Збережіть ялинку - беріть "в оренду" у мережі

Галина Танай, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 15:13

У Ганса Хрістіана Андерсена є дуже красива й сумна казка - про різдвяну ялинку, яка дарує всім свято, а потім її байдужо спалюють у печі. Рубати й викидати дерева жаль, але далеко не всі готові від... Читати повністю

Тетяна Чорна зробила нові прикраси про місто

Софія Кущ, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 14:49

Тетяна Чорна вже не перший рік робить прикраси про місто. Її колекція поповнилась новими передноворічними красотами.

Натхнен... Читати повністю

Дитяча афіша на 15-16 грудня та Миколая

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 13 грудня 2012р. 14:24

Гори снігу за вікном передбачають два варіанти дозвілля – або шукати місця, де підкреслено тепло і затишно, або ж користуватися зимовою погодою на повну. Для тих, хто обирає друге – при... Читати повністю

Рада обрала "Свободівця" віце-спікером

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 14:12

Верховна Рада підтримала кандидатуру депутата від "Свободи" Руслана Кошулинського на посаду віце-спікера.

За проголосували 305 депутатів. 

Кошул... Читати повністю

Комуніста Калетника обрали першим віце-спікером

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 13:48

Депутати обрали першим заступником голови Верховної Ради комуніста Ігора Калетника.

За його кандидатуру проголосували 241 карток народних депутатів від фракції Партії... Читати повністю

Google офіційно запустив український YouTube

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 13:47

Компанія Google офіційно відкрила популярний відеосервіс YouTube в Україні. 

Попри те, що сервіс працював у нас давно, користувачі мали обрізані можливості. Відтепер на переглядах в Yo... Читати повністю

У Центрі Курбаса - театр тіней, кава і вірші

Галина Танай, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 13:45

«Ми доведемо вам, що книжкова презентація може вражати!» - грозилось видавництво Старого Лева.  І змішало в одному флаконі каву, театр тіней та Андруховича і К°. В четвер, 13 г... Читати повністю

У суботу на Майдані танцюватимуть Gangnam Style

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 13:34

У суботу о 12:00 на Майдані Незалежності, під новорічною ялинкою, учасники шоу "Майданс" повторять вже легендарний танець корейського репера PSY - Gangnam Style.

Про це на своїй сторінці у... Читати повністю

Туалетний папір обманув про антисептичність

Маша Землянська, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 13:33

Антимонопольний комітет на мільйон гривень оштрафував «Кохавинську паперову фабрику». Їхній папір «... Читати повністю

На Солом’янці згоріла «наливайка»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 13:25

Торгівельний кіоск на Чоколівському бульварі згорів. Кіоск вигорів до фундаменту та арматури. Про це повідомляє Читати повністю

«Сандора» наобманювалась на 3 мільйони

Маша Землянська, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 13:23

Антимонопольний комітет оштрафувала на три мільйони гривень популярну марку соків – «Сандору». Мик... Читати повністю

Біля Оперного на 1 комунальника – 10 солдатів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 13:22

Міністерство оборони виконало прохання мерії і «кинуло» солдатів на прибирання київських вулиць.

Ось таку картину бачили кияни, що в обід проходили біля Оперного театру.

Читати повністю

Рада обрала Рибака спікером

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 13:20

Верховна Рада обрала Володимира Рибака головою парламенту.

За кандидатуру від регіоналів проголосувало 250 карток народних депутатів, серед яких, окрім Партії регіонів і... Читати повністю

Повалій в Раді вистукувала ритм "Тушки геть!"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 12:00

Другий номер списку Партії регіонів, співачка Таїсія Повалій вистукувала пальцями ритм опозиційного скандування "Тушку геть!" під час засідання Ради.

Цікавий момент підловив користувач YouT... Читати повністю