Мельниченко і Розинська стануть детективами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 14:03

Скандальна телеведуча Наталя Розинська і екс-майор Управління державної охорони, пов'язаний з "Касетним скандалом" Микола Мельниченко збираються відкрити власне детективне агенство.

Про це... Читати повністю

На Львівській площі затор в обидві сторони - ДТП

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 13:49

Львівська площа "зупинилася" через ДТП.

Про це повідомляє журналіст "Свідомо" з місця подій.

Автівки "буцнулися" прямо на світлофорі поблизу "Білли". Рух обмежено по Артема в обидві... Читати повністю

Помер творець Вінні-Пуха

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 13:47

У Москві на 96-му році життя помер культового мультфільму про Вінні-Пуха Федір Хитрук.

Чоловік останні роки хворів, не виходив з дому і не працював. Народився Хитрук у 1917-му у Твері. В "С... Читати повністю

Щоб рятуватись від гепатиту хворим дають 9,7 грн

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 12:52

Якщо ВІЛ-інфікований або хворий на СНІД пацієнт має супутнє захворювання, наприклад гепатит, отримує потрібні ліки за пільговим рецептом. Щоправда ціна таких препаратів не має перевищувати дев&rsqu... Читати повністю

Через ДТП на Басейній і Хрещатику затори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 12:39

Одразу два ДТП сталося в центрі міста - на Басейній і на Хрещатику.

Через це рух Хрещатиком в сторону площі Льва Толстого і з Басейної на бульвар Шевченко затруднений, утворилися затори.Читати повністю

Затору на Обухівській вже немає

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 12:33

5-кілометрового затору, що утворився вранці на Обухівській трасі (в сторону Києва) через зіткнення автівок, вже немає.

Це видно за <... Читати повністю

В Домі кіно - Місяць французької анімації

Галина Танай, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 12:18

Побачити тирана з країни Тахікардії, побути котом у домі рабина та мудрим птахом Пересмішником, а потім - персонажем картини, що шукає свого художника. Фантазії французьких мультиплікаторів можна т... Читати повністю

Янукович відправив у відставку весь Кабмін

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 11:33

Президент Віктор Янукович відправив у відставку прем'єр-міністра Миколу Азарова та весь Кабінет Міністрів.

Такий указ вже опр... Читати повністю

ДАІ пророкує ожеледицю і просить не ганяти містом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 11:30

ДАІ просить водіїв врешті перевзути авто в зимову гуму, не перевищувати швидкість, дотримуватися дистанцій між автівками і частіше вмикати бли... Читати повністю

Міліція просить показувати куплені авто їм

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 11:06

Київська міліція заявляє про випадки обманів при покупціпродажі автомобілів, котрі останнім часом почастішали, і просить показувати куплені авто їм.

Причиною частих афер міліція називає від... Читати повністю

Куди піти на тижні: Каас і "Сушка на квадратах"

Галина Танай, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 11:06

3 грудня, понеділок

Стартує Місяць анімаційного кіно: о 19:00 у Домі кіно покажуть "Король і птах" фран... Читати повністю

Перед святом прокурорів Пшонці купили нові погони

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 10:41

Генпрокуратура 29-го листопада уклала угоду на придбання погонів, кашне та краваток на 780 тисяч гривень. Про це повідомляє сайт Читати повністю

Руслана зняла кліп за гратами для Павліченків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 10:38

Співачка Руслана присвятила нове відео на пісню "Це ЕЙ-форі-Я" Сергію та Дмитру Павліченкам, котрих засудили за сфабрикованою справою про вбивство судді Шевченківського райсуду Зубкова.

Окр... Читати повністю

Вперше за 42 роки визнали нові протитубезкульозні

Маша Землянська, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 10:10

Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів (FDA) вперше з 1970-го року визнала нові ліки проти туберкульозу - bedaquiline (Sirturo)... Читати повністю

СМСкам виповнилося 20 років

Максим Опанасенко, Свiдомо, 3 грудня 2012р. 9:53

3 грудня 1992 року було відправлене перше смс-повідомлення.

Можливість цю створила група інженерів: Фрідхельм Хілебранд, Бернар Жильбер, Фін Тросбі, Кевін Холлі і Йан Харіс. СМС було надісл... Читати повністю