Південний міст у напрямку лівого берегу перекриють

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 18:48

Рух автотранспорту через Південний міст у напрямку лівого берега перекриють. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації.

Рух буде перекриють в четвер, 22-го листопада... Читати повністю

Не їдьте з центру по проспекту Перемоги

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 18:24

На проспекті перемоги утворився затор через аварію.

Рух ускладнено майже до самої станції метро Політехнічний інститут, де і сталося ДТП. Як видно з Читати повністю

Гришковець везе у Київ нову книгу

Софія Кущ, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 17:28

Євгеній Гришковець приїде у Київ з двома виставами і новою книгою "Письма к Андрею". Він особисто прем'єрно презентує її і роздасть автографи у книгарні "Читай-город", у суботу, 24 листопада. Почат... Читати повністю

В кіно - прем'єра 3D-мультика "Вартові легенд"

Галина Танай, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 17:05

Балакуча модниця-фея, козак Санта Клаус із вірними йєті, противний Кролик… Пістрява компанія казкових персонажів об’єднується, щоб боротися зі злим Букою, який шле малюкам страшні сни... Читати повністю

Тимошенко з лікарні вітає українців з Днем Свободи

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 16:47

Юлія Тимошенко привітала українців з восьмою річницею Помаранчевої революції – Днем Свободи. Про це повідомляє прес-служба «Батьківщини».

Екс-прем’єр сподівається, щ... Читати повністю

Уряд дав 150 млн на вже прокладену дорогу в Ірпінь

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 16:46

Уряд виділив 154 313 980 гривень на переробку відкритої тільки взимку дороги Київ-Ірпінь. Про це йдеться в розпорядженні Кабміну.

... Читати повністю

Ліки для кісток підозрюють в аномальних переломах

Маша Землянська, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 16:05

Міністерство охорони здоров'я Канади попереджає хворих з хворобами кісток не лікуватися специфічними ліками - бісфосфонатами. Їх підозрюють в аномальних переломах.

Увагу канадійців приверну... Читати повністю

Святкувати на Майдан прийдуть Гриценко і Доній

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 16:05

На святкування 8-ої річниці «Майдану» завітають народні депутати, які приймали участь у помаранчевий революції.

Екс-міністр оборони, а нині народний депутат, Анатолій Гриценко п... Читати повністю

Лише 10% українців юзають мобільний інтернет

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 15:43

Мобільним інтернетом (3G модеми, інтернет в телефонах і планшетах) користуються 10% українців. Такі результати дослідження GfK Ukraine.

Більшість з них - 80% - роблять це саме з телефонів і... Читати повністю

МОН відхрещується від схеми заробітку на вишах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 15:32

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту заявляє – заробляти на видачі ліцензій для вищих навчальних закладів воно не збирається.

Про це йдеться в зверненні, котре Міносвіти напр... Читати повністю

Кабмін переплутав свята - 2 січня ми всі працюємо

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 листопада 2012р. 15:23

Уряд у середу неправильно поінформував всіх про вихідні дні на новорічні свята.

На офіційній сторінці прем'єра Миколи Азарова вже у четвер з'явився наступний допис: "Согласно Постановлению... Читати повністю

Дитяча афіша на 24-25 листопада

Марічка Падалко, (вiд читачiв), 22 листопада 2012р. 15:08

Як розповісти про голодомор сучасним дітям, батьки яких часто готові стрибати, танцювати, стояти на голові, аби тільки дитина поїла необхідну порцію корисної, на їхню думку, їжі? Як... Читати повністю

Суддя у справі «барсівця» захворіла