Концерт Менсона: Карпа в салі, хрести і "сіські"

Галина Танай, Свiдомо, 21 грудня 2012р. 0:19

"Мееенні! Бусінка!" - істерично кричить розмальована блондиночка біля Палацу Спорту. "Сіські! Сі-ські!!!" - верещать біля входу ("сіські" взагалі звучали частіше, ніж "Менсон"). Накал перед концерт... Читати повністю

УДАРівці зірвали дерібан землі Київрадою

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 20 грудня 2012р. 19:07

Півтора десятка УДАРівців, які були обрані депутатами Верховної Ради, прийшли на засідання Київради та сіли на вільні місця. Віктор Чумак написав у своєму Читати повністю

У п’ятницю Гостинний підтримають письменники

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 20 грудня 2012р. 18:01

У п’ятницю 21 грудня у Гостинному дворі пройде літературний вечір за участю українських письменників. 

Захисників історичної пам’ятки письменники підтримають читанням... Читати повністю

223-округ розслідує старий знайомий Пилипишина

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 17:49

Розслідування зриву виборів депутата Верховної Ради від 223-го округу у Шевченківському районі курує заступник прокурора Києва Сергій Софієв. Саме він розслідував Читати повністю

Дитяча афіша на 22-23 грудня

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 20 грудня 2012р. 16:44

За останній тиждень я двічі з'їздила у відрядження. Востаннє сама я відривалася від дому шість років тому, коли ще була вагітна першою дитиною. На зустрічах з мамами, яку організовував в різних міс... Читати повністю

Опалення в центрі мають ввімкнути вже ввечері

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 20 грудня 2012р. 16:34

На вулиці Дмитрівській відремонтували прорвану трубу та вже почали подавати гарячу воду. Про це повідомив "Свідомо" працівник Київенерго на місці робіт.

Читати повністю

Рахункова палата:МОН забило на шкільні комп'ютери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 16:32

Міністерство освіти неефективно витратило виділені з бюджету гроші на комп'ютеризацію шкіл. Про це йдеться в звіті Рахункової палати за 2010-2012 роки.

5 мільйонів г... Читати повністю

Зелена гілка метро знову працює нормально

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 15:08

"Зелена гілка" київського метро знову працює в звичному режимі. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Київського метрополітену.

О 14:07 на лінії, а конкретно - на станції "Дружби народі... Читати повністю

Регіонали кличуть грітись і перекусити в наметах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 14:11

Київський осередок Партії регіонів кличе київських безхатченків і решту киян погрітися і поїсти в одному з пунктів обігріву. Про це Читати повністю

В Кінопанорамі - короткометражки під кінець світу

Галина Танай, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 14:01

Жахи й шахрайства у паризькому метро, єврейські Діди Морози  і доставка щастя телефоном. Таку гримучу суміш покажуть 21 грудня о 19:00 в Читати повністю

Затор на Заболотного перекинувся і на Кільцеву

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 13:57

Через затор на вулиці Заболотного (Голосіївський район), тягнучка почалася і на Кільцеві дорозі - від Одеської площі в бік Академмістечка.

Це помітно завдяки сервісу "Яндекс.Пробки".

<... Читати повністю

Активісти: На штрафмайданчиках крадуть речі з авто

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 13:46

Активісти "Дорожнього контролю", що займаються захистом прав автомобілістів, заявляють - охоронці приватних штрафмайданчиків ДАІ обкрадають автівки... Читати повністю

Жителі Дарниці скаржаться на "стрьомний" довгобуд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 13:31

Мешканці будинків по вулиці Драгоманова (Дарницький район) скаржаться на неогороджений довгобуд, котрий "вже давно набрид місцевим жителям".

Кажуть - недобудована багатоповерхівка слугує см... Читати повністю

Янукович вирішив не йти до міліціонерів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 13:00

Президент Віктор Янукович не прийде сьогодні поздоровляти міліціонерів з їхнім професійним святом. Про це повідомляє прес-служба Адміністрації президента.

Кажуть - змінився робочий графік.... Читати повністю

На Гостинному побільшало робітників і охоронців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 грудня 2012р. 12:57

У Гостинному дворі побільшало робітників, що проводять демонтаж внутрішніх стін, і охоронців. Про це повідомляють активісти, що постійно чергують біля пам'ятки.

Нових сутичок, бійок чи несп... Читати повністю