У Батьківщини вже дві «тушки» – батько і син

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 8:48

Олександр і Андрій Табалови, яких обрано депутатами від Батьківщини, не увійшли до фракції. Про це повідомляє прес-служба Батьківщини. 

На засіданні фракції їхні однопартійці одностайн... Читати повністю

Солдати "воювали" зі снігом у Києві

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 8:07

Військовослужбовців вивели на вулиці столиці прибирати сніг. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Усього до прибирання київських вулиць залучили 1500 військовослужбовців та 2... Читати повністю

Депутати тепер мають голосувати особисто

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 20:50

Віктор Янукович підписав закон, який вимагає запровадження електронної системи, яка б унеможливила поширену зараз практику голосування чужими картками. Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

<... Читати повністю

Голос Януковича привітав порожній парламент

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 20:16

Голос Януковича привітав новообраних депутатів за день до того, як вони почнуть працювати у парламенті. Журналістам 5-го каналу вдалося засняти порожню сесійну залу, у як... Читати повністю

У середу батьків навчать театротерапії

Галина Танай, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 19:40

Як допомогти сором'язливій дитині побороти страхи і знайти друзів? Як упоратися з непосидою? Уявіть себе режисером - і робіть виставу разом з малюком. У середу, 12 грудня, Kangaroo club запрошує ба... Читати повністю

Супер-лікарі знімаються в антитютюновій рекламі

Маша Землянська, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 19:12

У Києві знімають два  антитютюнові рекламні ролики. В головних ролях - відомі українські лікарі - головний пульмонолог Юрій Фещенко та нейрохірург і до того ж екс-міністр охорони здоров’... Читати повністю

Карпа перетворилась на бомжа

Галина Танай, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 19:12

Ірена Карпа тепер безхатько. Хресна хода з пластиковими пляшками, ігри зі старим примусом, посиденьки в метро - все це письменниця й співачка спізнала на власній шкурі. Такі знущання Ірена терпіла... Читати повністю

Рятувальники: нічний мороз може заповнити лікарні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 19:11

Рятувальники заявляють, що введення надзвичайної ситуації було виправданим рішенням Олександра Попова.

«Попов все правильно зробив. Розумієте, якщо вночі вдарять морози, то буде катас... Читати повністю

На Петрівці перевернувся маленький Хюндай

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 18:42

На розв'язці біля метро "Петрівка" перевернувся автомобілб "Хюндай". Про це Читати повністю

З четверга задарма консультують круті юристи

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 18:38

З четверга по суботу в київському планетарії можна буде отримати безкоштовну юридичну консультацію від досвідчених правників ві... Читати повністю

Джерело: частина "Охматдиту" може стати готелем

Маша Землянська, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 18:37

Джерело в Національній дитячій лікарні «Охматдит» переконує: директора Юрія Гладуша зняли з посади, щоб поставити свою людину. П... Читати повністю

Працівниця архіву знайшла картки Стуса

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 18:33

Начальник відділу довідкового апарату і обліку документів Центрального історичного архіву Києва Анна Путова знайшла архівні картки, заповнені письменником Василем Стусом.

"У 1966 році в моє... Читати повністю

Театр "Дах" тріумфує в Парижі

Галина Танай, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 18:21

Добігають кінця французькі гастролі театру "Дах": у п'ятницю, 14 грудня, актори відіграють останню виставу "Вій – король землі" в те... Читати повністю

Дружина Тігіпка інвестувала $900 000 в стартаперів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 18:04

Крмпанія TA Venture, що належить дружині екс-віце-прем'єра Сергія Тігіпка Вікторія, інвестувала 900 000 доларів в стартап двох українців під... Читати повністю

Укргідрометцентр: Можуть зникнути зв'язок і тепло

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 17:48

Укргідрометцентр передрікає можливі проблеми зі зв'язком і теплом в Києві. 

Синоптики підтверджують слова голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова про подвійн... Читати повністю