Регіони хочуть бачити спікером свого зама

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 17:10

Партія регіонів визначилася з кандидатурою спікера новообраного парламенту. За повідомленням прес-служби партії, це перший заступник голови партії Володимир Рибак. Саме над ним місяць тому "постіба... Читати повністю

Прокуратура перевіряє забудову на Драгомирова

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 17:05

Прокуратура Києва взялася перевіряти законність будівництва багатоповерхівки на Драгомирова, 2а.

Цю перевірку, за дорученням прокуратури, має зробити Інспекція державного архітектурно-будів... Читати повністю

ЛюксФМ записало казки Гауфа для дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 16:32

Програмний директор радіо ЛюксФМ Марта Більська озвучила казку німецького казкаря Вільгельма Гауфа для дітей.

Казка має назву "Холодне серце" і розповідає про таку актуальну для багатьох лю... Читати повністю

В 5 районах Києва - нові прокурори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 16:00

Генеральний прокурор Віктор Пшонка назначив п'ятьох нових районних прокурорів у Києві. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

Прокурором Святошинського району - Едуарда Томі... Читати повністю

Самое лучшее детям или Богатыревой?

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 11 грудня 2012р. 14:54

 

Самое лучшее детям или Богатыревой?

Рейдерский захват «Охматдет»

 

Министерство здравоохра... Читати повністю

Засуджений чиновник повернувся в Україну

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 14:42

Екс-губернатор Харківщини, а нині депутат від Батьківщини, Арсен Аваков перетнув Український кордон та їде у Київ. Про це повідомив його одн... Читати повністю

В центрі на повний 69-ий автобус впала тополя

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 14:08

Біля Палацу спорту на дах 69-ого автобусу впала величезна тополя. Відео з інциденту з'явилося youtube.

Випадок... Читати повністю

Директор Охматдиту судитиметься за посаду

Маша Землянська, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 14:01

Генеральний директор Національної дитячої лікарні "Охматдит" Юрій Гладуш подав до Київського адміністративного окружного суду. Він вимагає відмінити наказ Міністерства охорони здоров'я, який Читати повністю

Попов оголосив в Києві "надзвичайну ситуацію"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 13:55

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов оголосив у столиці "надзвичайну ситуацію природнього характеру". Його звернення до киян оприлюднено на сайті КМДА.

У звернен... Читати повністю

Скрипка готує зимову "Країну мрій"

Софія Кущ, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 13:53

Коли відстріляють всі феєрверки, мине помпезність і коли ми вдосталь наїмося мандаринів і олів'є, настане справжнє свято. Неспішне і традиційне - Різдво. Олег Скрипка готує 7 і 8 січня зимову, різд... Читати повністю

Донію намагались підкинути «пакетик» в аеропорту

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 13:51

Депутату Олесю Донію невідомий намагався підкинути «пакетик з невідомим змістом» у Борисполі. Про це «Свідомо» повідомила прес-службі Донія.

Пан Олесь у Казахстані з... Читати повністю

Прокуратура трусить Київавтодор за погану розмітку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 13:40

 Київська прокуратура почала досудове розслідування щодо чиновників "Київавтодора". Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

За повідомленням, у квітні-червні компанії перерахували 5... Читати повністю

Власник ПростоПрінта отримав притулок у Хорватії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 13:15

Власник компанії "ПростоПрінт", проти якої восени 2011-го було заведено справу за друк футболок з принтами "Спасибо жителям Донбасса...", Денис Олейников разом з сім'єю отримав постійний політичний... Читати повністю

Росія змусила «Аеросвіт» погасити борги

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 13:04

«Аеросвіт» погасив борги, повідомляє прес-служба Росавіації.

На рахунок Росавіації вже поступили 246 тис... Читати повністю

Швидкісний трамвай може стати повільним на вихідні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 12:52

Київська міська держадміністрація не хоче зробити трамвайну зупинку напроти Свято-Троїцького собору, як того вимагають віруючі, бо трамвай перестане бути швидкісним.

Проте депутат Київради... Читати повністю