З траси "Київ-Чоп" людей евакуйовано

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 17 грудня 2012р. 8:33

У заторі на трасі "Київ-Чоп" стоїть пустий транспорт — людей евакуйовано. Про це повідомив на сторінці у фейсбук&n... Читати повністю

У Києві в понеділок буде ще холодніше

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 грудня 2012р. 13:53

У Києві на понеділок прогнозують зниження температури, але без істотних опадів, повідомляє гідрометцентр.

Вночі очіку... Читати повністю

У Харкові по-варварські вбили суддю разом з сім'єю

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 грудня 2012р. 12:09

У Харкові в день працівників суду, 15-го грудня, жорстоко вбили суддю Фрунзенського райсуду Володимира Трофимова разом із родиною. Про це Читати повністю

Відсьогодні всі кафе в Україні бездимні

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 16 грудня 2012р. 10:47

З 16-го грудня починає діяти закон, який забороняє палити в усіх кафе, барах та ресторанах по всій Україні.

Заклади, які дозво... Читати повністю

Почали працювати пункти обігріву громадян

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 грудня 2012р. 15:21

У трьох районах Києва вже почали працювати  пункти обігріву (намети з теплогенераторами, гарячими напоями та продуктами харчування). Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних спр... Читати повністю

Вночі на Десятинці горіла капличка

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 грудня 2012р. 14:37

У ніч з п'ятниці на суботу підпалили каплицю, встановлену на території Національного історичного музею,поряд з рештками фундаменту Десятинної церкви. Про це повідомляє активіст руху "Збережи старий... Читати повністю

Відкриття KFC в Україні затримується

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 грудня 2012р. 13:36

Американський фаст-фуд "KFC" (Kentucky Fried Chicken) затримується з відкриттям першого закладу в Україні. Про це повідомляють відвідувачі торгівельно-розважального центру "Ocean Plaza", у приміщен... Читати повністю

Суд скасував рішення про виселення Павличенків

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 15 грудня 2012р. 11:52

Вищий спеціальний суд Києва скасував рішення Шевченківського суду міста про виселення сім'ї Павличенків. Про це повідомляє адвокат сім'ї Тетяна Шевченко.

"У постанові йдеться , що нідерланд... Читати повністю

Премію Малевича віддали Жанні Кадировій

Софія Кущ, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 20:02

П'яту премію Казиміра Малевича вручили Жанні Кадировій. Це вперше за неї змагалися три молоді художниці: Леся Хоменко, Жанна Кадирова та Лад... Читати повністю

Дізнайтесь, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 19:14

Чи бути дитячому майданчику на Гоголівській або там буде багатоповерхівка. Чи заберуть землю у забудовника, що незаконно будує на Гончара. А біля Вашого будинку ще є невеличкий парк? А будівельники... Читати повністю

Голоси за дерибан «Водника» - сфальсифікували

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 18:10

Голова «Блоку Юлії Тимошенко» у Київраді Тетяна Меліхова заперечує, що 29 листопада вона разом з однопартійцем Миколою Мельником голосувала за передачу спортивного комплексу «Водн... Читати повністю

Скрипка презентував новий кліп на "Щедрик"

Софія Кущ, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 17:29

Напередодні свят, Олег Скрипка всерйоз взявся налаштовувати українців на новорічну хвилю. Презентував новий кліп на колядку "Щедрик".

Всі пам'ятають кліп 2010 року на "Щедрик" - зворушливий... Читати повністю

У Борисполі скасували 8 рейсів

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 14 грудня 2012р. 17:23

Аеропорт "Бориспіль" скасував рейси у 8-ми напрямах, повідомляється на онлайн-табло аеропорту.

Скасовано 4 рейси в Дніпропетровськ та ще 4 у напрямку Мос... Читати повністю

Київський центр серця проситься під МОЗ

Маша Землянська, Свiдомо, 14 грудня 2012р. 16:57

Київський міський центр проситиме Київраду передати його у відомство Міністерства охорони здоров’я. Очільник Центру Борис Тодуров нарікає: Київ не ма... Читати повністю

Хорошковський подав у відставку