В Кінопанорамі - іспанські короткометражки

Галина Танай, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 16:23

Якщо іспанське кіно у вас асоціюється винятково з Пенелопою Крус та режисером Педро Альмодоваром, то в "Кінопанорамі" вам приготували сюрприз. Читати повністю

ЄДАПС з міліцією матимуть кожного

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 16:22

Відтепер кожен з нас має завести собі біометричний паспорт, куди, окрім звичних параметрів, вноситимуть копію відбитків пальців і інформацію про колір очей. І держава з його допомогою отримає контр... Читати повністю

Київрада не дозволила цвинтар в Пущі-Водиці

Олена Капустян, (вiд читачiв), 29 листопада 2012р. 15:57

Київрада не дозволила розширити цвинтар в Пущі-Водиці. Як повідомляє журналіст "Свідомо", таке рішення було прийнято на засіданні сесії Київради.

В листопаді "Спеціалізова... Читати повністю

ДАІшник довіз маршрутку замість п'яного водія

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 15:55

Працівник ДАІ довіз 11 пасажирів маршрутки "Ружин-Київ" з Виставкового центру до найближчої станції метро - "Либідська".

Про це Читати повністю

Київрада хоче метро на Рибальському острові

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 15:34

Київрада дала дозвіл на розроблення детальних планів на Рибальському острові, в урочищі Горбачиха, на вулиці Понамарьова, 1а (Святошинський район) і на території мікрорайону Осокорки.

За це... Читати повністю

Банк "Таврика" припинив видавати депозити

Олена Капустян, (вiд читачiв), 29 листопада 2012р. 15:19

 Банк "Таврика" припинити видавати депозити. Як повідомили журналісту "Свідомо" в одному з відділень: "Депозити видавати будуть після перевірки. ВІдсотки будуть нараховуватися."

Минуло... Читати повністю

Депутатів Київради поменшає

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 15:15

Київрада достроково припинила повноваження трьох з одинадцяти депутатів, обраних у парламент.

Припинили повноваження позафракційного Дмитра Андрієвського, Валерія Мошенсь... Читати повністю

На мапі Києва з’являться нові вулиці

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 14:42

На мапі Києва з’являться нові вулиці – найменували чотири вулиці Голосіївського району столиці. Таке рішення прийняли депутати Київради.

Нові вулиці отримали назву: Січневій, Кв... Читати повністю

Київрада не побачила загрози українській в Києві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 14:21

Депутати Київради не проголосували за пропозицію лідера "Блоку Юлії Тимошенко" в Київраді Тетяни Меліхової запровадити мораторій на прийняття регіональних мов в столиці.

"За" проголосували... Читати повністю

В кіно - прем'єра "Джунглів" з Вірою Брежнєвою

Галина Танай, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 13:34

Уявіть: ви вирушаєте в екзотичну мандрівку. Зі своєю коханою, але остогидлою половинкою. Відпочинок перетворюється на суцільну сварку, ви вже ладні повбивати одне одного - і несподівано опиняєтесь... Читати повністю

Стежити за чистотою зупинки має власник кіосків

Олена Капустян, (вiд читачiв), 29 листопада 2012р. 13:31

Благоустроєм зупинок мають займатися власники кіосків. За таке рішення на сесії Київради проголосували 91 депутат.

Благоустроєм зупинок, біля яких перебувають МАФи, будуть займатися власник... Читати повністю

Молоді науковці невдоволені новими умовами захисту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 13:26

Молоді науковці незадоволені новими правилами захисту наукових робіт, запровадженими Міносвіти два тижні тому.

Про своє невдоволення... Читати повністю

Київрада відібрала у Бесарабки літеру "с"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 листопада 2012р. 12:02

Депутати Київради проголосували за рішення про уточнення назв вулиць і площ в місті.

За ним, Бесарабська площа має писатися з однією літерою "с", а не з двома, як це було раніше. А вулиця В... Читати повністю

2012 рік визнали одним із найтепліших в історії

Олена Капустян, (вiд читачiв), 29 листопада 2012р. 11:58

Всесвітня метеорологічна організація (ВМО) визнала цей рік одним із найтепліших. 2012 рік став дев’ятим найбільш теплим р... Читати повністю

Кличко вийшов до мітингувальників під Київраду