Бубка купив сувенірів на 100$ тисяч з бюджету

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 15:58

Національний олімпійський комітет 16-го листопада уклав угоду на придбання сувенірної продукції сумою на 844 тисячі гривень у приватної фірми «Сувенірний стандарт». Повідомляє сайт Читати повністю

Gmail тепер зможе відсилати до 10 гб інформації

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 15:38

Популярний поштовий сервіс Google Mail (Gmail) отримав новий сервіс - відправку файлів розміром аж до 10 гігабайт.

Робити це можна буде завдяки хмарному сервісу Google Drive. Користувач спо... Читати повністю

У четвер «свічкова хода» заради хворих на СНІД

Маша Землянська, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 14:34

У четвер, 29-го листопада о 17:00 на Хрещатику кияни проведуть традиційну «Свічкову ходу» на підтримку ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД.

Усіх, х то хоче долучитися &ndash... Читати повністю

Міліція таки ігнорувала бійку на штрафмайданчику

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 14:29

На штрафмайданчику під час сутички 26-го листопада, у якому побили журналістів Дорожнього контролю, міліція довгий час ігнорувала бійку та не втручалася. Бездіяльність працівників міліції зняли на... Читати повністю

Центр, Оболонь і Поділ набирають «суд присяжних»

Маша Землянська, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 14:15

Шевченківський, Оболонський та Подільський райони досі не набрали суд присяжних. Про вільні посади «Свідомо» розказали в Київській міській раді, яка власне і керує набором.

Щоб... Читати повністю

Результати виборів Обухова оскаржуть в Євросуді

Олена Капустян, (вiд читачiв), 28 листопада 2012р. 13:54

Кандидат у депутати від Об’єднаної опозиції Віктор Романюк звернувся до Європейського суду з прав людини щодо окружної виборчої комісії № 94  в Обухові під час парламентських виборів. Пр... Читати повністю

Інститут раку відкрив нову «супер-операційну»

Маша Землянська, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 13:51

В Національному інституті раку, що на вулиці Ломоносова, 33/43, відкрили новий корпус з двома відділення реанімації і 16-а операційних блоків. Міністерство охорони здоров’я запевняє: таких в... Читати повністю

Колесніков обіцяє безкоштовні туалети на вокзалах

Олена Капустян, (вiд читачiв), 28 листопада 2012р. 13:31

Міністерство інфраструктури вирішило скасувати з 1 грудня плату за використання туалетів на залізничних вокзалах. Про це на засіданні уряду повідомив міністр інфраструктури Борис Колесніков.

<... Читати повністю

В Києві 10 будинків залишились без води

Олена Капустян, (вiд читачiв), 28 листопада 2012р. 13:24

Тимчасово без водопостачання залишились абоненти будинків № 4, 6, 8 по вулиці Заньковецької та № 15, 17 по вулиці Хрещатик. Для ліквідації пошкодження наразі за адресою вул. Зан... Читати повністю

1 грудня: Вибори перетворили владу на карикатуру

Олена Капустян, (вiд читачiв), 28 листопада 2012р. 13:08

Сьогодні Ініціативна група «Першого грудня», до якої входять інтелектуали та суспільні діячі, оприлюднила заяву з оцінкою виборчої та поствиборчої ситуації в Україні.

«Фар... Читати повністю

Дослідження: Найкраща шкільна освіта у Фінляндії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 13:06

Фінська система шкільної освіти стала кращою в світі. До такого висновку дійшли аналітики і соціологи з компанії "Pearson" і "The Econo... Читати повністю

Слідом за браузером Яндекс українізував Навігатор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 листопада 2012р. 12:20

Слідом за виходом Яндекс.Браузера українською мовою у вівторок, компанія випустила свою українську версію Навігатора.

Програма говорить (точніше,... Читати повністю

Азаров обіцяє "бюджетникам" Новий рік з зарплатою

Олена Капустян, (вiд читачiв), 28 листопада 2012р. 12:13

Прем’єр Микола Азаров заявляє, що влада розрахується з бюджетниками, яким після виборів затримують заробітну плату, і новий рік люди зустрінуть з грошима. Про це сьогодні він повідомив на зас... Читати повністю

Уряд планує віддати 1млрд доларів невідомій людині