Святкує День народження Ірена Карпа

Галина Танай, Свiдомо, 8 грудня 2012р. 2:04

Її знають навіть ті, хто не чув ні одної пісні та не читав її жодної книжки. Вона встигає мандрувати по Тибету, протестувати проти цензури й возити гостинці з України московським поп-зіркам. Коли б... Читати повністю

Антивірус Аваст блокує Інтернет

Єгор Соболєв, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 23:00

З середи, 5 грудня, користувачі почали скаржитись на невідомий вірус, що блокує доступ до Інтернету. Причиною проблеми виявився антивірус Аваст.

Адміністрація... Читати повністю

У суботу "1 грудня" розкаже що робити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 18:36

У суботу Ініціативна група "Першого грудня" презентує Українську хартію вільної людини. Простіше кажучи, моральні авторитети спробують пояснити всім нам - що робити далі.

Старт круглого сто... Читати повністю

Замість заміни труб Київенерго просить минати ями

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 18:09

"Київенерго" просить киян не наближатися до видимих дірок у асфальті і стримувати від цього інших до приїзду ремонтної бригади.

Таку заяву компанія поширила після того, як вранці вЧитати повністю

Дружина Льовочкіна відмовилась від Венеції

Софія Кущ, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 17:38

"Я відмовляюсь від участі в міжнародному Венеціанському бієнале", - написала дизайнер та художник Зінаїда Ліхачова у своєму "Фейсбуці".... Читати повністю

На "Олімпійському" за тиждень відкриють картинг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 16:53

Приблизно за тиждень на НСК "Олімпійський" відкриють підземний картинг.

За повідомленням прес-служби стадіону, тут буд... Читати повністю

Янукович думає, кому дати заробляти на паспортах

Маша Землянська, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 16:20

Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів перевірити: чи готове державне підприємство «Поліграфкомбінат Україна» друкуват... Читати повністю

На Алматинській школяр ледь не зварився в ямі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 15:49

На Алматинській, 89а (Дніпровський район) 8-річний школяр провалився в яму, де була гаряча вода.

За повідомленням прес-служби прокуратури, це сталося о 08:00 ранку. Школяр отримав опіки пра... Читати повністю

КМДА радить киянам триматись від будинків подалі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 15:45

Мерія радить киянам обходити будинки на відстані 3-5 метрів, обираючи безпечну траєкторію руху, і не заходити за попереджувальні стрічки, що так люблять розтягувати комунальники навколо "проблемних... Читати повністю

Анонсований страйк залізниці виявився флеш-мобом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 15:38

Анонсований на понеділок протест працівників "Укразалізниці" пройде не у формі забастовки, а у формі флеш-мобу. Про це "Свідомо" повідо... Читати повністю

Киянин кличе на фінську паті у суботу

Галина Танай, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 15:09

6 грудня Фінляндія святкувала День незалежності. Київ не лишається осторонь: в суботу, 8 грудня, буде "Паті у Євгена на хаті" - фінська вечірка з кінопоказом, іграми та майстер-класом із фінської м... Читати повністю

УДАРівці в Київраді відмовились від нагород КМДА

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 15:02

Депутати Київради від фракції “УДАР” Олександр Клюс, Ганна Старостенко та Олексій Давиденко відмовилися отримувати нагороди вЧитати повністю

"Батьківщина" балотує Тимошенко в президенти

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 14:53

Рада Об'єднаної опозиції "Батьківщина" висунула екс-прем'єра Юлію Тимошенко, що нині перебуває в ув'язненні, кандидатом в президенти на вибори 2015 року.

«На моє переконання, та... Читати повністю

Вихідні будуть морозними, але сухими

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 грудня 2012р. 14:45

Субота та неділя будуть морозними, але без дощу та снігу. Такий прогноз робить погодний портал Gismeteo.

У суботу температура впаде до... Читати повністю