Анонс судебного заседания

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 5 грудня 2012р. 15:34

06 декабря 2012 г. в 14:30 в Жовтневом районном суде г. Запорожья состоится очередное судебное заседание по сфальсифицированному «Делу пономарей». 

На прошлом заседании дл... Читати повністю

Київ почав рахувати хворих на епілепсію дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 15:20

Київське управління охорони здоров’я, почало збирати до одного реєстру усіх хворих на епілепсію дітей. Стани на облік можна зателефонувавши на номери 426-22-53, 426-22-47.

В управлінн... Читати повністю

На Дніпрі врятували чоловіка

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 5 грудня 2012р. 15:19

На Дніпрі у Києві  врятували чоловіка, у якого стався серцевий напад, повідомляє  Міністерство надзвичайних ситуацій. 

За даними управлін... Читати повністю

Університет Грінченка обирає між карасем і соняхом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 14:24

Київський національний педагогічний університет Грінченка зібрався обрати собі неформальний логотип.

Варіантів виокремили три - ластівка, соняшник і золотий карась. До кожного придумали іст... Читати повністю

Хто у Київраді віддав басейн «Водник»

Маша Землянська, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 14:12

29-го листопада Київрада проголосувала за передачу 0,41 гектара землі разом з басейном «Водник», що на вулиці волоська, 62 – приватній компанії «Київ-Арт».

Читати повністю

У Лук’янівського СІЗО тепер начальник з Донеччини

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 14:10

Київське СІЗО очолить полковник Роман Родчин – його попередник Павло Голубовський більше не захотів займати цю посаду та звільнився. Про це журналісту "Свідомо" повідомили у пенітенціарній сл... Читати повністю

Оновлений Gmail вийшов і для iPhone

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 14:08

Google продовжує системно оновлювати свій поштовий сервіс Gmail. Тепер вийшло оновлення і для власників iPhone та iPad.

Новий додаток має оновлений інтерфейс, підтримка роботи Google Calend... Читати повністю

«Шереметьєво» не прийматиме літаки АероСвіту

Маша Землянська, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 13:26

З понеділка, 10-го грудня один з найпотужніших Міжнародних аеропортів Москви - «Шереметьєво» не обслуговуватиме рейси украї... Читати повністю

Суди віддали 20 мільйонів олігархам за креслення

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 13:20

Вищий господарський суд 27-го листопада уклав угоду з «Аеробудом» , за якою заплатив 20,13 мільйона за створення проекту комплексу нових будівель для судів. Про це повідомляє сайт Читати повністю

Львівські чиновники хочуть закрити "Криївку"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 12:55

Управління охорони культурної спадщини Львівської облдержадміністрації хоче закрити культовий львівський ресторан "Криївка". Про це адміністрація ресторану пише на своїй сторінці у Facebook.Читати повністю

Померли найстарша та найвища жінки у світі

Маша Землянська, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 12:42

Померла 116-ти річна американка Бессі Купер, яка була найстаршою людиною на планеті. Про це повідомляє ІТАР-ТАСС

У Купер... Читати повністю

Чеський фотограф:я б не розстелив рушник на смітті

Галина Танай, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 12:39

На вигляд – типовий відмінник в окулярах і картатій сорочці. Насправді – непосида, що проїхав усю Транссибірську магістраль, апоті... Читати повністю

Визначено країни з найбільшим ризиком офф-лайну

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 12:14

Агенство Renesys визначило країни, в котрих найімовірніше відключення громадян від Інтернету. 

Найбільший ризик - у 61 країни з 258. В топ-списку Сирі... Читати повністю

Жінки визначають зрадників – по обличчю

Маша Землянська, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 12:04

Жінки можуть визначити наскільки вірний чоловік, навіть якщо це і незнайомець, просто глянувши йому в обличчя. А от чоловіки, як показало Читати повністю

Податківці радять скаржитися електронкою

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 12:01

Столична податкова радить киянам скаржитися на недобросовісних підприємців електронною поштою. Про це «Свідомо» повідомила прес-служба податкової.

У приклад податківці ставлять... Читати повністю