На дорогах можна прорватися

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 13 грудня 2012р. 8:44

На дорогах станом на 8:30 можна проїхати, хоча і зі складнощами, повідомляють Відеопробкі.

Від вулиці Олени Теліги до проспекту Перемоги, як зав... Читати повністю

Показали картини всесвітньовідомого сценографа

Софія Кущ, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 23:07

У «Галереї 15/5» на Інститутській15/5, відкрилася виставка художника-неокласика Василя Шухаєва.Сценографа, живописця і графіка - його ім'я набагато більше відоме за у Франції чи Грузії... Читати повністю

Водіїв просять подивитись під капот перед дорогою

Маша Землянська, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 20:24

Всеукраїнська рада захисту тварин "За жизнь" просить... Читати повністю

Київ знову стоїть

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 12 грудня 2012р. 18:04

На дорогах, згідно з даними сервісу «Яндекс Пробки», о 18... Читати повністю

Первое занятие новой группы Базового курса!

, (вiд читачiв), 12 грудня 2012р. 17:57

Во вторник, 18 декабря, в 19-00 состоится первое занятие Арт-школы Галереи РА!

Курс из 40-а занятий по графике и живописи познакомит Вас с языком современного искусства путем непосред... Читати повністю

За премію Малевича вперше позмагаються 3 художниці

Софія Кущ, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 17:15

У п'ятницю, 14 грудня, втретє вручать мистецьку премію Казимира Малевича. За неї цього року, вперше в історії премії, змагаються тільки художниці. У фінал вийшла трійка: Лес... Читати повністю

МОЗ пообіцяв показати як купує ліки за наші гроші

Маша Землянська, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 17:11

Радник міністра охорони здоров'я Дмитро Підтуркін, що опікується закупівлею ліків за державні гроші у відомстві, підписав резолюцію з пацієнтськими організаціями. Цей, хоча й деклеративний до... Читати повністю

КМДА ріже дерева сотнями

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 12 грудня 2012р. 17:08

За останні два дні зрізали близько 200 пошкоджених негодою дерев, рапортує Київська міськадміністрація.

Такі дерева зризали переважно з тер... Читати повністю

Молодший «робінгуд» захворів на гепатит

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 16:54

Анатолій Попович, один з засуджених за самосуд над наркоторговцями містечка Ніжин Чернігівської області, захворів. Як повідомила адвокат "ніжинських робінгудів" Катерина Никитюк, йому діа... Читати повністю

МОЗ визначився кому віддати Охматдит

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 12 грудня 2012р. 16:20

Міністерство охорони здоров'я назначило головного лікаря Національної дитячої лікарні "Охматдит", який фактично стає її керівником. Посаду отримав хірург лікарні Володимир Поровознюк.

З...
Читати повністю

Українці можуть продавати програми на Майкрософті

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 16:05

Компанія Майкрософт відкрила в Україні магазин Windows. 

За повідомленням прес-служби компанії, в ньому українські програмісти-розробники можуть публікувати свої програми для Windows 8... Читати повністю

Сніг зупинив конвой з в’язнями біля суду

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 15:58

Біля Шевченківського суду  через негоду застряг конвой із в’язнями.

Автозак не зміг доїхати самостійно до суду через замерзлу дорогу, тому на допомогу прийшла міліція. Правоохоро... Читати повністю

Тягнибок спиляв паркан навколо Ради

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 15:37

Андрій Тягнибок (брат Олега Тягнибока) власноруч спиляв паркан навколо Верховної Ради. Про це повідомляє Олександр Аронець на своїй сторінці у фе... Читати повністю

Активісти закликають бойкотувати товари HP за мову

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 15:01

Українські інтернет-активісти оголосили бойкот виробнику техніки Hewlett Packard за те, що той прибрав зі свого офіційного сайту українську мову.

Сталося це два дні тому. Коли окремі юзери... Читати повністю

У п'ятницю в "Києві" - "Українська нова хвиля"

Галина Танай, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 14:43

"Нехай ніхто не триндить, що українського кіно немає. Все є, просто треба виходити і показувати!", - говорив режисер з "Україно, Googbye" Дмитро... Читати повністю