Від КПІ до Цирку – затор

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 9:44

Від метро Плітехнічний інститут по проспекту Перемоги до цирку затор. Там сталося ДТП, як повідомляють Читати повністю

Американський дідусь судиться з Віагрою

Маша Землянська, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 9:18

86-річний американець Ентоні Андресакіс заявляє: після прийому Віагри у нього погіршився зір. Тепер чоловік подав до федерального суду Манхеттена - вимагає два мільйони доларів і припинити продаж п... Читати повністю

Українці потерпають від шторму в Чорному морі

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 9:02

Через сильний шторм в Чорному морі затонуло судно з українським екіпажем, один з них помер. Про це повідомляє Euron... Читати повністю

Ще один депутат не втримався від ДТП

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 8:36

«Мерседес» депутата від НУ-НС Анатолія Матвієнка 4-го грудня протаранив паркан біля Маріїнського парку і не оминув дерево. В аварії ніхто не постраждав, повідомляє Читати повністю

«Армія» двірників прибирає Київ від снігу

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 5 грудня 2012р. 8:07

Київ від снігу прибирає ціла «армія» двірників – 4-го грудня до роботи було залучено 5 465 двірників, які розповсюдили майже 165 тонн піщано-соляної суміші. Про це повідомляє... Читати повністю

Як на Хмельницького комедію про кілограми знімали

Галина Танай, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 23:58

Шикарний офіс під скляним дахом у бізнес-центрі на Хмельницького. Перед очима - всі краєвиди Києва, і прямо під боком дзвонять дзвони Володимирського собору. “Оці ноги лізуть в кадр! Убрать! А ви,... Читати повністю

Роберт Вано: оголене чоловіче тіло світ не обурює

Софія Кущ, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 21:33

Історія Роберта Вано - це майже історія чоловічої версії попелюшкиВін народився в&n... Читати повністю

УДАР пропонує створити в Раді групу "Кияни"

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 грудня 2012р. 19:21

Віталій Кличко закликає народних депутатів, які обрані у Києві, створити міжф... Читати повністю

Уряд пропонує Раді більше платити при народженні

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 грудня 2012р. 18:34

Уряд пропонує Верховній Раді підвищити  державні виплати при народженні дитини на 6,7%. Така норма є у попередньо схваленому законопроекті "Про Державний бюджет України на 2013 рік".Читати повністю

У середу можна запитати Скрипку про "Голос діти"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 17:25

У середу з 14:00 до 15:00 лідер гурту "ВВ" і тренер "Голосу діти" Олег Скрипка відповідатиме на питання он-лайн. Конференцію проводить "Комсомольская правда".

Свої запитання можна ставити в... Читати повністю

Найдорожча інформація від чиновників - у Рівному

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 17:02

Одна сторінка відповіді на запит громадян у Рівному коштує 11 гривень 18 копійок. Таке дослідження провів Інститут політичної освіти.

Експерти Інституту розіслали запити з проханням надати... Читати повністю

У "Борисполі" - самореєстрація на рейс

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 4 грудня 2012р. 16:53

Термінал D аеропорту  Бориспіль тепер оснащений  двома кіосками самореєстрації. Про це повідомляє прес-служба аеропорту.

Новинки оснащені сенсорними екранами та сканерами для... Читати повністю

Google оновив Gmail для смартфонів і планшетів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 16:46

Слідом за оновленням поштового сервісу Gmail для ноутбуків і комп'ютерів, Google оновив мобільну версію пошти.

Розробники трохи змінили інтерфейс, додали масштабування листів, швидку архіва... Читати повністю

Рада суддів лякає захисників Павліченків

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 4 грудня 2012р. 16:01

Марш фанатів на захист засуджених батька та сина Павліченків помітила Рада суддів, а тому нагадала небайдужим до долі цієї родини, що тиснути на суд не можна і натякнула на відповідальність. Про це... Читати повністю