Джерело: частина "Охматдиту" може стати готелем

Маша Землянська, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 18:37

Джерело в Національній дитячій лікарні «Охматдит» переконує: директора Юрія Гладуша зняли з посади, щоб поставити свою людину. П... Читати повністю

Працівниця архіву знайшла картки Стуса

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 18:33

Начальник відділу довідкового апарату і обліку документів Центрального історичного архіву Києва Анна Путова знайшла архівні картки, заповнені письменником Василем Стусом.

"У 1966 році в моє... Читати повністю

Театр "Дах" тріумфує в Парижі

Галина Танай, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 18:21

Добігають кінця французькі гастролі театру "Дах": у п'ятницю, 14 грудня, актори відіграють останню виставу "Вій – король землі" в те... Читати повністю

Дружина Тігіпка інвестувала $900 000 в стартаперів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 18:04

Крмпанія TA Venture, що належить дружині екс-віце-прем'єра Сергія Тігіпка Вікторія, інвестувала 900 000 доларів в стартап двох українців під... Читати повністю

Укргідрометцентр: Можуть зникнути зв'язок і тепло

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 17:48

Укргідрометцентр передрікає можливі проблеми зі зв'язком і теплом в Києві. 

Синоптики підтверджують слова голови Київської міської державної адміністрації Олександра Попова про подвійн... Читати повністю

Запарковані в центрі авто забиратимуть евакуатори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 17:25

Починаючи з середи всі автомобілі, що будуть запарковані в центрі міста, будуть в примусовому порядку забиратися евакуаторами. Про це йдеться в повідомленні прес-служби мерії.

Дізнаватися,... Читати повністю

На ринку на Кільцевій від снігу впав кіоск

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 17:20

На ринку "Дніпро" на Кільцевій, 12, від сильного натиску снігу провалилася торгівельний намет. Про це повідомляє прес-служба МНС в Києві.

З під намету витягли жінку похилого віку. У неї зла... Читати повністю

Регіони хочуть бачити спікером свого зама

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 17:10

Партія регіонів визначилася з кандидатурою спікера новообраного парламенту. За повідомленням прес-служби партії, це перший заступник голови партії Володимир Рибак. Саме над ним місяць тому "постіба... Читати повністю

Прокуратура перевіряє забудову на Драгомирова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 17:05

Прокуратура Києва взялася перевіряти законність будівництва багатоповерхівки на Драгомирова, 2а.

Цю перевірку, за дорученням прокуратури, має зробити Інспекція державного архітектурно-будів... Читати повністю

ЛюксФМ записало казки Гауфа для дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 16:32

Програмний директор радіо ЛюксФМ Марта Більська озвучила казку німецького казкаря Вільгельма Гауфа для дітей.

Казка має назву "Холодне серце" і розповідає про таку актуальну для багатьох лю... Читати повністю

В 5 районах Києва - нові прокурори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 16:00

Генеральний прокурор Віктор Пшонка назначив п'ятьох нових районних прокурорів у Києві. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Прокурором Святошинського району - Едуарда Томі... Читати повністю

Самое лучшее детям или Богатыревой?

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 11 грудня 2012р. 14:54

 

Самое лучшее детям или Богатыревой?

Рейдерский захват «Охматдет»

 

Министерство здравоохра... Читати повністю

Засуджений чиновник повернувся в Україну

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 14:42

Екс-губернатор Харківщини, а нині депутат від Батьківщини, Арсен Аваков перетнув Український кордон та їде у Київ. Про це повідомив його одн... Читати повністю

В центрі на повний 69-ий автобус впала тополя

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 14:08

Біля Палацу спорту на дах 69-ого автобусу впала величезна тополя. Відео з інциденту з'явилося youtube.

Випадок... Читати повністю

Директор Охматдиту судитиметься за посаду

Маша Землянська, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 14:01

Генеральний директор Національної дитячої лікарні "Охматдит" Юрій Гладуш подав до Київського адміністративного окружного суду. Він вимагає відмінити наказ Міністерства охорони здоров'я, який Читати повністю