Обережно на дорогах - ожеледиця

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 9 грудня 2012р. 11:37

Будьте обережні на дорогах - по всій Україні ожеледиця. Про це повідомляє Міністерство надзвичайних справ. Також,якщо збираєтеся в Карпати, то там очікується дуже сильний сніг та пориви вітру. Мокр... Читати повністю

Мітингувальників за права сексменшин затримали

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 8 грудня 2012р. 15:58

Учасників акції,  присвяченій Міжнародному дню прав людини, затримала міліція. Як повідомляє її учасниця Анна Рожкова, на мітингувальників напали п'ятеро невідомих осіб, які почали їх бит... Читати повністю

Лекция от Школы Кураторов 2012!

, (вiд читачiв), 8 грудня 2012р. 15:08

"Международный опыт урбанистических медиа арт-проектов. Как с помощью разнообразных цифровых, световых, интерактивных, анимационных и звуковых инсталляций в публичном про... Читати повністю

Завітайте на новорічний ярмарок

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 8 грудня 2012р. 14:54

На Хрещатику відкрили Новорічно-різдвяне селище.З сьогоднішнього дня і до 19 січня він працюватиме  з 11:00 до 21:00 в будні та з 11:00 до 23:00 у святкові і вихідні дні. У Новорічну ніч та на... Читати повністю

"1 грудня" представили Хартію вільної людини

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 8 грудня 2012р. 14:47

Ініціативна група "Першого грудня" представила Українську хартію вільної людини. Моральні авторитети (зокрема, кардинал Любомир Гузар, Іван Дзюба, Мирослав Маринович, Євген Сверстюк та ін... Читати повністю

Святкує День народження Ірена Карпа

Галина Танай, Свiдомо, 8 грудня 2012р. 2:04

Її знають навіть ті, хто не чув ні одної пісні та не читав її жодної книжки. Вона встигає мандрувати по Тибету, протестувати проти цензури й возити гостинці з України московським поп-зіркам. Коли б... Читати повністю

Антивірус Аваст блокує Інтернет

Єгор Соболєв, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 23:00

З середи, 5 грудня, користувачі почали скаржитись на невідомий вірус, що блокує доступ до Інтернету. Причиною проблеми виявився антивірус Аваст.

Адміністрація... Читати повністю

У суботу "1 грудня" розкаже що робити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 18:36

У суботу Ініціативна група "Першого грудня" презентує Українську хартію вільної людини. Простіше кажучи, моральні авторитети спробують пояснити всім нам - що робити далі.

Старт круглого сто... Читати повністю

Замість заміни труб Київенерго просить минати ями

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 18:09

"Київенерго" просить киян не наближатися до видимих дірок у асфальті і стримувати від цього інших до приїзду ремонтної бригади.

Таку заяву компанія поширила після того, як вранці вЧитати повністю

Дружина Льовочкіна відмовилась від Венеції

Софія Кущ, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 17:38

"Я відмовляюсь від участі в міжнародному Венеціанському бієнале", - написала дизайнер та художник Зінаїда Ліхачова у своєму "Фейсбуці".... Читати повністю

На "Олімпійському" за тиждень відкриють картинг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 16:53

Приблизно за тиждень на НСК "Олімпійський" відкриють підземний картинг.

За повідомленням прес-служби стадіону, тут буд... Читати повністю

Янукович думає, кому дати заробляти на паспортах

Маша Землянська, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 16:20

Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів перевірити: чи готове державне підприємство «Поліграфкомбінат Україна» друкуват... Читати повністю

На Алматинській школяр ледь не зварився в ямі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 15:49

На Алматинській, 89а (Дніпровський район) 8-річний школяр провалився в яму, де була гаряча вода.

За повідомленням прес-служби прокуратури, це сталося о 08:00 ранку. Школяр отримав опіки пра... Читати повністю

КМДА радить киянам триматись від будинків подалі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 15:45

Мерія радить киянам обходити будинки на відстані 3-5 метрів, обираючи безпечну траєкторію руху, і не заходити за попереджувальні стрічки, що так люблять розтягувати комунальники навколо "проблемних... Читати повністю