Первое занятие Арт-школы для детей

, (вiд читачiв), 6 грудня 2012р. 19:25

Дорогие друзья!

 Школа визуального искусства Галереи РА открывает «Арт-школу для детей»!  Программа рассчитана на детей от 6 до 12 ле... Читати повністю

Попов почав критикувати владу

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 6 грудня 2012р. 18:44

Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив, що запропонований урядом та прийнятий Верховною Радою закон про бюджет 201... Читати повністю

Глиба снігу ледь не вбила жінку

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 6 грудня 2012р. 18:18

У Дніпровському районі на вулиці Ентузіастів на голову 69-річній жінці впала  глиба снігу, повідомляє Міністерство охорони здоров’я.

Жінку швидка забрала до лікарні, де їй з... Читати повністю

Дитяча афіша на 8-9 грудня або Зуб

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 6 грудня 2012р. 17:23

У нас в родині трапилося подія, до якої я була не готова. У сина випав перший молочний зуб – це для будь-якої мами зворушливо спостерігати, як у малюка з*являється мила дірочка в усмішці під... Читати повністю

Опитування Вконтакте вже можна робити не анонімним

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2012р. 17:01

Відтепер користувачі соціальної мережі Вконтакте можуть дізнатися - хто з користувачів обрав той чи інший варіант відповіді при проведенні опитування.

Раніше всі опитування Вконтакте були а... Читати повністю

Ввечері на Лук'янівці спалюватимуть мистецтво

Софія Кущ, Свiдомо, 6 грудня 2012р. 16:25

На стадіоні Старт триває фестиваль «ZixZixOne FEST 2013». Вікторія Черняхівська презентує тут свою графічну виставку "Гори ясно!". О 19:00... Читати повністю

МНС просить не пити, не палити і не носити прикрас

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2012р. 16:16

Міністерство надзвичайних ситуацій просить киян не пити алкоголь, не палити і не носити прикрас. Таким чином вони застерігають від переохолодження і обмороження.

МНСники кажуть - ще не варт... Читати повністю

Україна підписала мільярдну угоду з лижником

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 грудня 2012р. 16:06

Україна підписала угоду про співпрацю в реалізації проекту «LNG-термінал» ціною в мільярд із лижним інструктором, повідомляється у розслідуванні Reuter... Читати повністю

У Дніпропетровську вчителька побила 4-класника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2012р. 16:02

У школі №44, що у Дніпропетровську, вчителька побила 4-класника за невиконане домашнє завдання. 

Відео, зняти школярамина мобільний, виклали батьки в соціальних мережах. На ньому видно... Читати повністю

АероСвіт відновив рейси до Мінська

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 6 грудня 2012р. 15:41

АероСвіт вже відновив рейси Київ-Мінськ-Київ, які були скасовані через заборгованість компанії перед «Белаероновігацією», повідомляють у прес-службі.

У середу АероСвіт випла... Читати повністю

Google вирішив вчити пенсіонерів роботі на ПК

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2012р. 15:38

Компанія Google разом з адміністрацією Нижньогородської області (Росія) видав посібник по роботі на комп'ютері для пенсіонерів.

Дуже простими словами там описані найпростіші процеси, котрі... Читати повністю

Ріанна обігнала у рекордах Бейонсе і Марайю Кері

Софія Кущ, Свiдомо, 6 грудня 2012р. 15:38

Хіт "Diamonds" посів перше місце в світовому чарті "World-Club Play Songs". Це вже 19-та пісня Ріанни, яка пробилася до таких... Читати повністю

Дитина просила у депутатів гроші на ліки – не дали

Маша Землянська, Свiдомо, 6 грудня 2012р. 15:37

13-ти річна ВІЛ-інфікована Ліза вдень прийшла до Верховної Ради попросити гроші на ліки собі і іншим хворим. Депутати, проголосувавши за запропонований урядом бюджет, дитині відмовили.

&laq... Читати повністю

Київському торту сьогодні виповнюється 56 років

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 грудня 2012р. 15:28

Одному з символів міста - Київському торту - сьогодні виповнюється 56 років.

Грудневим вечором 1956-го група кондитерів з фабрики Карла Маркса (нині - "Рошен) - як завжди готувала яєчний бі... Читати повністю

Пасажирам київського метро вимкнули музику

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 6 грудня 2012р. 14:24

Пасажирам київського метро вимкнули музику через те, що права не неї належать «Українській лізі авторських і суміжних прав». Про це «Свідомо» розповіли у прес-службі Читати повністю