З'явилось визнання викраденої в Сирії журналістки

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 8:15

У мережі з'явилося «визнання» викраденої в Сирії журналістки Анхар Кочнєвої, яка заявила, що працювала на російські спецслужби і була перекладачем співробітників сирійської державної бе... Читати повністю

В усій Сирії вимкнули інтернет

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 7:53

29 листопада більшість засобів зв'язку в Сирії не працюють: повністю відімкнений інтернет і майже нема телефонного зв'язку. Про це Читати повністю

В Єгипті повертаються до законів шаріату

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 7:38

В Єгипті Конституційна комісія приймає новий проект основного закону країни. Про це Читати повністю

Чому мер Львова Садовий звільняє кращих фахівців?

Небай Дужий, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 0:27

Вслід за масовим відтоком із львівської міськради фахових виконавців, орган покидають і працівники керівних ланок.... Читати повністю

Дитяча афіша на 1-2 грудня і Дощ

, (вiд читачiв), 29 листопада 2012р. 22:10

На цьому тижні я продовжила тепер вже практичні, а не теоретичні дослідження на тему «Голос.Діти», а саме, як визначити, наскіль... Читати повністю

Як поділила землю Київрада 29-го листопада

Маша Землянська, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 20:31

Біля Вашого будинку ще є дитячий майданчик чи невеличкий парк? А от мешканці з Гоголівської сумнішають, що його не віддадуть Міністерству внутрі... Читати повністю

Як поділила землю Київрада 29.11.2012(продовження)

Маша Землянська, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 20:24

Земельних питань в порядку денному так багато, що вони не влізли в один матеріал. Тому Читати повністю

В наступну середу обмежать паркування в центрі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 20:21

На вулиці Грушевського та Парковій алеї обмежать паркування. Про це повідомляють столичні даішники.

2-го грудня о 17:30 на стадіоні «Динамо» імені Лобановського київський «... Читати повністю

Укрзалізниця хоче подорожчання квитків у 6 разів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 19:55

Вартість проїзду на потягах потрібно в середньому підвищити в 6 разів в приміському сполученні. Про це повідомляє «Укр... Читати повністю

Київрада залишила під’їзд скандальному забудовнику

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 19:41

Депутати Київради відмовились розірвати оренду на 0,06 гектара землі на вулиці Гончара, 17-23 з компанією «Інвест-Будівельна група», яка будує попри Читати повністю

Форум творчої молоді 2012

, (вiд читачiв), 29 листопада 2012р. 18:41


Галерея РА спільно з головним управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту КМДА та Шевченківською районною у м. Києві державною адміністрацією в рамках проведення «Форуму творчо... Читати повністю

Бренд Chanel №5 випустив мило

Софія Кущ, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 18:24

Chanel №5 тепер і мило.

На честь першої банної лінії Chanel 1943 року, випустили нове мило Chanel №5 кольору пелюсток травневої троянди. У<... Читати повністю

В Київраді ще «мінус» сім депутатів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 18:13

Київрада достроково припинила повноваження ще сімох депутатів від «УДАРу», обраних у парламент.

Серед них - сам Віталій Кличко, Валерій Карпунцов, Марія Іонова, Наталія Нов... Читати повністю

"Бориспіль"не завжди робить оголошення українською

Олена Капустян, (вiд читачiв), 29 листопада 2012р. 17:39

Оголошення в аеропорті  "Бориспіль" не завжди роблять українською. Про це пасажири повідомили  "Свідомо". В терміналі "D"  аеропорту оголошення про посадку, про отримання багажу та п... Читати повністю

П'ятниця - останній день реєстрації на пробне ЗНО