Об 11-й ставте запитання "майстер-шефині" Бадоєвій

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 10:30

Об 11:00 телеведуча проекті "Орел и решка" та "Майстер-шеф" Жанна Бадоєва відповідатиме на питання мам з порталу "Світ мам".

Сама Жанна має двох дітей - сина Бориса від першого шлюбу і спіл... Читати повністю

О 17:00 на Майдані запалає головна ялинка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 10:09

О 17:00 на Майдані Незалежності запалає головна ялинка Києва, повідомляє прес-служба Кивської держадміністрації.

Відкриття ялинки пройде з феєрверком та святковою програмою. Перед киянами&n... Читати повністю

Оживіть Кая і Герду на своєму iPad

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 9:51

В магазині додатків для iPad та iPhone з'явилася інтерактивна книга "Снігова королева". Офіційно презентуватимуть її автори - видавництво "А-ба-ба-га-ла-ма-га" і компанія "Таймкод" - лише сьогодні... Читати повністю

Ялинки вже чекають власників на базарах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 9:31

Ялинки вже почали продаватися у столичних магазинах та на базарах, повідомляє газета «Хрещатик».

Усьго працюватиме 120 майданчиків, тому... Читати повністю

У Гостинний двір завели важку техніку

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 9:04

У Гостинний двір завели важку техніку: кран, КамАЗ і бурову установку. Про це повідомляє активіст Едуард Кургановський, який знаходиться зараз на місці подій.

"Камаз хоче... Читати повністю

Головний суддя:суддям треба легке отримання зброї

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 8:34

Голова Вищої ради юстиції, Володимир Колисниченко, вважає, що суддям варто спростити процедуру отримання вогнепальної зброї.

Відповідаючи на запитання журналістів про Читати повністю

Забудовник штурмом взяв Гостинний

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 грудня 2012р. 7:29

Близько 40 представників забудовника вночі побили активістів, що намагалися завадити в'їзду будівельноі техніки в Гостинний двір. Про це повідомляють самі активісти.

Дісталося Андрію Пастуш... Читати повністю

Книгою року BBC стала історія повстанських родин

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 грудня 2012р. 19:55

Цього року гран-прі конкурсу «Книга року BBC-2012» отримав Юрій Винничук за книгу "Танго смерті".

Історя твору-переможця розгоратється у Львові 30-х років та розповідає про... Читати повністю

На 3й місяць МЗС відреагувало на полон українки

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 грудня 2012р. 19:29

У Міністерстві закордонних справ запевняють, що вони роблять все можливе за для визволення полоненої українки Ангар Кочневою, повідомляє прес-служба МЗС.

«Протягом всього часу її... Читати повністю

МОН по-тихому прикрив бізнес на молодих науковцях

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 18:09

Офіційне видання Міносвіти - "Атестаційний вісник" - котре відповідає за розміщення оголошень молодих науковців про захист кандидатських робіт, припинило приймати оголошення і вимкнуло телефони.&nb... Читати повністю

Пожежу на радіоринку загасили

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 грудня 2012р. 17:12

Пожежу на ринку «Караваєві дачі» ліквідували. Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

Пожежа, якій був присвоєний ранг підвищеної складності, знищ... Читати повністю

Після тріумфу в Парижі "Дах" образили комунальники

Галина Танай, Свiдомо, 18 грудня 2012р. 16:31

"Це просто треш", - так описав режисер Владислав Троїцький те, чим Київ зустрів його після гастролей у Парижі. Це у Франції наших акторів ві... Читати повністю

Горить радіоринок на Караваєвих дачах

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 грудня 2012р. 16:11

Загорівся ринок «Караваєві дачі». Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

Пожежі присвоєний ранг підвищеної складності. Зараз пожежу ліквідують 10... Читати повністю

Безхатченки намагаючись зігрітися ледь не згоріли

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 18 грудня 2012р. 15:58

Двоє безпритульних намагалися зігрітися, в результаті чого загорілася покинута будівля по провулку Косогірний, 10. Про це повідомляє прес-служ... Читати повністю

Гостинний двір демонтують зсередини