До Шостки тепер курсує експрес

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 грудня 2012р. 10:41

Укрзалізниця запустила щоденні експреси Київ-Шостка-Київ.

Поїздів два. Перший -  №184183. З Києва він відправлятиметься о 23:50, у Шостці буде о 03:48, звідти виїжджатиме о 05:05 і при... Читати повністю

У Парижі вкрали картину Делакруа за 650 тисяч євро

Софія Кущ, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 21:21

У Парижі вкрали картину Ежена Делакруа за 650 тисяч євро. Про це повідомляють французька газета Parisien.

Зловмисникові... Читати повністю

МЗС: не їдьте в Єгипет або сидіть у готелях

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 19:08

Міністерство закордонних справ не рекомендує українцям їхати у Єгипет. Про це повідомляє прес-служба Міністерства.

Д... Читати повністю

ПАРЄ: вибори були з адмінресурсом та порушеннями

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 18:34

Парламентська асамблея ради Європи оголосила висновки своїх спостерігачів на виборах в Україні.

Спостерігачі зазначають, що вибори пройшли з нерівними можливостями, що сприяло домінуванню о... Читати повністю

Зранку Урицького перекрив…голий чоловік

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 17:57

Зранку вулицю Урицького перекрив голий чоловік 40-ка років. Про це повідомляє «Автоп... Читати повністю

У суботу мітинг на руїнах будинку на Десятинному

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 17:05

У цю суботу активісти влаштовують акцію за збереження Десятинного провулку під назвою: «Війна парканам - простір-Киянам!». Активісти будуть протестувати на місці, де ще вчора с... Читати повністю

Невибачення перед Портновим загрожують строком

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 16:32

Директора Антирейдерського союзу підприємців України Андрія Семидідька судять за те, що не сказав в ефірі 5-го каналу, що інформація про причетність до рейдерства Андрія Портнова, яку він поширив у... Читати повністю

Ліна Костенко відмовилася від Золотої нагороди

Софія Кущ, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 16:07

Ліна Костенко відмовилася від нагороди Золотий письменник України.

Про це розказала Лариса Сарган - подруга письменниці та прес-секретар "Народної самооборони": ... Читати повністю

Опозиція пропонує Раді покінчити з кнопкодавством

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 16:02

Представники «УДАРу», Свободи та Батьківщини зареєстрували законопроект, який зробить неможливим голосування у парламенті за інших. Про це повідомляє прес-служба Батьківщини.

&l... Читати повністю

Стогній "наїхав" на Ющенко за мексиканський вулик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 15:36

Телеведучий Костянтин Стогній "наїхав" у своєму Фейсбуці на екс-президента Віктора Ющенка через дорогий вулик, котрий том... Читати повністю

На Чернігівській з'явився зимовий скейт-парк

Галина Танай, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 15:28

З 1 грудня біля метро Чернігівська запрацює перший у Києві критий скейт-парк "Gorilla". Тепер кататись можна і взимку. Тут зможуть тренуватись і дорослі профі, і діти, що тільки починають освоювати... Читати повністю

У суботу - конкурс на кращий спів канарок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 15:27

У суботу об 11:00 в Будинку природи на Рогнідинській - конкурс на кращий спів канарок.

Відібрані канарководи отримають по 7-10 хвилин на виконання своєї пісні. Проспівати її треба не менше... Читати повністю

На Святошино ліфт травмував жінку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 15:12

Через різку зупинку ліфта в багатоповерхівці на Курбаса, 10 (Святошинський район) травмувалася жінка.

За повідомленням прес-служби київської прокуратури, постраждала зараз перебуває в лікар... Читати повністю

ДАІ продовжує застерігати водіїв через дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 14:58

Київська ДАІ і Головне управління освіти і науки продовжує конкурс дитячих-брелоків для батьків-водіїв.

Головні умови - сувенір має бути зробленим вручну, повинен мати "вішачок" для дзеркал... Читати повністю

Субота ще буде теплою, у неділю стане холодно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 14:49

Температура в Києві побила рекорд майже 100-річної давності - востаннє так тепло 30 листопада було у 1917 році.

За даними Гідрометцентру, термометр тоді показував 10,3 градуси тепла. Цьогор... Читати повністю