Ліки для кісток підозрюють в аномальних переломах

Маша Землянська, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 16:05

Міністерство охорони здоров'я Канади попереджає хворих з хворобами кісток не лікуватися специфічними ліками - бісфосфонатами. Їх підозрюють в аномальних переломах.

Увагу канадійців приверну... Читати повністю

Святкувати на Майдан прийдуть Гриценко і Доній

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 16:05

На святкування 8-ої річниці «Майдану» завітають народні депутати, які приймали участь у помаранчевий революції.

Екс-міністр оборони, а нині народний депутат, Анатолій Гриценко п... Читати повністю

Лише 10% українців юзають мобільний інтернет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 15:43

Мобільним інтернетом (3G модеми, інтернет в телефонах і планшетах) користуються 10% українців. Такі результати дослідження GfK Ukraine.

Більшість з них - 80% - роблять це саме з телефонів і... Читати повністю

МОН відхрещується від схеми заробітку на вишах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 15:32

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту заявляє – заробляти на видачі ліцензій для вищих навчальних закладів воно не збирається.

Про це йдеться в зверненні, котре Міносвіти напр... Читати повністю

Кабмін переплутав свята - 2 січня ми всі працюємо

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 15:23

Уряд у середу неправильно поінформував всіх про вихідні дні на новорічні свята.

На офіційній сторінці прем'єра Миколи Азарова вже у четвер з'явився наступний допис: "Согласно Постановлению... Читати повністю

Дитяча афіша на 24-25 листопада

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 22 листопада 2012р. 15:08

Як розповісти про голодомор сучасним дітям, батьки яких часто готові стрибати, танцювати, стояти на голові, аби тільки дитина поїла необхідну порцію корисної, на їхню думку, їжі? Як... Читати повністю

Суддя у справі «барсівця» захворіла

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 14:58

Суд по справі «барсівця» – Андрія Дмитренка, який відмовляється визнавати, що був начебто понятим під час вилучення наркотиків міліцією, але відмовляється це визнавати, перенесли... Читати повністю

На Троєщині СЕС шукала м'ясо в шкільних борщах

Олена Капустян, (вiд читачiв), 22 листопада 2012р. 14:42

В окремих школах та дитячих садочках Деснянського району Києва їжу для дітей готують з неякісних продуктів та не докладають м’ясо та рибу. Про це свідчать результати Читати повністю

Апеляційний суд: Луценко – винуватий

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 13:33

Апеляційний суд відмовився скасувати вирок Печерського суду, за яким визнали винним по справі щодо стеження при розслідуванні отруєння Ющенка. Таке рішення оголосила колегія суддів на чолі з суддею... Читати повністю

6 будинків на Солом'янці залишились без води

Олена Капустян, (вiд читачiв), 22 листопада 2012р. 13:00

22 листопада через пошкодження водопровідної мережі по вулиці Борщагівській, 117  у Солом’янському районі на невизначений термін без водопостачання залишились мешканці будинків:

... Читати повністю

Вчителі консультують по шкільних тестах он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 12:29

Проконсультуватися в он-лайні щодо тестування в школі тепер можна не лише з більш досвідченими в цьому плані батьками і нинішніми студентами, але й з вчителями та психологами.

Вони працюють... Читати повністю

Пірати виклали в мережу книгу Забужко про Майдан

Галина Танай, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 12:09

Книгу Оксани Забужко «Let my people go» виклали в інтернет пірати. Про це письменниця сама по... Читати повністю

Skype ще більше "заточили" під планшети

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 11:31

Skype спробувала більше адаптувати свій сервіс відео-дзвінків для планшетних комп'ютерів.

В оновленій версії (3.0) для Android розробники змінили інтерфейс. Площа на екрані тепер використов... Читати повністю

Погорільцям з Мазепи вже дали газ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 11:19

Мешканцям будинку по вулиці Мазепи,3, де в ніч з вівторка на середу сталася велика пожежа, вже підключають газ. Про це "Свідомо" повідомила... Читати повністю

Пінзель у Луврі: перші відгуки очевидиці