Українці можуть продавати програми на Майкрософті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 16:05

Компанія Майкрософт відкрила в Україні магазин Windows. 

За повідомленням прес-служби компанії, в ньому українські програмісти-розробники можуть публікувати свої програми для Windows 8... Читати повністю

Сніг зупинив конвой з в’язнями біля суду

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 15:58

Біля Шевченківського суду  через негоду застряг конвой із в’язнями.

Автозак не зміг доїхати самостійно до суду через замерзлу дорогу, тому на допомогу прийшла міліція. Правоохоро... Читати повністю

Тягнибок спиляв паркан навколо Ради

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 15:37

Андрій Тягнибок (брат Олега Тягнибока) власноруч спиляв паркан навколо Верховної Ради. Про це повідомляє Олександр Аронець на своїй сторінці у фе... Читати повністю

Активісти закликають бойкотувати товари HP за мову

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 15:01

Українські інтернет-активісти оголосили бойкот виробнику техніки Hewlett Packard за те, що той прибрав зі свого офіційного сайту українську мову.

Сталося це два дні тому. Коли окремі юзери... Читати повністю

У п'ятницю в "Києві" - "Українська нова хвиля"

Галина Танай, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 14:43

"Нехай ніхто не триндить, що українського кіно немає. Все є, просто треба виходити і показувати!", - говорив режисер з "Україно, Googbye" Дмитро... Читати повністю

Прокуратура почала війну з шаурмою

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 14:07

Прокуратура Києва взялася перевіряти документи у кіосків, що торгують шаурмою. 

<... Читати повністю

Киянам покажуть як місто святкувало 100 років тому

Софія Кущ, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 13:42

У понеділок, 17 грудня в Музеї історії Києва на Хмельницького 7 відкриють виставку "Спогади Київської Ялинки". Початок о 15:00 -... Читати повністю

Бізнесмени віддали 2 млн після бесіди в податковій

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 13:40

Двох бізнесменів-мільйонерів запросили на співбесіду в податкову, після чого партнери вимушені були доплатити податки сумою на 2 мільйони гривень. Про це повідомляє прес-служба податкової.

... Читати повністю

Управління освіти просить батьків чистити сніг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 13:32

Начальник Головного управління освіти Оксана Добровольська просить вчителів, вихователів і батьків братися за лопати і прибирати території навчальних закладів.

Звернення Добровольської опуб... Читати повністю

Тепер можна милуватися нічними містами он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 13:21

Компанія Google спільно з NASA створили новий он-лайн проект - Earth at Night.

Сервіс дозволяє користувачам подивитися на нашу планету вночі. Збільшуючи зображення, можна сфокусуватися на к... Читати повністю

Заборона на паркування авто в центрі діє не дуже

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 13:19

Заборона на паркування в центрі Києва водіями ігнорується. Про це повідомляють журналісти «Свідомо», які прогулялися центральними вулицями.

На Терещенківський... Читати повністю

Перекладач Google на Android вже пізнає українську

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 13:16

Оновлений Google перекладач для Android відтепер розуміє український рукописний текст.

Тепер, натиснувши на олівець в панелі інструментів і стилусом на екрані написавши слово українською мо... Читати повністю

ДАІ просить не йти на обгін перед "зебрами"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 13:02

Державтоінспекція просить водіїв особливо уважно проїжджати пішоходні переходи в умовах снігопаду і слизької дороги.

"Заздалегідь знижуйте швидкість, не об'їжджайте транспорт, який зупинивс... Читати повністю

Як молоді київські художники влаштовують муз-паті

Софія Кущ, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 12:52

Простір будинку на Іллінській 16, де майстерні молодих художників Юри Пікуля, Гоши Потопальского, Микити Наслімова, Андрія Сімончіка і вже знайомого нам Читати повністю

У Чорнобилі аварійно відключили електрику

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 12:19

Через сильні снігопади місто Чорнобиль аварійно відключили від електроенергії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

З міста вже евакуювали 500 осіб персоналу, щ... Читати повністю