В Індонезії українця затримали за «Свободу Папуа!»

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 16:08

Поліція Індонезії затримала українського туриста під час релігійної служби, присвяченої  51й річниці утворення сепаратистської організації "Рух за вільне Папуа". Про це Читати повністю

Міліція на Десятинному забрала намет в активістів

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 13:16

Група активістів вийшли на вулиці на захист історичної пам’ятки у Десятинному провулку та натрапили на опір міліції, повідомляє Читати повністю

На тижні буде холодно та сніжно

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 12:19

З понеділка очікується поступове зниження температури, яка подекуди складатиме -14. Про це повідомляє gismeteo.ua.

У понеділок дощитиме... Читати повністю

Українка перемогла на дитячому Євробаченні

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 2 грудня 2012р. 11:54

На дитячому Євробаченні 2012 перемогла десятирічна українка Анастасія Петрик. Про це повідомляє Перший національний.

...
Читати повністю

Аеросвіт затримав рейс в Індію на 8 годин

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 21:33

Літак компанії Аеросвіт, що мав летіти з Борисполя на Гоа затримали на вісім годин. Про це «Свідомо» повідомив один з туристів.

Опе... Читати повністю

В Google Drive тепер можна створювати сайти самому

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 19:48

Хмарний сервіс від Google - Google Drive - розширив функціонал. Відтепер там можна створювати власні, хоча й прості, але сайти.

Робити це просто. Юзер має створити в сервісі свою папку з за... Читати повністю

На свято прокурорів у них поменшало повноважень

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 16:40

Прокурорів позбавили можливості виносити протести. Нові зміни повноважень прокурорів вступили в силу с 1-го грудня, на їхнє свято  - ден... Читати повністю

Промову ведучого ICTV на Телетріумфі вирізали

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 16:16

Промову ведучого ток-шоу "Свобода слова" Андрія Куликова вирізали з трансляції нагородження премії "Телетріумф". Про це повідомляє "Те... Читати повністю

Донецькій викладачці вручили орден Наполеона

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 16:08

Викладача кафедри романських мов Донецького національного університету Любов Кофанову нагородили орденом Академічних пальм. 

Премія заснована у 1808 році ще самим Наполеоном I і видаєт... Читати повністю

Кияни зазняли як Присяжнюк по зустрічній мчав

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 15:58

У п'ятницю губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк в Тойоті промчав по зустрічній смузі на Сагайдачного і проїхав на червоне світло на перехресті з Андріївською.

В цьому переконує користувач... Читати повністю

Загиблий у Конго пілот літака можливо українець

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 15:50

Загиблий у п'ятницю у місті Браззавіль (Конго) пілот літака можливо є громадянином України.

За повідомленням Міністерства зовнішніх справ, зараз ця інформація перевіряється.

Літак І... Читати повністю

Українка стала чемпіоном світу з шахів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 15:24

27-річна українка Ганна Ушеніна з Харкова стала чемпіонкою світу з шахів серед жінок.

У фіналі, що проходив в російському Ханти-Мансійську, Ганна здолала  Антоанету Стефанову з Бо... Читати повністю

Ввечері стартує дитяче Євробачення-2012

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 12:10

О 21:15 в Амстердамі стартує пісенний конкурс дитяче Євробачення-2012.

Участь візьмуть 12 країн: Білорусь, Швеція, Азербайджан, Бельгія, Росія, Ізраїль, Албанія, Вірменія, Україна, Гру... Читати повністю

У Києві обрали Міс-тюремщиця 2012

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 11:28

У п'ятницю Державна пенітенціарна служба обрала найкрасивішу серед жінок, що працюють в складі служби.

Всього за звання боролися 27 конкурсанток. Всі вони - працюють у тюрмах, слідчих ізоля... Читати повністю

Мінімальна зарплатня зросла на 16 гривень

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 11:18

З 1 грудня мінімальна зарплатня зросла на 16 гривень - з 1 118 до 1 134 гривень. 

Це закладено в Державному бюджеті України. Також зріс прожитковий мінімум. Для дітей, віком до 6 років... Читати повністю