У суботу мітинг на руїнах будинку на Десятинному

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 17:05

У цю суботу активісти влаштовують акцію за збереження Десятинного провулку під назвою: «Війна парканам - простір-Киянам!». Активісти будуть протестувати на місці, де ще вчора с... Читати повністю

Невибачення перед Портновим загрожують строком

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 16:32

Директора Антирейдерського союзу підприємців України Андрія Семидідька судять за те, що не сказав в ефірі 5-го каналу, що інформація про причетність до рейдерства Андрія Портнова, яку він поширив у... Читати повністю

Ліна Костенко відмовилася від Золотої нагороди

Софія Кущ, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 16:07

Ліна Костенко відмовилася від нагороди Золотий письменник України.

Про це розказала Лариса Сарган - подруга письменниці та прес-секретар "Народної самооборони": ... Читати повністю

Опозиція пропонує Раді покінчити з кнопкодавством

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 16:02

Представники «УДАРу», Свободи та Батьківщини зареєстрували законопроект, який зробить неможливим голосування у парламенті за інших. Про це повідомляє прес-служба Батьківщини.

&l... Читати повністю

Стогній "наїхав" на Ющенко за мексиканський вулик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 15:36

Телеведучий Костянтин Стогній "наїхав" у своєму Фейсбуці на екс-президента Віктора Ющенка через дорогий вулик, котрий том... Читати повністю

На Чернігівській з'явився зимовий скейт-парк

Галина Танай, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 15:28

З 1 грудня біля метро Чернігівська запрацює перший у Києві критий скейт-парк "Gorilla". Тепер кататись можна і взимку. Тут зможуть тренуватись і дорослі профі, і діти, що тільки починають освоювати... Читати повністю

У суботу - конкурс на кращий спів канарок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 15:27

У суботу об 11:00 в Будинку природи на Рогнідинській - конкурс на кращий спів канарок.

Відібрані канарководи отримають по 7-10 хвилин на виконання своєї пісні. Проспівати її треба не менше... Читати повністю

На Святошино ліфт травмував жінку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 15:12

Через різку зупинку ліфта в багатоповерхівці на Курбаса, 10 (Святошинський район) травмувалася жінка.

За повідомленням прес-служби київської прокуратури, постраждала зараз перебуває в лікар... Читати повністю

ДАІ продовжує застерігати водіїв через дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 14:58

Київська ДАІ і Головне управління освіти і науки продовжує конкурс дитячих-брелоків для батьків-водіїв.

Головні умови - сувенір має бути зробленим вручну, повинен мати "вішачок" для дзеркал... Читати повністю

Субота ще буде теплою, у неділю стане холодно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 14:49

Температура в Києві побила рекорд майже 100-річної давності - востаннє так тепло 30 листопада було у 1917 році.

За даними Гідрометцентру, термометр тоді показував 10,3 градуси тепла. Цьогор... Читати повністю

Свідки не знають хто з «майданівців» ставив намети

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 14:03

Свідки-міліціонери не можуть згадати хто саме встановлював намети під час податкового майдану взимку 2010, якими начебто було пошкоджено плитку на Майдані езалежності. 

Пі... Читати повністю

У Київ приїхав фестиваль Чеської фотографії

Софія Кущ, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 13:58

Більше двох тижнів: з п'ятниці, 30 листопада, до 16 грудня в галереях A-HOUSE та "Печерська" будуть проходити "Дні чеської фотографії". Їх організовали Культурно-фотографічний центр PhotoCULT за пі... Читати повністю

Книжки для першокласників можна скачати легально

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 13:22

Підручники для першокласників за новою програмою - 2012 року - тепер можна безкоштовно, а головне - легально завантажувати з сайтів видавництв.

Це - ідея Інституту інноваційних технологій,... Читати повністю

Чиновники Київради вирішили стати ближчими киянам

Олена Капустян, (вiд читачiв), 30 листопада 2012р. 13:16

Київські чиновники вирішили стати ближчими киянам. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації.

Радіо «Київ 98 FМ» запустив новий проект «Не в... Читати повністю

Картину української художниці купили за $100 тисяч

Софія Кущ, Свiдомо, 30 листопада 2012р. 13:15

Картину української художниці Галини Москвітіної "Associationкупили на аукціоні в Лондоні за 750 тисяч доларів.

Читати повністю