Перекладач Google на Android вже пізнає українську

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 13:16

Оновлений Google перекладач для Android відтепер розуміє український рукописний текст.

Тепер, натиснувши на олівець в панелі інструментів і стилусом на екрані написавши слово українською мо... Читати повністю

ДАІ просить не йти на обгін перед "зебрами"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 13:02

Державтоінспекція просить водіїв особливо уважно проїжджати пішоходні переходи в умовах снігопаду і слизької дороги.

"Заздалегідь знижуйте швидкість, не об'їжджайте транспорт, який зупинивс... Читати повністю

Як молоді київські художники влаштовують муз-паті

Софія Кущ, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 12:52

Простір будинку на Іллінській 16, де майстерні молодих художників Юри Пікуля, Гоши Потопальского, Микити Наслімова, Андрія Сімончіка і вже знайомого нам Читати повністю

У Чорнобилі аварійно відключили електрику

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 12:19

Через сильні снігопади місто Чорнобиль аварійно відключили від електроенергії. Про це повідомляє прес-служба Міністерства надзвичайних ситуацій.

З міста вже евакуювали 500 осіб персоналу, щ... Читати повністю

Снігопад та ожеледиця загнали в лікарню 500 киян

Маша Землянська, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 12:19

11-го грудня до лікарень та поліклінік з травмами та переламами звернулося 509 киян. Усі звинуватили сніг чи ожеледицю. 

В управлінні... Читати повністю

Великий дерибан у маленькій лікарні

Андрій Богданович, (вiд читачiв), 12 грудня 2012р. 12:16

В Україні існує така практика, що майже всі державні поліклініки та лікарні «ненав’язливо» збирають гроші з пацієнтів під видом благодійних внесків.

Тобто, приходячи до лі... Читати повністю

Депутати склали присягу у парламенті з криками

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 12:13

Депутати Верховної Ради склали присягу в новообраному парламенті. Про це повідомив Володимир Литвин.

Це повідомлення скандувалося викриками з боку опозиції: «Тушки геть!».

... Читати повністю

Після обіду обіцяють сильний снігопад

Маша Землянська, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 12:06

Після обіду у Києві синоптики чекають сильний снігопад.

Директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда прогнозує: випаде від 10 до 15 міліметрів снігу та... Читати повністю

На метро Оболонь немає потопу

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 12:01

Інформація про те, що на метро Оболонь почався потоп – брехня. Так сказали «Свідомо» очевидц... Читати повністю

Приходьте на «Мультики на зиму» зі «Свідомо»

Галина Танай, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 11:53

Друзі, в чарівні передноворічні дні ми раді запросити вас на гостину. Здійснилася наша мрія - тепер ми збираємо режисерів і гостей за чашкою чаю та насолоджуємось смачним українським кіно. Запрошує... Читати повністю

На Героїв Дніпра чоловік впав перед потягом

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 11:46

На станції метро Героїв Дніпра чоловік через необережність упав на рельси. Про це повідомляє прес-служба метрополітену.

Інцидент стався о 7:17. На щастя, людина впала перед кабіною машиніст... Читати повністю

Тушок Батьківщини не впустили до Ради

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 11:15

Депутати від Батьківщини не впустили батька та сина Табалових, які не увійшли до фракції Батьківщини.

Опозиційні депутати за порушення присяги Табаловими не дали їм змогу скласти присягу та... Читати повністю

Правоохоронці злили зізнання Павліченка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 12 грудня 2012р. 10:51

На ютубі з’явилося два відео слідчих дій по справі Павліченків, на якому Сергій Павліченко зізнається у вбивстві судді Зубкова. Ролики якимось шляхом потрапили до Читати повністю

Парламентський туалет агітує проти кнопкодавства