На "Олімпійському" за тиждень відкриють картинг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 16:53

Приблизно за тиждень на НСК "Олімпійський" відкриють підземний картинг.

За повідомленням прес-служби стадіону, тут буд... Читати повністю

Янукович думає, кому дати заробляти на паспортах

Маша Землянська, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 16:20

Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів перевірити: чи готове державне підприємство «Поліграфкомбінат Україна» друкуват... Читати повністю

На Алматинській школяр ледь не зварився в ямі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 15:49

На Алматинській, 89а (Дніпровський район) 8-річний школяр провалився в яму, де була гаряча вода.

За повідомленням прес-служби прокуратури, це сталося о 08:00 ранку. Школяр отримав опіки пра... Читати повністю

КМДА радить киянам триматись від будинків подалі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 15:45

Мерія радить киянам обходити будинки на відстані 3-5 метрів, обираючи безпечну траєкторію руху, і не заходити за попереджувальні стрічки, що так люблять розтягувати комунальники навколо "проблемних... Читати повністю

Анонсований страйк залізниці виявився флеш-мобом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 15:38

Анонсований на понеділок протест працівників "Укразалізниці" пройде не у формі забастовки, а у формі флеш-мобу. Про це "Свідомо" повідо... Читати повністю

Киянин кличе на фінську паті у суботу

Галина Танай, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 15:09

6 грудня Фінляндія святкувала День незалежності. Київ не лишається осторонь: в суботу, 8 грудня, буде "Паті у Євгена на хаті" - фінська вечірка з кінопоказом, іграми та майстер-класом із фінської м... Читати повністю

УДАРівці в Київраді відмовились від нагород КМДА

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 15:02

Депутати Київради від фракції “УДАР” Олександр Клюс, Ганна Старостенко та Олексій Давиденко відмовилися отримувати нагороди вЧитати повністю

"Батьківщина" балотує Тимошенко в президенти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 14:53

Рада Об'єднаної опозиції "Батьківщина" висунула екс-прем'єра Юлію Тимошенко, що нині перебуває в ув'язненні, кандидатом в президенти на вибори 2015 року.

«На моє переконання, та... Читати повністю

Вихідні будуть морозними, але сухими

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 14:45

Субота та неділя будуть морозними, але без дощу та снігу. Такий прогноз робить погодний портал Gismeteo.

У суботу температура впаде до... Читати повністю

Метро хизується фотографіями своєї "зимовості"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 14:33

Київський метрополітен на своєму сайті виставив колекцію фотографій "Зимовий метрополітен".


... Читати повністю

Стогній у Мексиці зняв фільм про кінець світу

Галина Танай, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 14:27

Професійний мандрівник і журналіст "Надзвичайних новин" Костянтин Стогній презентував фільм "Кінець світу". Заради цієї документалки Стогній разом з ученими проїхав пів-Мексики, дряпався на пірамід... Читати повністю

На Дарниці постраждалі підстрелили домушника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 14:06

Мешканці однієї з квартир Дарницького району у п'ятницю вночі підстрелили крадія, що намагався пробратися до помешкання. 

За повідомленням прес-служби київської міліції, у квартирі жив... Читати повністю

ПриватБанк хоче, щоб люди керували музикою в кафе

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 13:42

«ПриватБанк» створив новий сервіс - 2ROCK.fm. Це система, котра дозволяє керувати музикою в громадських закладах чи офісах.

Для цього треба встановити додаток на свій смарфтон (... Читати повністю

Чи дійсно "Велика кишеня" обманює на знижках

Софія Кущ, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 13:26

«Свідомо» продовжує перевіряти скарги киян на товари і послуги. Цього разу до нас звернулася киянка Світлана Боднар. Жінка дуже не задоволена політикою та обслуговуванням мережі суперма... Читати повністю

Користувачі LinkedIn можуть дзвонити безкоштовно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 13:03

Користувачі професійної соціальної мережі LinkedIn відтепер можуть дзвонити один одному безкоштовно, навіть не знаючи номера телефону. Ця функція діятиме лише на пристроях Apple.

Для цього... Читати повністю