Попов пообіцяв гроші на День інваліда

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 14:14

3-го грудня до Міжнародного дня інваліда киянам пільговикам міська адміністрація пообіцяла матеріальну допомогу.

Гроші обіцяють:

- 600 гривень сліпоглухим та інвалідам І групи із зо... Читати повністю

1+1 переїхав з Дорогожичів на Поділ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 14:12

"Студія 1+1" переїхала на Поділ - у нове приміщення на вулиці Фрунзе, 23.

До цього студія каналу ділила приміщення разом з "Першим національним" на Мельникова, недалеко від метро "Дорогожич... Читати повністю

Центр серця безкоштовно консультує... за кров

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 13:53

Столичний центр серця, що на Братиславській, 5А, пропонує киянам здати кров, а в замін - отримати безкоштовну консультацію кардіолога. Кров... Читати повністю

Американці зібрали 13500$ на флешки від українця

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 13:49

Український винахідник Сергій Кващук з Вінниці зумів привабити американців і зібрати з них вже більше 13 000 доларів на втілення свого проекту "захищені флешки". Це втричі більше, ніж він сам попро... Читати повністю

Economist: Україна 78-а з 80-и де варто народитися

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 13:36

За оцінкою міжнародної організації The Economist Intelligence Unit, Україна – 78-а з 80-и країн, де найкра... Читати повністю

Податкова обіцяє знизити податок для "стартаперів"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 13:23

Державна податкова служба обіцяє з 1 січня знизити податок на прибуток для підприємств, що займаються ІТ-технологіями, до 5%.

За повідомленням прес-служби податкової, така пільга буде дават... Читати повністю

Компанії готові брати IT-шників навіть без досвіду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 13:16

Компанії готові брати на роботу ІТ-спеціалістів з мінімальним або й взагалі без досвіду роботи. Таке дослідження зробив портал пошуку роботи HeadHunter.

Так, "ай... Читати повністю

Суд оштрафував організаторів свята Дня Свободи

Софія Кущ, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 13:08

Шевченківський районний суд Києва оштрафував лідера "Коаліції учасників помаранчевої революції", Сергія Мельниченка на 25 неоподаткованих мінімумів (тобто 425 гривень) за "злісну непокору мілі... Читати повністю

Прокуратура: "Ауру" підпалили умисно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 12:48

Прокуратура Печерського району відкриває кримінальну справу по пожежі в ресторані "Аура" на... Читати повністю

Ахметову дозволили більше брати за тепло

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 11:53

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики "дала добро" на підняття тарифів компанії "Київенерго". 

Піднят... Читати повністю

Виробник смартфонів стане оператором в Києві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 11:23

ТОВ "Хуавей Україна" - дочірнє підприємство потужного китайського виробника смартфонів - отримало від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, ліцен... Читати повністю

Windows помилково роздає ключі для ліцензування ОС

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 11:01

Комп'ютерщики з блогу Windows Wave знайшли дивнющу помилку в новій операцій... Читати повністю

У суботу ввечері Янукович прийде до кожного

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 10:40

У суботу, в День пам'яті жертв голодоморів, президент Віктор Янукович зробить звернення до українців.

Точно транслюватиме його "Перший національний" о 19:30. Читати повністю

У вівторок запустять міжнародний сайт без цензури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 10:01

У вівторок, 27 листопада, міжнародна організація "Репортери без кордонів" обіцяє запустити веб-портал для матеріалів, котрі через цензуру не були оприлюднені в тій чи інші країні.

Власне, с... Читати повністю