Куди піти на тижні: польовий секс і "Хоббіт" в 3D

Софія Кущ, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 11:41

10 грудня, понеділок

А в галереї "A-house" триває виставка в рамках Днів чеської фотографі... Читати повністю

Суд: вокзал у Києві «замінував» псих

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 11:27

За повідомлення про замінування вокзалу в Києві суд призначив 58-річному чоловікові примусове лікування в психіатричній лікарні, повідомляє УНІАН.

Рокитин... Читати повністю

На Дарниці горіла котельня через цигарку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 11:17

У неділю, 9-го грудня, сталася пожежа на котельні по вулиці Колекторній, 1-Д. Про це повідомляє прес-служба еменесників.

Пожежа виникла о 21:37 че... Читати повністю

Попов готує киян до подорожчання метро

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 11:01

Олександр Попов стверджує, що об’єктивно назріло підвищення вартості проїзду у метро. За його словами влада зможе стримувати ці процеси, але максимум рік, повідомляє Читати повністю

Контролерам суддів покращать офіс майже на мільйон

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 10:29

Вища рада юстиції і Вища кваліфікаційна комісія суддів 7-го грудня уклали угоди на придбання меблів та ремонт на суму 884 тисячі гривень. Угоду про поточний ремонт уклали з фірмою «АБК «... Читати повністю

Фото з Instagram тепер не побачиш в Twitter

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 9:34

Фотографії, зроблені в Instagram, тепер не побачиш в Twitter – компанія Instagram відключила таку можливість. Про це повідомляє прес-служба Twitter.

Читати повністю

Молодики у масках знесли паркан забудовника

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 8:43

9-го грудня, у неділю, близько 150 молодих осіб у масках протягом 30 хвилин повністю розтрощили паркан довкола будівельного майданчика на Троєщині. Про це повідомляє Читати повністю

Мітингувальники: на нас напали "свободівці"

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 9 грудня 2012р. 16:58

На учасників акції, яка відбувалася до Міжнародного дня прав людини, напали представники ВО "Свобода". Про це повідомляють самі учасники. Во... Читати повністю

Янукович запропонував Азарова на посаду прем'єра

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 9 грудня 2012р. 13:46

Віктор Янукович вніс на розгляд Верховної Ради кандидатуру Миколи Азарова на посаду Прем’єр-міністра. Про це повідомляє прес-служба президента.

Минулого четвер... Читати повністю

Обережно на дорогах - ожеледиця

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 9 грудня 2012р. 11:37

Будьте обережні на дорогах - по всій Україні ожеледиця. Про це повідомляє Міністерство надзвичайних справ. Також,якщо збираєтеся в Карпати, то там очікується дуже сильний сніг та пориви вітру. Мокр... Читати повністю

Мітингувальників за права сексменшин затримали

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 8 грудня 2012р. 15:58

Учасників акції,  присвяченій Міжнародному дню прав людини, затримала міліція. Як повідомляє її учасниця Анна Рожкова, на мітингувальників напали п'ятеро невідомих осіб, які почали їх бит... Читати повністю

Лекция от Школы Кураторов 2012!

, (вiд читачiв), 8 грудня 2012р. 15:08

"Международный опыт урбанистических медиа арт-проектов. Как с помощью разнообразных цифровых, световых, интерактивных, анимационных и звуковых инсталляций в публичном про... Читати повністю

Завітайте на новорічний ярмарок