Студенти зробили Android-програму для абітурієнтів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 листопада 2012р. 16:14

Студенти Львівського національного університету Франка Іван Миляник і Андрій Харчишин створили додаток для Android з допомогою якого можна готуватися до тестування в школах.

Програма має на... Читати повністю

В кінотеатрі "Київ" - фест американського кіно

Галина Танай, Свiдомо, 26 листопада 2012р. 16:04

Зазирніть у найбільші атомні реактори США, поживіть в квартирі Вуді Аллена та погостюйте у мормонів зі штату Юта. Америка , яку не покажуть у голлівудських блокбастерах. Відзавтра в кінотеатрі &laq... Читати повністю

Київська гімназія створила відео про свою історію

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 листопада 2012р. 15:22

Київська гімназія біотехнологій №177 (Курська, 12, Солом'янка) створила відео про свою історію. Воно присвячене 50-річчю навчального закладу.

Відео складається з архівних файлів. Мабуть, ви... Читати повністю

Від Хрещатику до Дарниці не працює метро

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 листопада 2012р. 15:22

Птяги метрополітену не ходять від станції Хрещатик до станції Дарниця через падіння пасажира на колію. Про це "Свідомо" повідомили у прес-службі Київського метрополітену.

Пасажир впав на ко... Читати повністю

Україна розділила Європу на два фронти

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 листопада 2012р. 15:01

Питання про підписання угоди про ассоціацію з Україною викликало різні думки у Європі: за підписання угоди висловлюються Чехія, Литва, Польща та Словаччина, а за замороження підписання Швеція, Фінл... Читати повністю

Визначили сучасних золотих письменників

Софія Кущ, Свiдомо, 26 листопада 2012р. 14:52

На цих вихідних відзначили "Золотих письменників України".

Відзнака "Золотий письменник України" надається Міжнародним благодійним фондом «Мистецька скарбн... Читати повністю

Податкова зменшила термін перевірки закритих ФОП

Олена Капустян, (вiд читачiв), 26 листопада 2012р. 13:46

З 14 листопада набрали чинність зміни Податкового кодексу України. Тепер у  фізичних особ-підприємців, які припинили свою діяльність, та які не мають найманих працівників, тривалість док... Читати повністю

Жителі 5 будинків на Глушкова залишились без води

Олена Капустян, (вiд читачiв), 26 листопада 2012р. 13:17

Сьогодні через пошкодження водопровідної мережі по проспекту Академіка Глушкова, 21  у Голосіївському районі тимчасово без водопостачання залишились мешканці будинків:

по проспекту Ака... Читати повністю

Шини на «мерси» Януковича коштують як нове авто

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 26 листопада 2012р. 13:16

Комплект нових броньованих шин для автомобілів Mersedes-Benz S 600 Guard, які знаходяться на балансі Державного управління справами при президенті, обійшовся платникам податків у 141 тисячу гривень... Читати повністю

Рейтинг найбільш "заторних" місць Києва

Олена Капустян, (вiд читачiв), 26 листопада 2012р. 13:09

Аналітики сервісу "Яндекс.Затори" визначились з найбільш проблемними зонами в Києві. Самою «заторною» дорогою столиці стала вулиця Олени Теліги. З цієї вулиці кияни потрапляют... Читати повністю

ABSOLUTE LVOV заплатить 100 тис за вкрадену назву

Маша Землянська, Свiдомо, 26 листопада 2012р. 12:41

Антимонопольний комітет оштрафував «Львівський лікеро-горілчаний завод» на 100 тисяч гривень за недобросовісну конкуренцію. Назву та дизайн пляшки виробник горілки "запозичив" у швецько... Читати повністю

Перший комп'ютер від Apple продали за 400 000 євро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 листопада 2012р. 12:29

Перший персональний комп'ютер з монітором та клавіатурою Apple I, зроблений вручну Стівом Возняком (засновник Apple), на аукціоні продали за 400 000 євро.

ПК було продано в Кельні невідомом... Читати повністю

В Києві шукають нового голову КМДА

Олена Капустян, (вiд читачiв), 26 листопада 2012р. 11:45

В Києві шукають нових очільників Київської міської державної ради (КМДА). Таке повідомлення було опубліковане 24 листопада в газеті "Хрещатик".

Кадри шукають на посаді голови КМДА, першого... Читати повністю

Два тижні можна скаржитися на насилля в сім'ї

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 листопада 2012р. 11:43

Міжнародний жіночий правозахисний центр "Ла Страда" відкрив декілька гарячих ліній для консультації по торгівлі людьми, нас... Читати повністю

На Facebook стартував рейтинг "Читають всі"