Ще один депутат не втримався від ДТП

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 8:36

«Мерседес» депутата від НУ-НС Анатолія Матвієнка 4-го грудня протаранив паркан біля Маріїнського парку і не оминув дерево. В аварії ніхто не постраждав, повідомляє Читати повністю

«Армія» двірників прибирає Київ від снігу

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 8:07

Київ від снігу прибирає ціла «армія» двірників – 4-го грудня до роботи було залучено 5 465 двірників, які розповсюдили майже 165 тонн піщано-соляної суміші. Про це повідомляє... Читати повністю

Як на Хмельницького комедію про кілограми знімали

Галина Танай, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 23:58

Шикарний офіс під скляним дахом у бізнес-центрі на Хмельницького. Перед очима - всі краєвиди Києва, і прямо під боком дзвонять дзвони Володимирського собору. “Оці ноги лізуть в кадр! Убрать! А ви,... Читати повністю

Роберт Вано: оголене чоловіче тіло світ не обурює

Софія Кущ, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 21:33

Історія Роберта Вано - це майже історія чоловічої версії попелюшкиВін народився в&n... Читати повністю

УДАР пропонує створити в Раді групу "Кияни"

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 грудня 2012р. 19:21

Віталій Кличко закликає народних депутатів, які обрані у Києві, створити міжф... Читати повністю

Уряд пропонує Раді більше платити при народженні

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 грудня 2012р. 18:34

Уряд пропонує Верховній Раді підвищити  державні виплати при народженні дитини на 6,7%. Така норма є у попередньо схваленому законопроекті "Про Державний бюджет України на 2013 рік".Читати повністю

У середу можна запитати Скрипку про "Голос діти"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 17:25

У середу з 14:00 до 15:00 лідер гурту "ВВ" і тренер "Голосу діти" Олег Скрипка відповідатиме на питання он-лайн. Конференцію проводить "Комсомольская правда".

Свої запитання можна ставити в... Читати повністю

Найдорожча інформація від чиновників - у Рівному

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 17:02

Одна сторінка відповіді на запит громадян у Рівному коштує 11 гривень 18 копійок. Таке дослідження провів Інститут політичної освіти.

Експерти Інституту розіслали запити з проханням надати... Читати повністю

У "Борисполі" - самореєстрація на рейс

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 грудня 2012р. 16:53

Термінал D аеропорту  Бориспіль тепер оснащений  двома кіосками самореєстрації. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Новинки оснащені сенсорними екранами та сканерами для... Читати повністю

Google оновив Gmail для смартфонів і планшетів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 16:46

Слідом за оновленням поштового сервісу Gmail для ноутбуків і комп'ютерів, Google оновив мобільну версію пошти.

Розробники трохи змінили інтерфейс, додали масштабування листів, швидку архіва... Читати повністю

Рада суддів лякає захисників Павліченків

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 16:01

Марш фанатів на захист засуджених батька та сина Павліченків помітила Рада суддів, а тому нагадала небайдужим до долі цієї родини, що тиснути на суд не можна і натякнула на відповідальність. Про це... Читати повністю

Інсталяція-перфоманс ХУК ПО КОРУПЦІЇ, 7 ГРУДНЯ

, (вiд читачiв), 4 грудня 2012р. 15:16

 7 грудня 2012 року з 12:00 до 15:00 на Хрещатику біля входу у Пасаж (Хрещатик 15) відбудеться вуличний перфо... Читати повністю

В "Києві" - фестиваль модного кіно "Ellefest"

Галина Танай, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 14:59

Убивство на подіумі, ескорт-послуги, карколомні афери в бутіках – висока мода легко перетворюється на детектив чи трагікомедію. В кінотеатрі «Київ» стартує фестиваль модного кіно... Читати повністю

З четверга в ЕкспоПлазі будуть книжки по гривні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 14:42

У четвер з 10:00 в КиївЕкспоПлазі на Салютній стартує книжковий фестиваль "Медвін: Книжкова коляда". Триватиме він три дні - до неділі.

Тут обіцяють продавати дешеві і дуже дешеві книжки. Д... Читати повністю