Виробник смартфонів стане оператором в Києві

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 11:23

ТОВ "Хуавей Україна" - дочірнє підприємство потужного китайського виробника смартфонів - отримало від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, ліцен... Читати повністю

Windows помилково роздає ключі для ліцензування ОС

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 11:01

Комп'ютерщики з блогу Windows Wave знайшли дивнющу помилку в новій операцій... Читати повністю

У суботу ввечері Янукович прийде до кожного

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 10:40

У суботу, в День пам'яті жертв голодоморів, президент Віктор Янукович зробить звернення до українців.

Точно транслюватиме його "Перший національний" о 19:30. Читати повністю

У вівторок запустять міжнародний сайт без цензури

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 10:01

У вівторок, 27 листопада, міжнародна організація "Репортери без кордонів" обіцяє запустити веб-портал для матеріалів, котрі через цензуру не були оприлюднені в тій чи інші країні.

Власне, с... Читати повністю

Вдень на Арсенальній можна послухати про Голодомор

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 9:47

О 12:00 в "Меморіалі жертв Голодоморів" на Арсенальній пройде "Урок пам'яті".

Розповідатиме про Голодомор, його причини і наслідки історик Валентина Борисенко. А ще сюди прийде Людмила Мосп... Читати повністю

Менше 7-и годин сну втричі збільшують шанси грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 9:40

Повноцінний сон – найефективніша профілактика застуди. Проведений американськими науковцями експеримент показав: ті, хто спить менше семи годин – мають втричі більші шанси підхопити гри... Читати повністю

Помаранчевий "КИЇВ" знову зафарбували білим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 9:29

Пофарбоване активістами в помаранчевий колір слово "КИЇВ" при в'їзді до міста знову забілили. Туди не полінувалися з'їздити журналісти "5 ка... Читати повністю

Прокуратура шукатиме еротичні масажі в школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 8:53

Прокуратура організує перевірку у київських школах. Про це повідомляє прес-служба київської... Читати повністю

Під Аркою вночі згорів ресторан - є загиблі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 8:29

Близько 02:51 на Володимирському узвозі, 2є (біля Арки Дружби Народів) загорівся ресторан "Аура", що перебував на реконструкції. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба київського МНС.

Поже... Читати повністю

Затриманих на Майдані судитимуть за непокору

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 листопада 2012р. 8:13

Затриманих у четвер, під час святкування Дня Свободи біля Головпоштампу, активістів Коаліції учасників Помаранчевої революції судитимуть. Про це "Свідомо" повідомили активісти КУПРу.

В... Читати повністю

На Mайдані затримано мітингуючих

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 20:21

Беркут затримав мінімум чотирьох мітингувальників, які намагалися встановити намет на Майдані Незалежності.

Кілька сотен людей, які прийшли на площу на честь річниці помаранчевої революції... Читати повністю

Як на Майдані річницю революції святкували

Софія Кущ, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 20:17

Близько тисячі людей прийшло відсвяткувати восьму річницю Помаранчевого Майдану.

Сергій Мельниченко, голова "Коаліції учасників помаранчевої революції" каже, що святкуванн... Читати повністю

Південний міст у напрямку лівого берегу перекриють

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 18:48

Рух автотранспорту через Південний міст у напрямку лівого берега перекриють. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

Рух буде перекриють в четвер, 22-го листопада... Читати повністю

Не їдьте з центру по проспекту Перемоги

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 18:24

На проспекті перемоги утворився затор через аварію.

Рух ускладнено майже до самої станції метро Політехнічний інститут, де і сталося ДТП. Як видно з Читати повністю