У середу можна запитати Скрипку про "Голос діти"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 17:25

У середу з 14:00 до 15:00 лідер гурту "ВВ" і тренер "Голосу діти" Олег Скрипка відповідатиме на питання он-лайн. Конференцію проводить "Комсомольская правда".

Свої запитання можна ставити в... Читати повністю

Найдорожча інформація від чиновників - у Рівному

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 17:02

Одна сторінка відповіді на запит громадян у Рівному коштує 11 гривень 18 копійок. Таке дослідження провів Інститут політичної освіти.

Експерти Інституту розіслали запити з проханням надати... Читати повністю

У "Борисполі" - самореєстрація на рейс

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 грудня 2012р. 16:53

Термінал D аеропорту  Бориспіль тепер оснащений  двома кіосками самореєстрації. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Новинки оснащені сенсорними екранами та сканерами для... Читати повністю

Google оновив Gmail для смартфонів і планшетів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 16:46

Слідом за оновленням поштового сервісу Gmail для ноутбуків і комп'ютерів, Google оновив мобільну версію пошти.

Розробники трохи змінили інтерфейс, додали масштабування листів, швидку архіва... Читати повністю

Рада суддів лякає захисників Павліченків

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 16:01

Марш фанатів на захист засуджених батька та сина Павліченків помітила Рада суддів, а тому нагадала небайдужим до долі цієї родини, що тиснути на суд не можна і натякнула на відповідальність. Про це... Читати повністю

Інсталяція-перфоманс ХУК ПО КОРУПЦІЇ, 7 ГРУДНЯ

, (вiд читачiв), 4 грудня 2012р. 15:16

 7 грудня 2012 року з 12:00 до 15:00 на Хрещатику біля входу у Пасаж (Хрещатик 15) відбудеться вуличний перфо... Читати повністю

В "Києві" - фестиваль модного кіно "Ellefest"

Галина Танай, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 14:59

Убивство на подіумі, ескорт-послуги, карколомні афери в бутіках – висока мода легко перетворюється на детектив чи трагікомедію. В кінотеатрі «Київ» стартує фестиваль модного кіно... Читати повністю

З четверга в ЕкспоПлазі будуть книжки по гривні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 14:42

У четвер з 10:00 в КиївЕкспоПлазі на Салютній стартує книжковий фестиваль "Медвін: Книжкова коляда". Триватиме він три дні - до неділі.

Тут обіцяють продавати дешеві і дуже дешеві книжки. Д... Читати повністю

Голандські футболісти до смерті забили рефері

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 14:19

Голандський боковий арбітр Річард Ньювенхузен помер після того, як у неділю його побили футболісти. Про це Читати повністю

Савадов і Шапіро проведуть"незручний" майстер-клас

Софія Кущ, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 14:16

Ввечері, о 19:00 в кінотеатрі "Кінопанорама"  Арсен Савадов проведе перформанс і майстер-клас "Сучасне мистецтво: on-line".

А допом... Читати повністю

Силовикам знову може дістатися найбільше грошей

Маша Землянська, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 13:44

Уряд пропонує Верховній раді збільшити фінансування Генеральної прокуратуру у 2013-му році на 30%. Наступного року... Читати повністю

У п'ятницю Управлінням освіти "рулитимуть" школярі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 13:23

У п'ятницю крісла державних службовців Головного управління освіти і науки займуть 11-класники. Таким чином чиновники збираються вдізначити День учнівського самоврядування.

Щоправда, цілий... Читати повністю

КМІС:Шустер і Кісельов відомі,але їх не дивляться

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 13:05

Політичні ток-шоу Савіка Шустера і Євгена Кисельова популярні, але їх мало хто дивиться регулярно. До цього висновку дійшов Київський міжнародний інститут соціології в своєму дослідженні.

Т... Читати повністю

Міліція шукає грабіжника банку в Голосіїво

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 13:04

У Києві оголосили в розшук грабіжника банку на Голосіїво. Злочинець з пістолетом зміг винести з банку $10 тисяч доларів. Про це повідомляє прес-служба столичної мі... Читати повністю