Швидкісний трамвай може стати повільним на вихідні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 12:52

Київська міська держадміністрація не хоче зробити трамвайну зупинку напроти Свято-Троїцького собору, як того вимагають віруючі, бо трамвай перестане бути швидкісним.

Проте депутат Київради... Читати повністю

Київавтодор просить киян не їздити

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 12:30

Київавтодор просить водіїв не сідати за кермо зайвий раз, щоб не заважати прибиранню Києва від снігу. Про це повідомляє прес-служба Київавтодору.

Чиновники також закликаю... Читати повністю

Засуджений чиновник повертається у Київ депутатом

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 12:16

У Бориспіль прилітає колишній губернатор Харківщини – засуджений бютівець Арсен Аваков, якого було обрано в парламент за списком Батьківщини. Про це повідомив його однопартієць Андрій Шевченк... Читати повністю

Європа хоче бачити українців у себе без віз

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 12:01

Євросоюз хоче безвізового режиму з Україною. Така позиція відображена у висновках Ради Європейського Союзу.

Але є умови: забезпечити впровадження добре керованої та безпечної мобільності, щ... Читати повністю

МОЗ: Охматдиту не потрібен директор - треба лікар

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 11:37

Міністерство охорони здоров'я впевнене, що Охматдит - лікарня, тому їй потрібен не директор, а тільки головний лікар.

"Змінами керівництва ми ліквідували двовладдя у лікарні. Нікого не звіл... Читати повністю

Чоловік Тимошенко подякував Обамі за Кузьміна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 11:14

Чоловік ув'язненого екс-прем'єра Юлії Тимошенко Олександр подякував президенту Америки Бараку Обамі за анулювання візи і заборону на в’їзд... Читати повністю

У Києві попадали дерева – є постраждалі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 11:11

У Києві попадало 17 дерев через негоду. На перехресті вулиць Саратовській та Салютній дерево впало на чоловіка, повідомили «Свідомо» у прес-службі еменесників.

У Шевченківському... Читати повністю

"Родич" Горбачова привіз у Київ свої картини

Софія Кущ, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 11:06

У галереї "Nebo" на Драгомирова 14 відкрили виставку легендарного Юрія Горбачова. Він привіз до нас свою "Колекцію з Нью-Йо... Читати повністю

Росія не пустить до себе «Аеросвіт» через борги

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 10:26

Росавіація припинила обслуговування всіх рейсів компанії «АероСвіт» у просторі Росії. Про це повідомляє відомство.

«АероСвіт» попереджали, що борги потрібно повертат... Читати повністю

На ДВРЗ чоловіка здуло під поїзд - залишився живим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 9:59

На станції приміських поїздів "ДВРЗ" вітер від проїжджаючого повз потягу. затягнув чоловіка на рельси. Про це повідомляє "Магнолія-ТВ".

Очевидці витягли постраждалого на перон. Медики,... Читати повністю

Міліція вже шукає руйнівників паркану на Троєщині

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 9:56

Міліція вже шукає активістів, що у неділю, 9-го грудня, зруйнували паркан забудовника на Троєщині. Про це повідомила прес-служба с... Читати повністю

Дитячу лікарню Охматдит лишили без директора

Маша Землянська, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 9:48

Міністерство охорони здоров’я звільнило генерального директора Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" Юрія Гладуша та сімох його заступників. За новим статутом відомства взаг... Читати повністю

Площа Перемоги стоїть - дорога не прибрана

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 9:30

На площі Перемоги затор у всіх напрямках через неприбраний сніг та непрацюючий світлофор.

"Замість того, щоб регулювати дорожній рух, машина даішників проїхала повз", - говорить водій, який... Читати повністю

У Вконтакте з'явилася кнопка поділитися

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 9:28

Соціальна мережа Вконтакте "вмонтувала" кнопку "Поділитися".

Вона тут була і раніше, називаючись "Розповісти друзям". Але нововведення дозволяє коментувати вже сам репост і виставляти його... Читати повністю

Переможець «Кіномедіа»:плачу за бомжа в тролейбусі

Галина Танай, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 1:59

У нашого героя незвичайна робота: він знімає репортажі про те, як працюють його колеги-медійники. Він знає, як робляться сенсації і що залишається за лаштунками телешоу. Нещодавно він спробував себ... Читати повністю