Українцям запропонують фіксовані мобільні номери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 14:56

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації хоче, аби українці мали постійні мобільні номери.

Про Читати повністю

Як реагувати на програші та перемоги дитини?

Маша Землянська, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 14:45

Дивимося разом з дітьми проект на 1+1 «Голос країни. Діти». Ставлення неоднозначне. Не знаю, яку тактику обирати - підтримувати дитину у програші чи "накручувати" на перемогу? Дяк... Читати повністю

Рух по Борщагівській ускладнено через прорив води

Олена Капустян, (вiд читачiв), 27 листопада 2012р. 14:37

Сьогодні близько 14:00 через провал каналізаційного колектор на розі вулиць Борщагівська та Янгеля значно ускладнено рух транспорту по вулиці Борщагівська (по першій смузі дороги – повністю п... Читати повністю

Медитаційний вечір від Павла Ігнатьєва

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 27 листопада 2012р. 14:19

У понеділок, 26 листопада, в кафе “Бабуїн” відбувся квартирник київського композитора Павла Ігнатьєва.

Квартирник —... Читати повністю

В Януковича замість альтанки будують ресторан

Олена Капустян, (вiд читачiв), 27 листопада 2012р. 13:56

На території президентської резиденції "Синьогора" в Карпатах зводять новий ресторан. Про це йдеться у розслідуванні програми Читати повністю

Дізнайтесь, що у Вашому районі ділитиме Київрада

Маша Землянська, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 13:52

Біля Вашого будинку ще є дитячий майданчик чи невеличкий парк? А будівельники туди ще не навідувались? 29-го листопада, у четвер депутати вирішуватимуть, яку землю у киян забрати, а яку повернути.<... Читати повністю

Дізнайтесь, що ділитиме Київрада (продовження)

Маша Землянська, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 13:51

Земельних питань в порядку денному більше півтори сотні, тому вони не влізли в один матеріал. А відтак Печерський, Подільський, Святошинськи... Читати повністю

Як в Києві день народження Тимошенко святкують

Олена Капустян, (вiд читачiв), 27 листопада 2012р. 13:47

 -  А коли в неї день народження?

- Сьогодні. 52 роки виповнюється.

В наметовому містечку на Хрещатику, що розбили ще 2 роки тому в знак протест... Читати повністю

Браузер "Яндекса" заговорив українською

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 13:35

У вівторок компанія «Яндекс» запустила українську версію свого браузера.

Він «розмовляє» з юзерами українською мовою і пошукові результати видає у зв’язці з Ук... Читати повністю

Міліція просить допомогти шукати зниклого хлопчика

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 12:54

Подільська міліція просить киян допомогти шукати зниклого 17 листопада Івана Че.

Хлопчику 13 років. Має зріст 160 сантиметрів, середню статуру, чорне волосся, кругле обличчя і карі очі. В д... Читати повністю

В обід Бумбокс можна розпитати "за життя"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 12:44

О 14:00 стартує веб-конференція з хлопцями з гурту "Бумбокс".

Якщо хочете не тільки подивитися, але й поставити своє запитання, то робити це мож... Читати повністю

Найважливіший подарунок від Philips

Лариса Сідєльнік, (вiд читачiв), 27 листопада 2012р. 12:39

Всеукраїнський благодійний фонд «Крона» та компанія Philipsрозпочали спільний благодійний проект, мета якого – підвищити доступність якісної медичної допомо... Читати повністю

Укрзалізниця дасть 5 додаткових поїздів на свята

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 12:37

"Укрзалізниця" призначила 135 додаткових рейсів по Україні до новорічних свят. 

Кияни тепер мають додаткову можливість поїхати в Сімферополь, Ужгород і Івано-Франківськ. Компанією назн... Читати повністю

В заквасці «Злагода» знайшли кишкові палички

Маша Землянська, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 11:49

В заквасці торгової марки «Злагода» знайшли кишкові палички, забагато дріжджів та залишки антибіотика пеніциліну.

Київський Інститут споживчих експертиз провіряв якість шести ма... Читати повністю

Ввечері Фома з Мандрів розповість про успішність

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 листопада 2012р. 11:20

О 18:00 в Спілці Української Молоді на Ярославовому Валу,9 вокаліст гурту "Мандри" Фома розповідатиме про те, як стати успішним в Україні. 

Вхід на зустріч вільний. Зі співаком можна б... Читати повністю