Щоб рятуватись від гепатиту хворим дають 9,7 грн

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 12:52

Якщо ВІЛ-інфікований або хворий на СНІД пацієнт має супутнє захворювання, наприклад гепатит, отримує потрібні ліки за пільговим рецептом. Щоправда ціна таких препаратів не має перевищувати дев&rsqu... Читати повністю

Через ДТП на Басейній і Хрещатику затори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 12:39

Одразу два ДТП сталося в центрі міста - на Басейній і на Хрещатику.

Через це рух Хрещатиком в сторону площі Льва Толстого і з Басейної на бульвар Шевченко затруднений, утворилися затори.Читати повністю

Затору на Обухівській вже немає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 12:33

5-кілометрового затору, що утворився вранці на Обухівській трасі (в сторону Києва) через зіткнення автівок, вже немає.

Це видно за <... Читати повністю

В Домі кіно - Місяць французької анімації

Галина Танай, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 12:18

Побачити тирана з країни Тахікардії, побути котом у домі рабина та мудрим птахом Пересмішником, а потім - персонажем картини, що шукає свого художника. Фантазії французьких мультиплікаторів можна т... Читати повністю

Янукович відправив у відставку весь Кабмін

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 11:33

Президент Віктор Янукович відправив у відставку прем'єр-міністра Миколу Азарова та весь Кабінет Міністрів.

Такий указ вже опр... Читати повністю

ДАІ пророкує ожеледицю і просить не ганяти містом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 11:30

ДАІ просить водіїв врешті перевзути авто в зимову гуму, не перевищувати швидкість, дотримуватися дистанцій між автівками і частіше вмикати бли... Читати повністю

Міліція просить показувати куплені авто їм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 11:06

Київська міліція заявляє про випадки обманів при покупціпродажі автомобілів, котрі останнім часом почастішали, і просить показувати куплені авто їм.

Причиною частих афер міліція називає від... Читати повністю

Куди піти на тижні: Каас і "Сушка на квадратах"

Галина Танай, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 11:06

3 грудня, понеділок

Стартує Місяць анімаційного кіно: о 19:00 у Домі кіно покажуть "Король і птах" фран... Читати повністю

Перед святом прокурорів Пшонці купили нові погони

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 10:41

Генпрокуратура 29-го листопада уклала угоду на придбання погонів, кашне та краваток на 780 тисяч гривень. Про це повідомляє сайт Читати повністю

Руслана зняла кліп за гратами для Павліченків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 10:38

Співачка Руслана присвятила нове відео на пісню "Це ЕЙ-форі-Я" Сергію та Дмитру Павліченкам, котрих засудили за сфабрикованою справою про вбивство судді Шевченківського райсуду Зубкова.

Окр... Читати повністю

Вперше за 42 роки визнали нові протитубезкульозні

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 10:10

Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів (FDA) вперше з 1970-го року визнала нові ліки проти туберкульозу - bedaquiline (Sirturo)... Читати повністю

СМСкам виповнилося 20 років

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 9:53

3 грудня 1992 року було відправлене перше смс-повідомлення.

Можливість цю створила група інженерів: Фрідхельм Хілебранд, Бернар Жильбер, Фін Тросбі, Кевін Холлі і Йан Харіс. СМС було надісл... Читати повністю

Під Києвом затор на 5 кілометрів через ДТП

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 9:53

В сторону Києва на Обухівській трасі сталося ДТП за участю двох машин, яке спричинило затор на 5 кілометрів. Про це повідомляє УНН.

Аварія сталася... Читати повністю

Жінки обирають не мужніх, а з хорошою вагою

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 9:33

Вага чоловіка, а зовсім не мужність - основний критерій для жінки, що шукає партнера. Ідеальні чоловічі форми – свідчення хорошого імунітету і здоров'я.

Вчені з Університету Преторії... Читати повністю

В Києві можна купити квиток в пекло

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 9:25

В Києві можна придбати квиток в рай або пекло. Новий інтернет магазин квитків в одному напрямку, заохочує українців зарезервувати собі місце перед  кінц... Читати повністю