Хто у Київраді втретє не віддав дітям майданчик

Маша Землянська, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 17:28

Депутати Київради не звернули уваги на людей, які прийшли просити їх повернути дитячий майданчик. 29-го листопада вони втретє забрали у діте... Читати повністю

Таксист з "Борисполя" довіз іспанця за 537 гривень

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 грудня 2012р. 17:25

Іспанський викладач заплатив таксистові 537 гривень, що б доїхати з аеропорту Бориспіль до Подолу. Повідомляє у фейсбуці викладач Києво-Могилянсько... Читати повністю

Рінат Кузьмін став персоною нон грата в США

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 грудня 2012р. 16:35

Заступнику Генерального прокурора Рінату Кузьміну  анулювали п’ятирічну візу до США не пояснивши причин. Про це йдеться у Читати повністю

Які землі Вашого району радять ділити Київраді

Маша Землянська, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 15:42

Вранці 10-го грудня на засіданні земельна комісія Київради рекомендувала депутатам:

Голосіївський район... Читати повністю

Нагороди Грицака поповнились «Золотим Будяком»

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 15:41

Депутат Партії регіонів Василь Грицак отримав від правозахисників антипремію «Золотий будяк року 2012» в номінації «За грубе порушення права на особисте життя».... Читати повністю

Школяр з Русанівки виграв м'яч з підписом Блохіна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 15:36

Семикласник з Русанівського фізико-математичного ліцею Борис Гайдук виграв м'яч з автографами Олега Блохіна, Сергія Реброва і Яни Клочкової.

За що? За кращу роботу на конкурсі від освітньої... Читати повністю

Мами зі 142-го ліцею шукають дев'ятикласника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 14:03

Група мам, чиї діти вчаться в 142-му математичному ліцеї (Політехнічний провулок, 2а, Солом'янка) оголосила про розшук потенційного учня-дев'ятикласника. Про це вони оголосили на Читати повністю

Університет Шевченка витратив 3 млн на пірси

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 13:57

Київський національний університет Шевченка витратив трішки більше 3 мільйонів гривень на реконструкцію двох пірсів у Криму. Про це повідомляє Вісник державних закупівель.

В криму, а точніш... Читати повністю

Знову передумали арештовувати Білоцерківську

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 13:38

Суддя Северодонецького суду Юхимук Руслан знову Читати повністю

Інтернет-юзери створили Фейсбук-шпаргалку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 13:34

Специ з інтернет-консультацій з порталу econsultancy.com створили шпаргалку для користувачів соцмережі Фейсбук, що бажають розширити свої знання про користування мережею.

В ній перерах... Читати повністю

Ковзанку на Майдані обіцяють через неділю

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 13:08

Із 23-го грудня на Майдані Незалежності обіцяють відкрити льодову ковзанку.  Про це повідомляє прес-служба Київської держадміністрації.

Ковзанку облаштують біля консерваторії. Монтаж п... Читати повністю

Попов посварив керівників, а двірникам подякував

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 12:30

Олександр Попов відмітив, що проблеми в очищенні від снігу є у Подільському, Деснянському, Солом'янському та Святошинському районах. Він попередив, що голови райдержадміністрацій несуть особисту ві... Читати повністю

Куди піти на тижні: польовий секс і "Хоббіт" в 3D

Софія Кущ, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 11:41

10 грудня, понеділок

А в галереї "A-house" триває виставка в рамках Днів чеської фотографі... Читати повністю

Суд: вокзал у Києві «замінував» псих

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 11:27

За повідомлення про замінування вокзалу в Києві суд призначив 58-річному чоловікові примусове лікування в психіатричній лікарні, повідомляє УНІАН.

Рокитин... Читати повністю

На Дарниці горіла котельня через цигарку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 11:17

У неділю, 9-го грудня, сталася пожежа на котельні по вулиці Колекторній, 1-Д. Про це повідомляє прес-служба еменесників.

Пожежа виникла о 21:37 че... Читати повністю