Рада спростувала, що офіціантка плювала в суп

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 12:18

Прес-служба Верховної Ради випустила офіційне спростування фейкової новини про те, що якась офіціантка плюнула у борщ депутату. Читати повністю

Найкращий шкільний двір-у гімназії на Солом’янці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 11:55

Гімназія біотехнологій №177 в Солом’янському районі має найкраще шкільне подвір’я. До такого висновку прийшли чиновники мерії і «зеленбудівці», що обдивилися всі київські шк... Читати повністю

Залізниця пустила нічні потяги Київ-Донецьк

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 11:36

Ввчері 30 листопада вперше вирушать нічні швидкісні електропоїзди за маршрутом Київ – Донецьк – Київ. Про це повідомили у прес-службі залізниці.

Вони курсуватимуть щоденно у так... Читати повністю

Ремонт Маріїнського палацу знову подорожчав

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 11:08

Реставрація Маріїнського палацу в Києві подорожчала на 8,33 мільйонів гривнів. Про це повідомляє «Вісник державних з... Читати повністю

Німець заплатив в Україні чверть мільйону податку

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 10:47

Громадянин Німеччини, який працює заступником генерального директора у київській компанії з іноземними інвестиціями, заплатив більше четверті мільйону податків в Україні. Про це Читати повністю

Microsoft зняв кліп про ненависть до браузера IE

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 10:44

Компанія Microsoft зняла класну рекламу свого браузера Internet Explorer.

Воно розповідає про типового он-лайн троля, котрий залишає в усіх соцмережах гнівні відгуки про браузер, вважаючи й... Читати повністю

В Броварах загорівся склад з заробітчанами

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 10:32

29 листопада о 21:40 у Броварах по вулиці Будьоного, 14б розпочалась пожежа. Про це повідомляє прес-служба МНС Києва.

На другому поверсі... Читати повністю

Можна позмагатися за звання "золотого байтера"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 10:20

Стартував Всеукраїнський чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт».

Його організатор – комп’ютерна академія «ШАГ». Суть чемпіонату в тому, щоб... Читати повністю

В Україні заборонили рекламу товарів в інвалюті

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 10:12

29 листопада вступив в дію закон, який дозволяє вказувати ціни в рекламі тільки в гривні. Текст закону «Про рекламу»... Читати повністю

АМКУ вимагає дешеві ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 10:10

Антимонопольний комітет попросив головні українські фармкомпанії не завищувати ціни на ліки.

Звернення от... Читати повністю

ДАІ буде вчити водіїв пропускати кортежі Януковича

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 9:43

В Україні з 28 листопада до 7 грудня ДАІ перевірятиме, як водії пропускають на дорогах  автомобілі з спецсигналами. Про це повідомляє прес-служба Державної автомобільної інспекції.

<... Читати повністю

Вчені навчили шкарпетки доглядати за дитиною

Маша Землянська, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 9:30

Вчені з Університету Брігама створили пристрій, що дозволяє слідкують дитиною, а точніше тоді, коли вона спить. А ще – не дають дитині змерзнути, бо виглядає він як шкарпетки.

По суті... Читати повністю

НБУ може менше тримати гривню

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 9:19

29 листопада, в четверг, голова Ради Нацбанку Ігор Прасолов заявив, що НБУ дослухається до поради МВФ зробити курс гривні до до... Читати повністю

Москву третій день засипає снігом