддали басейн «Водник»

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 9:55

"Ми звідти переїхали!", - ділиться зі "Свідомо" Андрій. Він з асоціації Айкідо. Раніше їхні секції проходили в спортивному комплексі "Водник".

Хлопець додає: "Як таког... Читати повністю

Суд викинув вчительку з елітної землі на Печерську

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 9:29

Печерський районний суд виніс рішення, за яким вчительці Ніні Москаленко потрібно виїхати з дому. Про це повідомляє адвокат Москаленко.

... Читати повністю

Під Києвом зник студент – вийшов за хлібом

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 8:29

В Ірпені близькі та рідні шукають 20-річного Олександра Мосійчука – студента податкової академії, повідомляється в Читати повністю

В столиці обіцяють мороз, хмарність та ожеледицю

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 8:03

У Києві 14-го грудня буде хмарно з проясненнями, а вночі вдарить мороз. Водіїв попереджають про ожеледицю. Про це повідомляє український гідроме... Читати повністю

Hyundai Київ-Донецьк поламався в дорозі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 7:25

Швидкісний потяг Київ-Донецьк зламався в дорозі і зараз запізнюється до пункту призначення вже на чотири години.Про це на своєму Фейсбуці пише журналіст Вахтанг Кіпіані, котрий став пасажиром цього... Читати повністю

На Золотих воротах величезна черга до Театральної

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 19:35

На платформі станції метро Золоті ворота велика кількість людей намагаються перейти на Театральну.

Люди стоять у десятихвилинній черзі до ескалатора. Черга  починається з середини п... Читати повністю