Прокурорів Києва та Луганщини поміняли місцями

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 листопада 2012р. 17:17

21-го листопада генпрокурор Віктор Пшонка призначив прокурором міста Києва Миколу Бескишкого, а діючого прокурора столиці  Анатолія Мельника відправили прокурором Луганської області. Про це по... Читати повністю

З четверга в кіно"Соловей-Розбійник"з Охлобистіним

Галина Танай, Свiдомо, 21 листопада 2012р. 16:49

Золотий револьвер, біла шкірянка і чорний-пречорний гумор. Зірка серіалу "Інтерни" Іван Охлобистін взяв до рук самурайський меч і перетворився на справжнього кримінального авторитета. 22 листопада... Читати повністю

Відроджуймо традиції сімейного читання разом!

Книжковий магазин "ЧИТАЙКА", (вiд читачiв), 21 листопада 2012р. 16:48

Презентація дитячої книги «Про котика Лесика, який мріяв літати»
Відроджуємо традиції сімейного читання разом!


    &nbs... Читати повністю

Google боїться рішень світового з’їзду урядів

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 листопада 2012р. 16:46

Google впевнений, що вільний інтернет в світі під загрозою через закритий з'їзд урядів, а тому кличе приєднатися та підтримати вільний та відкритий інтернет своїм підписом у своїй акції Читати повністю

Фестиваль японських хлопчиків на Андріївському

Книжковий магазин "ЧИТАЙКА", (вiд читачiв), 21 листопада 2012р. 16:43

«Фестиваль японських хлопчиків»
Початок: 28 листопада о 11:00
Закінчення: 2 грудня о 19:00
Місцезнаходження: галерея "Совіарт", Андріївський узвіз 22а (м.Київ)... Читати повністю

Українці підуть на канікули з 30-го грудня

Олесь Лук'яненко, Свiдомо, 21 листопада 2012р. 16:40

Кабмін переніс робочий день понеділка – 31-го грудня, на суботу – 29-е грудня.

Такий розклад святкових вихідних поширюється  на пі... Читати повністю

Як погорільці пожежу на вулиці Мазепи описують

Олена Капустян, (вiд читачiв), 21 листопада 2012р. 16:32

«Це ми так кінець світу репетируємо. Пожежа почалась о 12 годині ночі, а  до 21 грудня рівно місяць залишився. Вночі вийшов на балкон, бачу внизу пожежники бігають. Кажу хлопці: «Щ... Читати повністю

На вихідних покажуть унікальних сніжних котів

Софія Кущ, Свiдомо, 21 листопада 2012р. 16:24

У суботу та неділю, 24 та 25 листопада в Українському Домі покажуть рідкісних домашніх улюбленців - білих бенгальських кішок породи Сококе.

Бенгальський кіт сніжного забарвлення - це... Читати повністю

Британці засумнівалися у користі вакцин від грипу

Маша Землянська, Свiдомо, 21 листопада 2012р. 16:24

Ефективність вакцин про грипу занадто перебільшена, особливо це стосується рекомендацій для щеплення літніх людей. Такі висновки з'явилися в звіті Читати повністю

На Ярвалу відомі кияни збирали гроші на свічки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 листопада 2012р. 15:44

Співачки сестри Тельнюк, письменник Віталій Капранов, головний «гайдамака» Олександр Ярмола, лідер Mad Heads XL Вадим Красноокий і історик Володимир В’ятрович в обід збирали гроші... Читати повністю

Покатайтесь на дизайнерському велосипеді

Софія Кущ, Свiдомо, 21 листопада 2012р. 15:43

У галереї "OntoArte" у ТЦ "Домосфера" відкрилась виставка велосипедів "Dutch Design Bicycle". На велосипеди тут можна не тільки дивитися, а й кататися. Вхід безкоштовний.

Тут є велики для м... Читати повністю

В Києві на Львівській площі горів будинок

Олена Капустян, (вiд читачiв), 21 листопада 2012р. 11:39

Зранку сталася пожежа в житловому будинку по вулиці Ярославов вал, 37/1. Горіла квартира на 2 поверсі 4-поверхового будинку. Про це повідомил... Читати повністю

Українець став чемпіоном світу з більярду

Маша Землянська, Свiдомо, 21 листопада 2012р. 10:58

Чемпіонат світу з більярду виграв 22-річний буковинець Ярослав Тарновецький. Переможцю пообіцяли 50... Читати повністю

Міліціонер приїхав з Житомира-застерегти студента

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 листопада 2012р. 10:30

Капітан міліції на прізвище Рожко приїхав з селища Черняхів Житомирської області, аби... застерегти київського студента Мирона Гордійчука від будь-яких дій проти нардепа, автора скандального законо... Читати повністю

Зайва вага робить людей щасливішими

Маша Землянська, Свiдомо, 21 листопада 2012р. 9:46

Люди з зайвою вагою та підвищеним ризиком до ожиріння - на 8% рідше страждають від депресії.

Вчені Дослідницького інституту здоров'я населення перевіряли більш як 17 тисяч зразків ДНК від д... Читати повністю