В наступну середу обмежать паркування в центрі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 20:21

На вулиці Грушевського та Парковій алеї обмежать паркування. Про це повідомляють столичні даішники.

2-го грудня о 17:30 на стадіоні «Динамо» імені Лобановського київський «... Читати повністю

Укрзалізниця хоче подорожчання квитків у 6 разів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 19:55

Вартість проїзду на потягах потрібно в середньому підвищити в 6 разів в приміському сполученні. Про це повідомляє «Укр... Читати повністю

Київрада залишила під’їзд скандальному забудовнику

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 19:41

Депутати Київради відмовились розірвати оренду на 0,06 гектара землі на вулиці Гончара, 17-23 з компанією «Інвест-Будівельна група», яка будує попри Читати повністю

Форум творчої молоді 2012

, (вiд читачiв), 29 листопада 2012р. 18:41


Галерея РА спільно з головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА та Шевченківською районною у м. Києві державною адміністрацією в рамках проведення «Форуму творчо... Читати повністю

Бренд Chanel №5 випустив мило

Софія Кущ, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 18:24

Chanel №5 тепер і мило.

На честь першої банної лінії Chanel 1943 року, випустили нове мило Chanel №5 кольору пелюсток травневої троянди. У<... Читати повністю

В Київраді ще «мінус» сім депутатів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 18:13

Київрада достроково припинила повноваження ще сімох депутатів від «УДАРу», обраних у парламент.

Серед них - сам Віталій Кличко, Валерій Карпунцов, Марія Іонова, Наталія Нов... Читати повністю

"Бориспіль"не завжди робить оголошення українською

Олена Капустян, (вiд читачiв), 29 листопада 2012р. 17:39

Оголошення в аеропорті  "Бориспіль" не завжди роблять українською. Про це пасажири повідомили  "Свідомо". В терміналі "D"  аеропорту оголошення про посадку, про отримання багажу та п... Читати повністю

П'ятниця - останній день реєстрації на пробне ЗНО

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 17:38

П'ятниця, 30 листопада - останній день, коли можна зареєструватися на пробне тестування в школі.

Випробувати ж свої сили перед вступом до вишів можна буде у березні. 23 березня буде п... Читати повністю

Бекешкіна:Королевська збрехала про відклик позову

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 17:26

Директор Фонду Демократичні ініціативи Ірина Бекешкіна заявляє про те, що лідер партії "Україна-Вперед!" Наталія Королевська збрехала у четвер вранці, Читати повністю

В мережу виклали фільм-концерт Radiohead

Галина Танай, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 17:17

У мережі з'явився фільм, який зняли фанати культового гурту. Кілька людей відзняли виступ британських рокерів у Нью-Йорку 29 вересня 2011 року. Вони змонтували з фрагментів своїх записів фільм, а п... Читати повністю

Київрада втретє не повернула дитячий майданчик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 17:15

Депутати Київради втретє не підтримала відміну рішення про забудову дитячого майданчика на Гоголівській, 7.

За перенесення цього рішення на наступне засідання проголосував 71 депутат Київра... Читати повністю

Музей Ханенків нарешті отримав свою землю

Софія Кущ, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 16:50

Музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків отримав у постійне користування свою землю. За це у четвер проголосували депутати Київради.

Це земля на Терещенківській, 15-17, тут&nb... Читати повністю

Янукович-правоохоронцям: Не чіпайте підприємців

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 16:50

Президент Віктор Янукович вимагає від правоохоронців не втручатися в роботу підприємців.

Таку заяву він зробив під час урочистостей до Дня працівників прокуратури.

«Масштабні... Читати повністю

ДАІ просить не паркувати автівки в центрі у неділю

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 16:39

ДАІ Києва просить водіїв не паркувати автомобілі в центрі міста у неділю.

Причина - футбольний матч між київським "Арсеналом" та луганською "Зорею" на стадіоні "Динама" імені Лобановського.... Читати повністю

Герега отримала ще землі для свого "Епіцентру"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 16:30

Київрада виділила земельну ділянку на Віскозній, 4 для мережі гіпермаркетів "Епіцентр", власницею котрої є секретар Київради Галина Герега.

Депутати дали право "Епіцентр" реконструювати неж... Читати повністю