Міліція просить показувати куплені авто їм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 11:06

Київська міліція заявляє про випадки обманів при покупціпродажі автомобілів, котрі останнім часом почастішали, і просить показувати куплені авто їм.

Причиною частих афер міліція називає від... Читати повністю

Куди піти на тижні: Каас і "Сушка на квадратах"

Галина Танай, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 11:06

3 грудня, понеділок

Стартує Місяць анімаційного кіно: о 19:00 у Домі кіно покажуть "Король і птах" фран... Читати повністю

Перед святом прокурорів Пшонці купили нові погони

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 10:41

Генпрокуратура 29-го листопада уклала угоду на придбання погонів, кашне та краваток на 780 тисяч гривень. Про це повідомляє сайт Читати повністю

Руслана зняла кліп за гратами для Павліченків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 10:38

Співачка Руслана присвятила нове відео на пісню "Це ЕЙ-форі-Я" Сергію та Дмитру Павліченкам, котрих засудили за сфабрикованою справою про вбивство судді Шевченківського райсуду Зубкова.

Окр... Читати повністю

Вперше за 42 роки визнали нові протитубезкульозні

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 10:10

Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів (FDA) вперше з 1970-го року визнала нові ліки проти туберкульозу - bedaquiline (Sirturo)... Читати повністю

СМСкам виповнилося 20 років

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 9:53

3 грудня 1992 року було відправлене перше смс-повідомлення.

Можливість цю створила група інженерів: Фрідхельм Хілебранд, Бернар Жильбер, Фін Тросбі, Кевін Холлі і Йан Харіс. СМС було надісл... Читати повністю

Під Києвом затор на 5 кілометрів через ДТП

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 9:53

В сторону Києва на Обухівській трасі сталося ДТП за участю двох машин, яке спричинило затор на 5 кілометрів. Про це повідомляє УНН.

Аварія сталася... Читати повністю

Жінки обирають не мужніх, а з хорошою вагою

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 9:33

Вага чоловіка, а зовсім не мужність - основний критерій для жінки, що шукає партнера. Ідеальні чоловічі форми – свідчення хорошого імунітету і здоров'я.

Вчені з Університету Преторії... Читати повністю

В Києві можна купити квиток в пекло

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 9:25

В Києві можна придбати квиток в рай або пекло. Новий інтернет магазин квитків в одному напрямку, заохочує українців зарезервувати собі місце перед  кінц... Читати повністю

В Інтернеті з'явилася "жива" книга Грушевського

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 9:25

В Інтернеті з'явилася "Історія України" першого президента України Михайла Грушевського, що в он-лайні повністю відтворює справжність книги.

Відсканована і оцифрована "Історія України" - нь... Читати повністю

На Пуховській джип розбив "жигулі"

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 8:41

У Києві на вулиці Пухівській сталася аварія – Mitsubishi Outlander врізався у ВАЗ-2107. ДТП сталося 2-го грудня ввечері. Про це повідомляє сайт «Автоп... Читати повністю

Протестуючи вимагають законів Шаріату

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 8:14

Судді Конституційного суду Єгипту не змогли зібратися для вирішення питання щодо нової Конституції. На заваді стали демонстранти-ісламісти,... Читати повністю

США хочуть скасувати видачу Green Card

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 18:07

У США палата представників Конгресу проголосувала проти щорічної  лотереї Green Card. Про це Читати повністю

Благодійна акція руками дітей до дня Св. Миколая

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 17:11

До дня Святого Миколая  Національний парк «Голосіївський» разом з Київським міським будинком природи, підприємством «Київкомунсервіс» та Українською академією флористик... Читати повністю

В Індонезії українця затримали за «Свободу Папуа!»

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 16:08

Поліція Індонезії затримала українського туриста під час релігійної служби, присвяченої  51й річниці утворення сепаратистської організації "Рух за вільне Папуа". Про це Читати повністю