12 художників оформлять новий календар на 2013 рік

Софія Кущ, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 12:10

Видавець журналу "Українське мистецтво", Віктор Хоменко друкує перекидний мистецький календар формату А-2 на 2013 рік. Якість поліграфії дуже висока. 

... Читати повністю

Apple зробив український варіант iTunes Store

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 11:58

Компанія Apple запустила свій популярний он-лайн магазин медіа-файлів iTunes Store в Україні.

Поки що власники "яблуневих" продуктів можуть купувати лише музику - легально і без порушення а... Читати повністю

На Оболоні перехожі врятували жінку від сокири

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 11:46

У Оболонському районі 27-річний молодик намагався пограбувати продавщицю сувенірного магазину, погрожуючи їй сокирою.

Чоловік розмахував сокирою прямо перед обличчям продавщиці, яка сховала... Читати повністю

21 грудня зніміть свій "останній" день на Землі

Галина Танай, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 11:08

В соцмережах Facebook і Вконтакте з'явилась спільнота, що пропонує зняти коле... Читати повністю

В обмінниках Києва євро росте, а долар стоїть

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 11:03

Більшість київських банках та обмінниках зберегла курс продажу долара, а курс євро зріс. Про це повідомляє finance.ua.

Се... Читати повністю

Британська королівська родина чекає малюка

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 9:45

Британська королівська родина чекає на поповнення. Кейт Мідлтон підтвердила, що вона вагітна. Про це повідомляє один з офіційних сторінок королівської родини у Читати повністю

Психологи створили «здорову» і «правильну» ляльку

Маша Землянська, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 9:31

На противагу лялькам Barbie і Bratz, яких звинувачують у відвертій сексуалізації та інших «дорослих» гріхах – психологи створили ляльку Lottie. Вони стверджують: в іграшці вдалося... Читати повністю

На «кінець світу» прогнозують нормальну погоду

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 9:15

На 21-е грудня, коли начебто чекають кінець світу, аномальну погоду не прогнозують. Про це заявив на прес-конференції директор Українського гідрометеорологічного центру МНС України Микола Кульбіда.... Читати повністю

Під Києвом сталося ДТП з Фольксваґеном Кінаха

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 8:34

ДТП, яке сталося 3-го грудня під Києвом та спричинило затор на 5 кілометрів, сталося з "Фольксваґеном Фаетоном"Читати повністю

Нацбанк підняв курс євро на 6 копійок

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 8:01

Нацбанк підняв курс євро на 6 копійок, порівняно зі вчорашнім днем. Відтак станом на 4-е грудня офіційний курс євро становить: 100 євро - 1043.64гривень.

Станом на 3-е грудня курс євро... Читати повністю

Суддю-«захисника Портнова» і знімали, і малювали

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 20:06

Суддю Шевченківського суду Дмитра Ястребова, який розглядає справу директора Антирейдерського союзу підприємців Андрія Семидідька, прийшла м... Читати повністю

КМДА обіцяє 250 машин для очищення доріг від снігу

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 3 грудня 2012р. 18:58

На вулиці  столиці відправлено 250 одиниць снігоприбиральної техніки, яка повинна буде очистити дороги від снігу, стверждує КМДА. 

За даними адміністрації, до активної роботи... Читати повністю

Тушка Шаманов пропонує Раді 10% податку на валюту

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 18:19

Депутат, перебіжчик з БЮТу, Валерій Шаманов пропонує раді ухвалити закон, що передбачає 10% збір до Пенсійного фон... Читати повністю

Екс-лідер Блоку Черновецького просить виправдання

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 17:39

Вдень позафракційний депутат Київради Денис Комарницький в останньому слові перед суддом попросив виправдального вироку. За підозрою у... Читати повністю

Вєрка Сердючка заспівала новий суперхіт

Софія Кущ, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 17:35

За 100 днів до початку свого світового турне і за 18 днів до "кінця світу" Вєрка Сердючка випустила у світ новий суперхіт з теплою назвою "Switter".

Пісня пр... Читати повністю