На Оболоні та Подолі з кранів потече зелена вода

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 листопада 2012р. 12:52

У середу Київенерго здійснить введення харчового барвника зеленого кольору у воду, яка циркулює у теплових мережах... Читати повністю

Метрополітен закриє 2 станції через футбол

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 листопада 2012р. 12:05

У Київському метро з 16:00 по 17:00 будуть закриті станції «Олімпійська» та «Палац спорту». Про це повідомляє Київський метр... Читати повністю

З понеділка очікується потепління

Марина Кривоносова, (вiд читачiв), 25 листопада 2012р. 10:34

З понеділка очікується потепління, яке триватиме аж до вихідних. Про це повідомляє gismeteo.ua.

У понеділок буде хмарно, подекуди дощ... Читати повністю

11 українців досі в лікарні в Таїланді

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 24 листопада 2012р. 16:21

11 українських туристів, які отримали поранення через аварію, досі перебувають в лікарні. Про це повідомляє Міністерство закордонних справ.

"Стан постраждалих стабільний, тяжких випадків не... Читати повністю

Сотні людей зібралися вшанувати жертв Голодомору

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 24 листопада 2012р. 14:41

Сотні людей зібралися біля метро "Арсенальна", звідки почнеться хода до вшанування пам'яті жертв Голодомору. Серед присутніх: історик Володимир В'ятрович , генеральний директор телеканалу ТВі Микол... Читати повністю

Брейвік скаржиться на доведення до самогубства

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 24 листопада 2012р. 14:12

Норвезький терорист Андреас Брейвік стверджує, що тюремні працівники намагаються довести його до самогубства.Про це повідомляє видання "Корреспондент". Сам ві... Читати повністю

Вшануйте пам'ять жертв Голодомору

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 24 листопада 2012р. 11:32

Сьогодні,  24 листопада, українці всього світу вшановують пам'ять загиблих від Голодомору 1932-33 років. У всій країні відбудуться скорботні заходи  з нагоди роковин трагедії.

У К... Читати повністю

На саміті Євросоюзу не змогли ухвалити бюджет

Оксана Піддубна, (вiд читачiв), 24 листопада 2012р. 10:38

Учасники саміту Європейського Союзу в Брюсселі не змогли домовитися щодо бюджету на 2014-2020 роки. Про це повідомляє Бі-Бі-Сі. За словами кореспондента, доведеть... Читати повністю

Патріарх Філарет: кінця світу 21.12.12 - не буде

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 18:34

Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет радить не вірити пророцтвам про кінець світу, що «запланований&r... Читати повністю

На вихідні обіцяють дощ і +3

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 18:18

На вихідні синоптики обіцяють три градуси тепла.

У суботу, 24-го листопада вночі мороз до -3. Проте вдень - сонячно та +3.... Читати повністю

Сьогодні смартфонам виповнюється 20 років

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 18:07

23 листопада 1992 року з'явився перший у світі смартфон - IBM Simon.

На той момент це був дивнющий пристрій з 4,3 дюймовим сенсорним дис... Читати повністю

Знавці етикету дозволили їсти руками

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 17:57

Знавці етикету вирішили: їсти руками можна. Але тільки якщо потім не облизувати пальці.

Новий посібник з етикету видавництва Debretts рекомендує... Читати повністю

У американців - "чорна п'ятниця"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 17:46

В Америці сьогодні традиційна і щорічна "чорна п'ятниця". 

Так називається день після Дня подяки. Він знаменує початок різдвяних розпродажів і знижок, котрі діють лише 24 години. Всі м... Читати повністю

У неділю закриють на годину дві станції метро

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 17:05

У неділю, 25-го листопада, закриють для пасажирів станцію метро Олімпійська з 16:00 до 17:00, а станцію Палац спорту тільки на вихід.

Зміни пов’язані з футболом на стадіоні Олімпійськ... Читати повністю

Українську студентку не пустили до Білорусії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 16:52

Київську студентку і активістку Єлизавету Щепетильникову не пустили до Білорусії, де дівчина мала зустрітися з білоруськими студентами.

Дівчина каже - просто зняли з поїзда, що їхав у Мінсь... Читати повністю