На Пуховській джип розбив "жигулі"

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 8:41

У Києві на вулиці Пухівській сталася аварія – Mitsubishi Outlander врізався у ВАЗ-2107. ДТП сталося 2-го грудня ввечері. Про це повідомляє сайт «Автоп... Читати повністю

Протестуючи вимагають законів Шаріату

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 8:14

Судді Конституційного суду Єгипту не змогли зібратися для вирішення питання щодо нової Конституції. На заваді стали демонстранти-ісламісти,... Читати повністю

США хочуть скасувати видачу Green Card

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 18:07

У США палата представників Конгресу проголосувала проти щорічної  лотереї Green Card. Про це Читати повністю

Благодійна акція руками дітей до дня Св. Миколая

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 17:11

До дня Святого Миколая  Національний парк «Голосіївський» разом з Київським міським будинком природи, підприємством «Київкомунсервіс» та Українською академією флористик... Читати повністю

В Індонезії українця затримали за «Свободу Папуа!»

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 16:08

Поліція Індонезії затримала українського туриста під час релігійної служби, присвяченої  51й річниці утворення сепаратистської організації "Рух за вільне Папуа". Про це Читати повністю

Міліція на Десятинному забрала намет в активістів

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 13:16

Група активістів вийшли на вулиці на захист історичної пам’ятки у Десятинному провулку та натрапили на опір міліції, повідомляє Читати повністю

На тижні буде холодно та сніжно

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 12:19

З понеділка очікується поступове зниження температури, яка подекуди складатиме -14. Про це повідомляє gismeteo.ua.

У понеділок дощитиме... Читати повністю

Українка перемогла на дитячому Євробаченні

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 11:54

На дитячому Євробаченні 2012 перемогла десятирічна українка Анастасія Петрик. Про це повідомляє Перший національний.

...
Читати повністю

Аеросвіт затримав рейс в Індію на 8 годин

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 21:33

Літак компанії Аеросвіт, що мав летіти з Борисполя на Гоа затримали на вісім годин. Про це «Свідомо» повідомив один з туристів.

Опе... Читати повністю

В Google Drive тепер можна створювати сайти самому

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 19:48

Хмарний сервіс від Google - Google Drive - розширив функціонал. Відтепер там можна створювати власні, хоча й прості, але сайти.

Робити це просто. Юзер має створити в сервісі свою папку з за... Читати повністю

На свято прокурорів у них поменшало повноважень

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 16:40

Прокурорів позбавили можливості виносити протести. Нові зміни повноважень прокурорів вступили в силу с 1-го грудня, на їхнє свято  - ден... Читати повністю

Промову ведучого ICTV на Телетріумфі вирізали

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 16:16

Промову ведучого ток-шоу "Свобода слова" Андрія Куликова вирізали з трансляції нагородження премії "Телетріумф". Про це повідомляє "Те... Читати повністю

Донецькій викладачці вручили орден Наполеона

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 16:08

Викладача кафедри романських мов Донецького національного університету Любов Кофанову нагородили орденом Академічних пальм. 

Премія заснована у 1808 році ще самим Наполеоном I і видаєт... Читати повністю

Кияни зазняли як Присяжнюк по зустрічній мчав

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 15:58

У п'ятницю губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк в Тойоті промчав по зустрічній смузі на Сагайдачного і проїхав на червоне світло на перехресті з Андріївською.

В цьому переконує користувач... Читати повністю

Загиблий у Конго пілот літака можливо українець

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 15:50

Загиблий у п'ятницю у місті Браззавіль (Конго) пілот літака можливо є громадянином України.

За повідомленням Міністерства зовнішніх справ, зараз ця інформація перевіряється.

Літак І... Читати повністю