Вдень на Арсенальній можна послухати про Голодомор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 9:47

О 12:00 в "Меморіалі жертв Голодоморів" на Арсенальній пройде "Урок пам'яті".

Розповідатиме про Голодомор, його причини і наслідки історик Валентина Борисенко. А ще сюди прийде Людмила Мосп... Читати повністю

Менше 7-и годин сну втричі збільшують шанси грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 9:40

Повноцінний сон – найефективніша профілактика застуди. Проведений американськими науковцями експеримент показав: ті, хто спить менше семи годин – мають втричі більші шанси підхопити гри... Читати повністю

Помаранчевий "КИЇВ" знову зафарбували білим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 9:29

Пофарбоване активістами в помаранчевий колір слово "КИЇВ" при в'їзді до міста знову забілили. Туди не полінувалися з'їздити журналісти "5 ка... Читати повністю

Прокуратура шукатиме еротичні масажі в школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 8:53

Прокуратура організує перевірку у київських школах. Про це повідомляє прес-служба київської... Читати повністю

Під Аркою вночі згорів ресторан - є загиблі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 8:29

Близько 02:51 на Володимирському узвозі, 2є (біля Арки Дружби Народів) загорівся ресторан "Аура", що перебував на реконструкції. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київського МНС.

Поже... Читати повністю

Затриманих на Майдані судитимуть за непокору

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 8:13

Затриманих у четвер, під час святкування Дня Свободи біля Головпоштампу, активістів Коаліції учасників Помаранчевої революції судитимуть. Про це "Свідомо" повідомили активісти КУПРу.

В... Читати повністю

На Mайдані затримано мітингуючих

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 20:21

Беркут затримав мінімум чотирьох мітингувальників, які намагалися встановити намет на Майдані Незалежності.

Кілька сотен людей, які прийшли на площу на честь річниці помаранчевої революції... Читати повністю

Як на Майдані річницю революції святкували

Софія Кущ, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 20:17

Близько тисячі людей прийшло відсвяткувати восьму річницю Помаранчевого Майдану.

Сергій Мельниченко, голова "Коаліції учасників помаранчевої революції" каже, що святкуванн... Читати повністю

Південний міст у напрямку лівого берегу перекриють

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 18:48

Рух автотранспорту через Південний міст у напрямку лівого берега перекриють. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

Рух буде перекриють в четвер, 22-го листопада... Читати повністю

Не їдьте з центру по проспекту Перемоги

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 18:24

На проспекті перемоги утворився затор через аварію.

Рух ускладнено майже до самої станції метро Політехнічний інститут, де і сталося ДТП. Як видно з Читати повністю

Гришковець везе у Київ нову книгу

Софія Кущ, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 17:28

Євгеній Гришковець приїде у Київ з двома виставами і новою книгою "Письма к Андрею". Він особисто прем'єрно презентує її і роздасть автографи у книгарні "Читай-город", у суботу, 24 листопада. Почат... Читати повністю

В кіно - прем'єра 3D-мультика "Вартові легенд"

Галина Танай, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 17:05

Балакуча модниця-фея, козак Санта Клаус із вірними йєті, противний Кролик… Пістрява компанія казкових персонажів об’єднується, щоб боротися зі злим Букою, який шле малюкам страшні сни... Читати повністю

Тимошенко з лікарні вітає українців з Днем Свободи

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 16:47

Юлія Тимошенко привітала українців з восьмою річницею Помаранчевої революції – Днем Свободи. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Екс-прем’єр сподівається, щ... Читати повністю

Уряд дав 150 млн на вже прокладену дорогу в Ірпінь

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 16:46

Уряд виділив 154 313 980 гривень на переробку відкритої тільки взимку дороги Київ-Ірпінь. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну.

... Читати повністю

Ліки для кісток підозрюють в аномальних переломах

Маша Землянська, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 16:05

Міністерство охорони здоров'я Канади попереджає хворих з хворобами кісток не лікуватися специфічними ліками - бісфосфонатами. Їх підозрюють в аномальних переломах.

Увагу канадійців приверну... Читати повністю