Приходьте на «Мультики на зиму» зі «Свідомо»

Галина Танай, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 11:53

Друзі, в чарівні передноворічні дні ми раді запросити вас на гостину. Здійснилася наша мрія - тепер ми збираємо режисерів і гостей за чашкою чаю та насолоджуємось смачним українським кіно. Запрошує... Читати повністю

На Героїв Дніпра чоловік впав перед потягом

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 11:46

На станції метро Героїв Дніпра чоловік через необережність упав на рельси. Про це повідомляє прес-служба метрополітену.

Інцидент стався о 7:17. На щастя, людина впала перед кабіною машиніст... Читати повністю

Тушок Батьківщини не впустили до Ради

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 11:15

Депутати від Батьківщини не впустили батька та сина Табалових, які не увійшли до фракції Батьківщини.

Опозиційні депутати за порушення присяги Табаловими не дали їм змогу скласти присягу та... Читати повністю

Правоохоронці злили зізнання Павліченка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 10:51

На ютубі з’явилося два відео слідчих дій по справі Павліченків, на якому Сергій Павліченко зізнається у вбивстві судді Зубкова. Ролики якимось шляхом потрапили до Читати повністю

Парламентський туалет агітує проти кнопкодавства

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 10:15

В день першого засідання новообраного парламенту в туалетах Верховної Ради з'явився анти-кнопкодавний плакат. Про це на своєму Фейсбуку Читати повністю

Ленінградську площу хочуть зробити Дарницькою

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 9:57

Мешканці лівобережних районів столиці звернулися до Київради з проханням перейменувати Ленінградську площу в Дарницьку.

Комісія з питань культури та туризму теж за таку ініціативу мешканців... Читати повністю

На Протасовому вже можна покататися на лижах

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 9:48

На Протасовому яру вже можна покататися на лижах. Про це повідомляє сайт гірськолижного комплексу.

11-го грудня відкрився лижний се... Читати повністю

Попри обіцяний колапс – дороги не забиті

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 9:23

Попри обіцяний колапс, який прогнозували чиновники та експерти, його не сталося. «Яндекс.пробки» оцінюють ситуацію у 4 з 10-ти.

Тягнучки лишилися лише у звичних для Києва місцях... Читати повністю

У Батьківщини вже дві «тушки» – батько і син

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 8:48

Олександр і Андрій Табалови, яких обрано депутатами від Батьківщини, не увійшли до фракції. Про це повідомляє прес-служба Батьківщини. 

На засіданні фракції їхні однопартійці одностайн... Читати повністю

Солдати "воювали" зі снігом у Києві

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 8:07

Військовослужбовців вивели на вулиці столиці прибирати сніг. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Усього до прибирання київських вулиць залучили 1500 військовослужбовців та 2... Читати повністю

Депутати тепер мають голосувати особисто

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 20:50

Віктор Янукович підписав закон, який вимагає запровадження електронної системи, яка б унеможливила поширену зараз практику голосування чужими картками. Про це повідомляє сайт Верховної Ради.

<... Читати повністю

Голос Януковича привітав порожній парламент

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 11 грудня 2012р. 20:16

Голос Януковича привітав новообраних депутатів за день до того, як вони почнуть працювати у парламенті. Журналістам 5-го каналу вдалося засняти порожню сесійну залу, у як... Читати повністю

У середу батьків навчать театротерапії