У Києві попадали дерева – є постраждалі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 11:11

У Києві попадало 17 дерев через негоду. На перехресті вулиць Саратовській та Салютній дерево впало на чоловіка, повідомили «Свідомо» у прес-службі еменесників.

У Шевченківському... Читати повністю

"Родич" Горбачова привіз у Київ свої картини

Софія Кущ, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 11:06

У галереї "Nebo" на Драгомирова 14 відкрили виставку легендарного Юрія Горбачова. Він привіз до нас свою "Колекцію з Нью-Йо... Читати повністю

Росія не пустить до себе «Аеросвіт» через борги

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 10:26

Росавіація припинила обслуговування всіх рейсів компанії «АероСвіт» у просторі Росії. Про це повідомляє відомство.

«АероСвіт» попереджали, що борги потрібно повертат... Читати повністю

На ДВРЗ чоловіка здуло під поїзд - залишився живим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 9:59

На станції приміських поїздів "ДВРЗ" вітер від проїжджаючого повз потягу. затягнув чоловіка на рельси. Про це повідомляє "Магнолія-ТВ".

Очевидці витягли постраждалого на перон. Медики,... Читати повністю

Міліція вже шукає руйнівників паркану на Троєщині

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 9:56

Міліція вже шукає активістів, що у неділю, 9-го грудня, зруйнували паркан забудовника на Троєщині. Про це повідомила прес-служба с... Читати повністю

Дитячу лікарню Охматдит лишили без директора

Маша Землянська, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 9:48

Міністерство охорони здоров’я звільнило генерального директора Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" Юрія Гладуша та сімох його заступників. За новим статутом відомства взаг... Читати повністю

Площа Перемоги стоїть - дорога не прибрана

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 9:30

На площі Перемоги затор у всіх напрямках через неприбраний сніг та непрацюючий світлофор.

"Замість того, щоб регулювати дорожній рух, машина даішників проїхала повз", - говорить водій, який... Читати повністю

У Вконтакте з'явилася кнопка поділитися

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 9:28

Соціальна мережа Вконтакте "вмонтувала" кнопку "Поділитися".

Вона тут була і раніше, називаючись "Розповісти друзям". Але нововведення дозволяє коментувати вже сам репост і виставляти його... Читати повністю

Переможець «Кіномедіа»:плачу за бомжа в тролейбусі

Галина Танай, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 1:59

У нашого героя незвичайна робота: він знімає репортажі про те, як працюють його колеги-медійники. Він знає, як робляться сенсації і що залишається за лаштунками телешоу. Нещодавно він спробував себ... Читати повністю

У Пуща-Водиці згоріла пам’ятка архітектури

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 грудня 2012р. 19:30

У Пуща-Водиці згоріла дача, якій було більше ніж 100 років, повідомляється у ЖЖ Машина часу йде за роскладом.
Читати повністю

Шереметьєво більше не прийматиме рейси АероСвіту

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 10 грудня 2012р. 18:54

З 11 грудня аеропорт Шереметьєво більше не обслуговуватиме рейси компанії «АероСвіт», повідомляє прес-служба московського аеропорту
Читати повністю

Галерея РА святкує день народження

Софія Кущ, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 18:15

Галерея Ра на Хмельницького 32 святкує своє 19-ліття. Хоч дата і не кругла, зате вік поважний, а для галереї - тим паче.

Зараз у галереї є арт-школа для дорослих і для дітей, школа кураторі... Читати повністю

Хто у Київраді втретє не віддав дітям майданчик

Маша Землянська, Свiдомо, 10 грудня 2012р. 17:28

Депутати Київради не звернули уваги на людей, які прийшли просити їх повернути дитячий майданчик. 29-го листопада вони втретє забрали у діте... Читати повністю

Таксист з "Борисполя" довіз іспанця за 537 гривень