Авторів антиісламського фільму засудили до страти

Олена Капустян, (вiд читачiв), 29 листопада 2012р. 7:45

Єгипетський кримінальний суд виніс смертний вирок сімом людям, обвинуваченим у виробництві антиісламського фільму "Невинність мусульман", який на початку цього року викликав протести проти США у ба... Читати повністю

Балка з вантажівки перекрила рух до Конча-Заспи

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 19:52

Бетонна балка злетіла з вантажівки при розвороті на Столичному шосе, біля авторинку. Про це Читати повністю

Лексус з номерами Кабміну протаранив мікроавтобус

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 19:34

Позашляховик Лексус з номерами Кабміну протаранив мікроавтобус, який від аварії перекинувся та відлетів на узбіччя. В управлінні ДАІ Києва отримати інформацію отримати не вдалося... Читати повністю

Міліція знайшла вбитого на Подолі і не знає хто це

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 19:12

Міліція просить допомогти опізнати загиблого. Тіло чоловіка з ознаками вбивства знайшли на... Читати повністю

У Букварі для першачків - спотворені вірші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 19:00

У "Букварі"  для 1 класу авторів Науменка і Захарійчук батьки знайшли невідомо для чого спотворені вірші.

Про цю знахідку пише журналістка і Читати повністю

КПІшники наголосували собі безкоштовний Wi-Fi

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 18:18

Київський політехнічний інститут виграв в конкурсі KYIV FREE Wi-Fi, оголошений мерією наприкінці жовтня.

Ідея конкурсу була в т... Читати повністю

За знання про Британію відправляють туди навчатися

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 18:10

Агенство Istudy і мовна школа Delfin English School вирішили влаштувати в Україні конкурс на знання Британії.

Переможцю обіцяють двотижневе навчання на Туманному Альбіоні.

Щоб... Читати повністю

Фейсбуком повзуть чутки про зміну конфіденційності

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 18:06

Користувачі фейсбуку масово поширюють чутки про зміну політики конфіденційності в соціальній мережі, за якою нібито  необхідно отримувати письмову згоду на поширення інформації зі сторінки вла... Читати повністю

Школи відмовляються від виданих підручників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 17:52

Київські школи все частіше відмовляються від виданих ним і схвалених Міністерством освіти підручників та неофіційно замінюють їх на інші.

Так, наприклад, сталося одразу в кількох навчальних... Читати повністю

Київрада не збирається забороняти забудову центру

Маша Землянська, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 17:48

Попри те, що другий день поспіль ЗМІ запевняють, що київська влада вирішила заборонити будівництво поруч з Софією Київською та Києво-Печерською Ла... Читати повністю

По середах ходіть в російський музей безкоштовно

Софія Кущ, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 17:15

З початку грудня у музеї Російського мистецтва починає діяти нова програма "День гостя" - в першу середу кожного місяця можна буде дивитися тут все (навіть нові виставки) абсолютно безкоштовно.

... Читати повністю

Кримський депутат матюкав та погрожував журналісту

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 16:51

Депутат Верховної Ради Криму Олександр Мельник матюкав та погрожував журналісту, який зробив йому зауваження.

Журналісти записували сюжет, а поруч Мельник гучно розмовляв по телефону. Журна... Читати повністю

Хворим на СНІД дітям обіцяють 170 гривень в місяць

Маша Землянська, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 16:49

Міністерство охорони здоров’я обіцяє щомісяця платити ВІЛ-інфікованих та хворим на СНІД дітям по 170 гривень матеріальної допомоги. Наразі діти отримують – 34 гривень.

Нову пост... Читати повністю

Юні винахідники показали відкриття на виставці

Софія Кущ, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 16:26

Відкрилась виставка досягнень юних винахідників у Палаці дітей та юнацтва на Арсенальній. Організатором є Мала Академія наук України.

На виставці більше 100 розробок з 21 області України Читати повністю

В касах ще є квитки на "Сплін"

Галина Танай, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 16:01

У п’ятницю, 30 листопада, в клубі Stereoplaza концерт культового російського гурту «Сплін». Рокери презентують... Читати повністю