Microsoft зняв кліп про ненависть до браузера IE

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 10:44

Компанія Microsoft зняла класну рекламу свого браузера Internet Explorer.

Воно розповідає про типового он-лайн троля, котрий залишає в усіх соцмережах гнівні відгуки про браузер, вважаючи й... Читати повністю

В Броварах загорівся склад з заробітчанами

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 10:32

29 листопада о 21:40 у Броварах по вулиці Будьоного, 14б розпочалась пожежа. Про це повідомляє прес-служба МНС Києва.

На другому поверсі... Читати повністю

Можна позмагатися за звання "золотого байтера"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 10:20

Стартував Всеукраїнський чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт».

Його організатор – комп’ютерна академія «ШАГ». Суть чемпіонату в тому, щоб... Читати повністю

В Україні заборонили рекламу товарів в інвалюті

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 10:12

29 листопада вступив в дію закон, який дозволяє вказувати ціни в рекламі тільки в гривні. Текст закону «Про рекламу»... Читати повністю

АМКУ вимагає дешеві ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 10:10

Антимонопольний комітет попросив головні українські фармкомпанії не завищувати ціни на ліки.

Звернення от... Читати повністю

ДАІ буде вчити водіїв пропускати кортежі Януковича

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 9:43

В Україні з 28 листопада до 7 грудня ДАІ перевірятиме, як водії пропускають на дорогах  автомобілі з спецсигналами. Про це повідомляє прес-служба Державної автомобільної інспекції.

<... Читати повністю

Вчені навчили шкарпетки доглядати за дитиною

Маша Землянська, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 9:30

Вчені з Університету Брігама створили пристрій, що дозволяє слідкують дитиною, а точніше тоді, коли вона спить. А ще – не дають дитині змерзнути, бо виглядає він як шкарпетки.

По суті... Читати повністю

НБУ може менше тримати гривню

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 9:19

29 листопада, в четверг, голова Ради Нацбанку Ігор Прасолов заявив, що НБУ дослухається до поради МВФ зробити курс гривні до до... Читати повністю

Москву третій день засипає снігом

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 8:40

Близько 300 тисяч кубометрів снігу вивезли на снегоплавільні пункти Москви з початку сильного снігопаду. Про це зранку повідомив РІА Новинам прес-секретар заступника мера з питань ЖКГ та благоустро... Читати повністю

З'явилось визнання викраденої в Сирії журналістки

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 8:15

У мережі з'явилося «визнання» викраденої в Сирії журналістки Анхар Кочнєвої, яка заявила, що працювала на російські спецслужби і була перекладачем співробітників сирійської державної бе... Читати повністю

В усій Сирії вимкнули інтернет

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 7:53

29 листопада більшість засобів зв'язку в Сирії не працюють: повністю відімкнений інтернет і майже нема телефонного зв'язку. Про це Читати повністю

В Єгипті повертаються до законів шаріату

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 7:38

В Єгипті Конституційна комісія приймає новий проект основного закону країни. Про це Читати повністю

Чому мер Львова Садовий звільняє кращих фахівців?

Небай Дужий, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 0:27

Вслід за масовим відтоком із львівської міськради фахових виконавців, орган покидають і працівники керівних ланок.... Читати повністю

Дитяча афіша на 1-2 грудня і Дощ